REKLAMA
Ze skarpetki wystawał mu woreczek z heroiną. Nie umknęło policjantom z drogówki

Popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. To zwróciło uwagę mundurowych, którzy przeprowadzili kontrolę osobowego Volkswagena...

pokolenie Ł.K.

Źródło

Policja Wrocławska
st. sierż. Dariusz Rajski

Odsłony

537

Popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. To zwróciło uwagę mundurowych, którzy przeprowadzili kontrolę osobowego Volkswagena. Kierował nim 42-letni mieszkaniec Wrocławia. W trakcie kontroli policjanci zauważyli fragment woreczka, który wystawał mężczyźnie ze skarpetki. W środku była heroina. Później okazało się, że w samochodowym schowku przewozi jeszcze amfetaminę. W toku dalszych czynności zabezpieczono również silne leki opioidowe. Wszystkie środki zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano. Trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z Wrocławia zwrócili uwagę na osobowego Volkswagena, który nie zastosował się do sygnalizatora świetlnego. Kierującym okazał się być 42-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna nienaturalnie się zachowywał, policjanci sprawdzili więc stan jego trzeźwości. 42-latek był trzeźwy.

Funkcjonariusze w trakcie czynności zwrócili jednak uwagę na fragment woreczka, który wystawał mężczyźnie ze skarpetki. W środku znajdował się brązowy proszek. Była to heroina. Po zaledwie 10 minutach od rozpoczęcia policyjnej kontroli drogowej, mężczyzna miał już kajdanki na rękach i był osobą zatrzymaną.

Policjanci i tak sprawdziliby samochód pod kątem innych substancji zabronionych, ale to że mężczyzna cały czas nerwowo spoglądał w kierunku samochodowego schowka, tylko przyśpieszyło ujawnienie przez nich kolejnych porcji narkotyku. Mundurowi znaleźli tam foliowe zawiniątko w którym był biały proszek.

W toku dalszych czynności, policjanci znaleźli jeszcze silne opioidowe leki, wykorzystywane przy wykonywaniu znieczuleń, a także inne leki działające na ośrodkowy układ nerwowy. Były to środki na receptę i część z nich powinna być podawana w leczeniu szpitalnym. Wszystkie znalezione środki, kilkadziesiąt sztuk tabletek, policjanci zabezpieczyli do dalszych czynności.

Zatrzymany 42-latek trafił na konsultację lekarską, a następnie do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków zabronionych grozić mu teraz może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie nastawiona, zmęczona po nocy. Wolne mieszkanie, 3 szalone przyjaciółki (J, M, T).

Trochę o tym skąd wziął się pomysł na zażycie tej substancji:

Jako nastolatka lubiłam eksperymentować ze wszytskim - alkohol, tytoń i leki. Lubiłam przedawkowywać leki, szukałam w internecie coraz ciekawszych efektów, aż natrafiłam na Antidol. Poczytałam dużo o kodeinie, a akurat miała przyjechać moja najlepsza przyjaciółka T. Świetna okazja jako że, obie szalone to postanowiłyśmy spróbować. 

I tu przechodzimy do zakupu preparatu:

  • Szałwia Wieszcza

Wiek: 18

Waga: 80kg/195cm

Doświadczenie: MJ, ecstasy, opiaty, mieszanki ziołowe, aviomarin, szałwia.

S&s: Mieszkanie przyjaciółki, mały pokój | ekstrakt x20 organiczny, bongo.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

idealne!

Trip raport ma bardziej charakter edukacyjny, zgadza się ćpaczki, uczcie się na czyjejś głupocie a nie na swojej wątrobie!

  • Fentanyl

Autor: Muhamad


Nazwa substancji: Fentanyl


Doswiadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
randomness