Biuletyn W-m Policji 16/03

Wspólne działania policjantów z Zespołu Narkotykowego i wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zaowocowały zatrzymaniem 31-letniego dilera narkotyków...

louis

Kategorie

Źródło

Biuletyn W-m Policji 16/03

Odsłony

1284
Wspólne działania policjantów z Zespołu Narkotykowego i wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zaowocowały zatrzymaniem 31-letniego dilera narkotyków. Dzięki ich pracy do olsztyńskich dyskotek i klubów nie trafiło pół kilograma narkotyków o wartości około 40 tysięcy złotych.

Policjanci z Zespołu Narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie od pewnego czasu obserwowali Tomasza T., który był już karany za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna mógł powrócić do przestępstwa. Zebrane przez nich informacje potwierdziły, że 31-latek od około pół roku rozprowadzał amfetaminę na terenie naszego miasta.

Wczoraj około godziny 15.00 policjanci z Zespołu Narkotykowego wspólnie z wywiadowcami przeprowadzili zasadzkę. Na ulicy Kanta w Olsztynie, w miejscu, gdzie miało dojść do transakcji zatrzymali Tomasza T. Jak się okazało mieszkaniec naszego miasta miał przy sobie pół kilograma amfetaminy o wartości około 40 tysięcy złotych. Dzięki pracy funkcjonariuszy do olsztyńskich dyskotek i klubów nie trafiło około tysiąca porcji dilerskich „białego proszku”.

Zatrzymany mężczyzna trafił po policyjnego aresztu. Za przestępstwo wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia. Policjanci będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie.

Funkcjonariusze wyjaśniają także skąd pochodzą zabezpieczone środki odurzające.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Tripraport

spotkanie ze zdołowanym znajomym, z którym znamy się jak stare konie. Chęć otwarcia się na niecodzienność, wyabstrahowanie się z zelżałych wglądów. Całość tripa: bezpiecznie mieszkanie, dobra muzyka, park nocą.

Shulgin pisał, że 8 mg to mało, że się wymęczył fizycznie, ale zaskoczony był łatwością komunikacji z drugą osobą w trakcie tripa. Z grubsza potwierdzam.

Spotkaliśmy się wieczorem, zrobiliśmy zakupy, w tym jakiś nabiał na czas "po". Od znajomego dostaliśmy wcześniej 32 mg 2-CP. Proszek w domu rozpuściliśmy zgodnie z regułami sztuki w małej wódeczce, podzieliliśmy na pół, i znów na pół, co dawało 8 mg w ćwiartce płynu (nie w ćwierce wódki, bo nie chcieliśmy się najebać, tylko w jednej czwartej tego, co było, a było jakieś 100 ml). W smaku wódka oczywiście obrzydliwa.

  • Zolpidem

pewnego wieczoru zapodałam sobie JEDNĄ tabletke Stilnoxu mając nadzieję tylko i wyłącznie na to, że zasnę w końcu po czwartym dniu walenia fetki. Nie spodziewałam się żadnych "atrakcji dodatkowych". Rzeczywiście, z zaśnięciem nie miałam żadnych problemów, z małym zastrzeżeniem. Obudziłam się po ok. godzinie i to co się ze mną później działo pamietam jakby ze snu. Dookoła mnie było mnóstwo ludzi, moich znajomych. Mówili cos do mnie. Dookoła migające kolorowe światła.

  • Gałka muszkatołowa










  • 25C-NBOMe
  • 2C-E
  • 4-HO-MET
  • Amfetamina
  • Bufedron
  • Kofeina
  • MeoPP
  • Tytoń

pozytywne nastawienie, pewien zimowy dzień, +5°C, ja i tw. D wybieramy się na działkę aby pobawić się fenetyloaminami.

Moje doświadczenie: tetrahydrokanabinol, dekstrometorfan, atropina, amfetamina, etanol, kodeina, dimenhydrynat, benzydamina, kofeina, efedryna, pseudoefedryna, propan, butan, kanabinole, fluoksetyna, mefedron, mirystycyna, ergina, 25C-NBOMe, 2C-E, MeoPP, metocyna, bufedron, miksy powyższych