Dzieci i narkotyki

Pracownicy społeczni planują zorganizować kampanię mającą na celu walczenie z problemem brania narkotyków przez dzieci - informuje serwis BBC.

Alicja

Kategorie

Źródło

BBC News

Odsłony

981

Pracownicy społeczni planują zorganizować kampanię mającą na celu walczenie z problemem brania narkotyków przez dzieci - informuje serwis BBC

Rodzice w Ligoniel w pólnocnym Belfaście mówią, że dziewięcioletnie dzieci kradną, nie tylko po to by zdobyć narkotyki, ale także po to by dilerzy trzymali się od nich z daleka.

Maria Morgan z Ligoniel Improvement Association powiedziała, że społeczność integruję się teraz bo chce rozwiązać ten problem. Publiczne spotkanie, na którym będzie omawiana strategia działań odbędzie się w poniedziałek. Zostaną rozdane ulotki, w których zostanie umieszczona informacja z prośbą o przyprowadzenie wszystkich, którzy mieli styczność z narkotykami. - Najważniejszą rzeczą jaką musimy zrobić to sprawić by społeczność przejęła władzę nad swoim terenem i problemem narkotyków – mówi Maria Morgan.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Kurwik (niezweryfikowany)

[quote=onet.pl][...]także po to by dilerzy trzymali się od nich z daleka.[/quote] Co? Oo
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina


Doświadczenie: MJ, Hash, Tussi, i parę innych...



Niedziela obfitowała w wiele negatywnych wydarzeń - wielka kłótnia z rodzicami (notabene o MJ :/), full nauki itp. Rodzice wyszli na imieninki do dziadka, a ja, przygnębiona, chciałam sobie jakoś urozmaicić resztę dnia. Nie wiedziałam za bardzo jak, bo nie miałam nic przy sobie, ale przeglądając szafkę z lekami natknęłam się na Thiocodin zawierający kodeinę. Poczytałam sobie o niej na neuro groov\'ie, po czym zaczęłam sobie aplikować po 3 tabletki co jakieś 15 - 20 min.


  • Grzyby halucynogenne
  • Grzyby Psylocybinowe
  • psylocybina
  • Tripraport

Podczas wyjazdu z rodziną w okolice Słowacji, wejście na górę z żoną i zejście ...:) oderwanie od opieki na dzieckiem :)

Hej to mój 1 trip R, ale mam zamiar wiecej napisać  wydarzeń z przeszości :)

Najpierw chcialbym opisać swój trip po grzybach stosunkowo niedawno bo z  końca wakacji 2023. Chce napisać, że mam 37 l, dziecko, rodzinę, prace itd i wszystko ok :) (jaram trawe cały czas, nie pije alko wogóle,).

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Park Krajobrazowy ujścia Warty, pod Kostrzynem. Ciepły sierpniowy dzień, piękna pogoda, pozytywne nastawienie. Dużo miłości.

Spróbowanie LSD jest jedną z idei, które pojawiły się w mojej głowie dość dawno- zanim jeszcze zjawiło się przy mnie moje Hitori. Moim poszukiwaniem LSD kieruje jakieś fatum, lub klątwa, gdyż za każdym razem gdy chciałem tego kartona spróbować działy się dziwne rzeczy lub też nie udawało mi się. Kilka razy trafiał trefny karton (chyba BRDF), raz Igor mi zjadł (pozdro IGI:)) ,raz zabrakło kasy bo był inny plan, sto razy nie było jak załatwić.
W międzyczasie zapomniałem oczywiście o tym kwasie, poznałem hometa, grzyby oraz inne tryptaminy a także LSA.

  • Ayahuasca

W rolach głównych:

Kuba, Piotr, Ja (imiona zmienione). Wszyscy trzej mieliśmy doświadczenia z grzybami (Kuba maks. 40, Piotr maks. 50, Ja maks. 80), a Ja dodatkowo z kwasem (maks. ok 300 mikrogramów).

Ayahuasca (proporcje na 3 osoby):