Uwaga na cukierki z marihuaną

Wraz ze zbliżaniem się Halloween, prokuratorzy stanowi w całym kraju ostrzegają rodziców, aby upewnili się, że cukierki, które zbiorą ich dzieci, nie zawierają konopi indyjskich ani innych podejrzanych substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

monitorlocalnews.com/jm
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

188

Wraz ze zbliżaniem się Halloween, prokuratorzy stanowi w całym kraju ostrzegają rodziców, aby upewnili się, że cukierki, które zbiorą ich dzieci, nie zawierają konopi indyjskich ani innych podejrzanych substancji.

Informacje prasowe, które ukazały się we wtorek, były podobne i wydają się być częścią skoordynowanych wysiłków mających na celu ostrzeżenie przed niezatwierdzonymi i nielegalnymi słodyczami i cukierkami z marihuaną, które mogą wyglądać na doskonale wszystkich znane marki ulubionych wyrobów.

„Poziomy THC w tych podróbkach mogą mieć realne i niebezpieczne konsekwencje dla dzieci” – powiedział prokurator generalny Ohio Dave Yost w jednym z komunikatów. „Rodzice muszą zachować szczególną ostrożność, szczególnie w okresie Halloween, aby te podróbki nie trafiły do dziecięcych toreb na słodycze”.

Liczne centra kontroli zatruć odnotowały znaczny wzrost liczby dzieci spożywających takie produkty w 2020 roku.

„Konieczne jest, abyśmy ograniczyli do nich dostęp, aby chronić nasze społeczności, a w szczególności nasze dzieci. W obliczu wzrostu liczby przypadkowych przedawkowań wśród dzieci w całym kraju, ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, abyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby powstrzymać ten kryzys i zapobiec dalszym szkodom, a co gorsza, możliwym zgonom (…). Zachęcam wszystkich do zachowania czujności w stosunku do tych produktów i natychmiastowego ich zgłaszania” – powiedział prokurator generalny Nowego Jorku.

Prokurator generalny Arkansas, Leslie Rutledge, ostrzegł, że takie nielegalne słodycze mogą mieć 120-krotnie mocniejsze działanie w przypadku dziecka niż osoby dorosłem.

Według Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego najczęstsze przedawkowania wśród dzieci w całym kraju obejmują spożywanie jadalnych produktów z konopi indyjskich, a ilość przedawowań nadal rośnie. Tylko w pierwszej połowie 2021 r. American Association of Poison Control Centers poinformowało, że gorące linie otrzymały 2,622 wezwań dotyczących spożycia produktów z konopi indyjskich przez małe dzieci.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

mieczyslaw (niezweryfikowany)
Rodzice rozpoznali oznaki przedawkowania konopii po głośnych śmiechach dochodzących z pokoju dzieci.
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Las, środek nocy, podekscytowanie.

POCZĄTEK:
Zaopatrzyłem się w 6 gram filtrowanego C19H24N3O, oraz 15 tabletek po 30mg dekstrometorfanu na jedną tab, a dodatkowo kupiłem słuchawki i pobrałem muzykę satanistyczną by lepiej wkręcić halucynacje. Plan był prosty, około 20 przejdziemy się do lasu i tam mamy spędzić całą noc. Wraz z Moimi dwoma kompanami Krzysiem & Damianem (imiona zmienione) byliśmy zadowoleni. Krzyś miał przy Sobie dodatkowo dopalacze z kanna ab-pinaca, ustaliliśmy że Krzyś bierze dopalacze a my C19H24N3O (+ Ja dodatkowo te 15 tabletek).

  • LSD-25

Zaczeły się wakacje. Wybraliśmy się ze znajmymi nad jezioro pod namioty. Pogoda była raczej kiepska, męczyły nas przelotne deszcze i przenikliwe zimno. Miałem ze sobą kwacha ale bałem się w taki pochmurny dzień brać bo wiem, że bardzo by mi się nie podobała jazda. W końcu chyba czwartego dnia wyjazdu zdecydowałem się. Nie załuję...a wszystko zaczeło się tak:

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Piękny dzień, nastrój doskonały, nic dodać, nic ująć.

Ok. 17 wyjrzałem za okno, widząc piękny dzień postanowiłem zjeść wszystkie pozostałe w mojej szufladzie kartony, dokładnie pięć papierków z blotterka z klasycznym nadrukiem z hoffmanem rowerzystą, Słońcem i Księżycem po dwóch stronach. O 18:30 będąc w drodze na miejsce zjadam wszystkie papierki. Mam mało czasu, chcę zrobić ognisko, potrzebuje dużo drewna a wkrótce zmierzcha, pedałuje więc szybko. Moim celem jest podmiejski las w którym krążąc przez chwile znajduje miejsce i gorączkowo zaczynam zbierać drewno. Niepokój który czasami pojawia się przy wejściu jest tym razem silniejszy.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

zmęczenie trzeźwym życiem, chęć ciekawego spędzenia czasu ze znajomymi w klubie, w mieście i na domówce

WSTĘP

To jest trip raport który napisałem rok temu. Przeredagowałem go trochę i dodałem przemyślenia które przyszły mi na myśl gdy moje doświadczenie z używkami się zwiększyło...

Obecnie, w związku z delegalizacją naprawdę zajebistych i mało szkodliwych empatogenów (benzofurany), jesteśmy zmuszeni albo sięgać po trujące i krótko działające ketony i ich pochodne pochodnych, albo wrócić do korzeni... tzn do apteki ;) i fanom empatogenów ten trip raport dedykuję.