www.narkotyki.sprzedam.pl

Życie Warszawy wywąchało niesamowitą sprawę. Podobno nasiona bielunia i marihuany można kupić w internecie ;)

Anonim

Kategorie

Odsłony

53036
Życie Warszawy 16.10.00
Substancje odurzające w internecie.

WWW.NARKOTYKI.SPRZEDAM

"Nasiona konopii indyjskich i toksycznego bielunia można bez problemów zamówić na jednej z polskich stron internetowych. Na innych stronach znajdują się kompletne poradniki uprawy roślin."
Strona, której adresu nie podamy to nic innego, jak sklepik z nasionami. Jej autorzy doskonale zdają sobie sprawę, że łamią prawo. Na stronie tytułowej oznajmiają ponadto, że nie biorą żadnej odpowiedzialności za skutki działania klientów ani ewentualnego naruszania przez nich prawa. Cytują też fragment ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, który glosi, że za uprawę konopii indyjskich grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Sklepik oferuje nam osiem rodzajów nasion z dokładną ich charakterystyką. Dwie odmiany zostały nawet opatrzone dopiskiem "zalecane". I tak możemy przeczytać, że "fiolet" jest jednolufowcem o dobrej mocy. Z kolei po "amerykance" - jak piszą autorzy - jednego klienta zabrało pogotowie, a "christ" to mistyczne odloty.
- Te charakterystyki to nic innego jak poradnik, jakie "zielsko" wybrać, by się szybko i dobrze naćpać. To, że za nasiona trzeba płacić i to niemałe pieniądze, np. za pięć sztuk amerykanki 45 zł, świadczy, że osoby prowadzące stronę po prostu zarabiają na handlu narkotykami. A sprzedaż nasion, jako substancji do produkcji marihuany, jest zabroniona - mówi policjant zajmujący się przestępczością narkotykową.
Sposób zamawiania nasion jest prosty. Wystarczy wysłać zamówienie pocztą elektroniczną na podany adres, podając swoje dane i numer wpłaty. Pieniądze wpłaca się na podane konto. Po maksymalnie 12 dniach zamówienie trafia do klienta. Sklepik oferuje także różne odmiany nasion bielunia. To bardzo niebezpieczna roślina. - Wśród młodzieży krążą legendy o jej halucynogennym działaniu. Tymczasem jest silnie trująca, paraliżuje układ nerwowy, uszkadza układ oddechowy. Oferowanie ich to jak sprzedawanie wilczych jagód - ostrzega oficer wydziału ds. przestępczości narkotykowej Centralnego Biura Śledczego. Przed kilkoma dniami do jednego z legnickich szpitali trafiło pięciu nastolatków, którzy chcieli się odurzyć nasionami bielunia. Omal nie przypłacili tego życiem. Półprzytomnych, w konwulsjach przewieziono ich na oddział intensywnej terapii.
Klienci sklepu internetowego po zakupie nasion bez problemu mogą rozpocząć uprawę. W polskich zasobach internetu działa kilka poradników chodowli. Można się z nich dowiedzieć, jak zrobić specjalne lampy do ogrzewania roślin, jak uprawiać konopie, by miały maksymalną moc. Ponadto zamieszcza się tam specjalne kalendarze opisujące dokładnie, kiedy trzeba zasiać daną odmianę, kiedy pielęgnować krzaki i kiedy zrywać. To wlaśnie takie poradniki policja często znajduje przy osobach zatrzymanych za nielegalne uprawy. Coraz częściej hodowle ukryte są na strychach, w których stworzono warunki odpowiadające nowocześnie wyposażonym szklarniom.
- Internet to potężna skarbnica wiedzy. Niestety wiedzą o tym dobrze przestępcy i czerpią z niej pełnymi garściami.Zdajemy sobie sprawę, że można tam znaleźć informacje nie tylko o tym, gdzie kupić i jak uprawiać konopie indyjskie, ale także jak zrobić amfetaminę czy heroinę. Nie sposób kontrolować tych treści, bo zaraz odzywają się głosy o cenzurze. Można tylko próbować zlokalizować autorów takich stron i gdy naruszają prawo - zatrzymywać, co jednak jest bardzo trudne - mówi policjant CBŚ. Polscy miłośnicy substancji odurzających wykorzystują Internet, by bezpiecznie sprowadzić z zagranicy np. nasiona konopi czy rośliny zawierające substancje psychotropowe. Zagraniczne strony zawierają nawet specjalne poradniki. Można tam znaleźć opisy, jak adresować zamówienia, by policja nie zorientowała się o co chodzi, a także, jak tłumaczyć się w razie wpadki. Oficjalnie policja nie przyznaje się do kontrolowania podejrzanych przesyłek. Wiadomo jednak, że paczki z takich krajów jak Holandia, Meksyk, Indie, Afganistan czy Pakistan są pod specjalnym nadzorem.
Rafal Pasztelański.

Oceń treść:

1
Average: 1 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Jak tam z przewozem nasion z holandii ? Tymbardziej teraz jak jest zaostrzenie przy granicach?
Urwa Ać (niezweryfikowany)
<p>Ogólnie rzecz biorąc dla Republiki Polski leglizacja narkotyków nie sprzyja, bo w (nie)Rządzie ma duuuuuuże wtyki mafia, a narkotyki będąc nielegalne są i tak sprzedawane, a przez kogo? no przez mafie, bo mafia daje w łape m.in. urzędowi celnemu RP, dzięki czemu ma monopol na narkotyki wszelkiego rodzaju, a Rząd duuuuużoo forsy z łapówy, więcej niż gdyby miałby zabierać podatek od różnych narkotyków, gdyby były legalne... to dlatego 1g ganji (najtańszej) kosztuje 30zł!!!! (sic!) dla porównania za marihuanę dobrej jakości od 3 do 12 Euro za gram w Holandii.</p>
GK (niezweryfikowany)
bielunia spożyłem 3 razy w życiu.nie wiem dlaczego aż 3 ale uważam to za szczyt głupoty w poszukiwaniu dobrej fazy.demon poniewiera okrutnie i największemu wrogowi bym tego nie podał. a handel nasionami bielunia to absurd, i nie wiem co za dureń by to kupił.przecież przyjemniej jest samemu poszukać .
Jurek (niezweryfikowany)
Czy przesyłanie nasion z hollandi jest legalne? ponieważ chce zamówic nasiona marihuany ale boje sie konsekwencji? Co jeśli przesyłka zostanie przechwycona przez celników?
Aruuuuu (niezweryfikowany)
<p>celnicy mogą gów** zrobic. przepuszczaja dalej. slyszalem ze dane są czasem spisywane. Po paru miesiacach zgodnie z opowiesciami ktore czytalem wpadają kur*y i robia przeszukanie. jak masz nasiiona w torebce gitara, jak w doniczce - jestes udupiony ;P</p>
Anonim Ganja (niezweryfikowany)
<p>Nasiona marii sa w Polse legalne! Nie legalna jest jedynie ich uprawa pozdrawiam</p>
twoja stara (niezweryfikowany)
to będziesz miał przejebane
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Mam tu tripa pewnego goscia po avio:


Jazda miala miejsce okolo rok temu dlatego nie pamietam jej zbyt dokladnie,

ale postaram sie ja opisac. Tego dnia nie chcialo mi sie isc do szkoly.

Okolo 8 rano odprowadzilem qmpla do jego szkoly. Los chcial, ze akurat wtedy

przyjechal do niej moj stary spotkac sie z dyrkiem (brrr) sciemnilem go, ze

teraz mam religie i odwiozl mnie na chate. Wiec poszedlem do apteki po

aviomarin (20 sztuk) kosztowaly jakies 17 zlotych. Mialem jeszcze jedna

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

  • Etanol (alkohol)
  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ogromna ciekawość, dobre samopoczucie, wygodna miejscówka, 2 dni wolnego, chillout, chęć przeżycia czegoś nowego.

Niedziela, 9 czerwca 2013, godzina 00:32 - 2 godzina trwania stanu otumanionej ekstazy i euforii po zażyciu gałki muszkatołowej, w ilości orzechów startych - 6 sztuk. Gałka przyjmowana (wypijana, przeżuwana -fuj) była od godz. 16:55 do 17:26 dnia 8 czerwca, w sobotę. 

  • Klonazepam

Około roku 2001 już nie miałam ochoty zmagać się ze sobą. Nic nie

przeżywałam, nic w moim życiu się nie działo, prócz tego, że musiałam lizać

dupy osobnikom poważanym w stadzie, ogólnie wpasowywać się w panujące

porządki i status quo. Męczyło mnie to jak klatka. Byłam zawsze tą  złą, tą

mało tajemniczą, tą nieemanującą kobiecością, po prostu dobrym kumplem do

kieliszka i zwierzeń. Ale też podobno miałam takie hobbi, że obrażałam

ludzi. Po śmierci matki miałam napady lęku i poszłam do doktora, który od

randomness