Uwaga na cukierki z marihuaną

Wraz ze zbliżaniem się Halloween, prokuratorzy stanowi w całym kraju ostrzegają rodziców, aby upewnili się, że cukierki, które zbiorą ich dzieci, nie zawierają konopi indyjskich ani innych podejrzanych substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

monitorlocalnews.com/jm
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

119

Wraz ze zbliżaniem się Halloween, prokuratorzy stanowi w całym kraju ostrzegają rodziców, aby upewnili się, że cukierki, które zbiorą ich dzieci, nie zawierają konopi indyjskich ani innych podejrzanych substancji.

Informacje prasowe, które ukazały się we wtorek, były podobne i wydają się być częścią skoordynowanych wysiłków mających na celu ostrzeżenie przed niezatwierdzonymi i nielegalnymi słodyczami i cukierkami z marihuaną, które mogą wyglądać na doskonale wszystkich znane marki ulubionych wyrobów.

„Poziomy THC w tych podróbkach mogą mieć realne i niebezpieczne konsekwencje dla dzieci” – powiedział prokurator generalny Ohio Dave Yost w jednym z komunikatów. „Rodzice muszą zachować szczególną ostrożność, szczególnie w okresie Halloween, aby te podróbki nie trafiły do dziecięcych toreb na słodycze”.

Liczne centra kontroli zatruć odnotowały znaczny wzrost liczby dzieci spożywających takie produkty w 2020 roku.

„Konieczne jest, abyśmy ograniczyli do nich dostęp, aby chronić nasze społeczności, a w szczególności nasze dzieci. W obliczu wzrostu liczby przypadkowych przedawkowań wśród dzieci w całym kraju, ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, abyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby powstrzymać ten kryzys i zapobiec dalszym szkodom, a co gorsza, możliwym zgonom (…). Zachęcam wszystkich do zachowania czujności w stosunku do tych produktów i natychmiastowego ich zgłaszania” – powiedział prokurator generalny Nowego Jorku.

Prokurator generalny Arkansas, Leslie Rutledge, ostrzegł, że takie nielegalne słodycze mogą mieć 120-krotnie mocniejsze działanie w przypadku dziecka niż osoby dorosłem.

Według Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego najczęstsze przedawkowania wśród dzieci w całym kraju obejmują spożywanie jadalnych produktów z konopi indyjskich, a ilość przedawowań nadal rośnie. Tylko w pierwszej połowie 2021 r. American Association of Poison Control Centers poinformowało, że gorące linie otrzymały 2,622 wezwań dotyczących spożycia produktów z konopi indyjskich przez małe dzieci.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

mieczyslaw (niezweryfikowany)
Rodzice rozpoznali oznaki przedawkowania konopii po głośnych śmiechach dochodzących z pokoju dzieci.
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Czas i miejsce: noc w domu (zazwyczaj); oczekiwania: chęć milszego spędzania czasu w samotności, ucieczka od codzienności i problemów.

Opiszę sposób, w jaki marihuana odmieniła moje życie oraz doświadczenia, uczucia i wyciągnięte wnioski z ostatnich kilku miesięcy, które spędziłem w towarzystwie tej rośliny.

Zacznę od opisu mojej przykładowej fazy:

Najbardziej lubię palić w samotności na chacie, w osobistej strefie komfortu. Po zapaleniu kładę się wygodnie, a na słuchawkach puszczam muzykę elektroniczną (słucham takiej tylko po paleniu). Zamykam oczy i od tej pory wszystko przestaje mieć znaczenie.

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Tripraport

18 lat, 70 kg

Dawno niczego nie pisałem. No bo też dawno nie miałem o czym. Palenie na działce, czy ćpanie przed snem nie jest niczym na tyle porywającym, żeby ktoś naprawdę chciał o tym czytać. Nic się nie dzieje, połowy rzeczy nie pamiętam lub nie umiem nazwać.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Raport piszę pół roku od zdarzenia.

Pewnego razu trafiłem na FAQ związany z benzydaminą. Zaciekawiła mnie faza szczegółnie ze względu na halucynacje i horror w głowie. Bez zbędnych ceregieli zgadaliśmy się z ziomkiem aby mnie popilnował, po czym poszliśmy do apteki.  Nieśmiało zapytałem, czy jest tantum rosa w saszetkach - bez problemu dostałem 3 sztuki i życząc miłego dnia wyszedłem.

  • Powój hawajski


substancja: ipomea violacea w liczbie 7 nasion.

doświadczenie: lsa, mj, dxm

set&setting: idealnie, jesteśmy na wakacjach nad jeziorem, łono natury, ciepło, pełen pozytyw.

Postanowiłyśmy jeść powój; ja i dwie moje koleżanki. Jako że był to 'pierwszy raz' dla nich obu, zjadły po 5. Jak zwykle strasznie drażnił mnie smak nasion, w moim odczuciu są obrzydliwe, więc wrzuciłam je do gorącej chińskiej zupki, przez co prawie nie czułam smaku.

randomness