USA. Asystentka nauczyciela sprzedała uczniom narkotyki. Jeden zmarł

Do zdarzenia doszło na Florydzie. 20-letnia Marina Deetz dała kilkunastoletnim uczniom fentanylu. W zamian 18-latek i 17-latek wręczyli jej kokainę i 50 dolarów. Następnie wspólnie zażyli zakazane substancje.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

359

Do zdarzenia doszło na Florydzie. 20-letnia Marina Deetz dała kilkunastoletnim uczniom fentanylu. W zamian 18-latek i 17-latek wręczyli jej kokainę i 50 dolarów. Następnie wspólnie zażyli zakazane substancje.

Marina Deetz pracowała w Moon Lake Elementary w New Port Richey. Tragedia rozegrała się w mieszkaniu asystentki, do którego dwaj nastolatkowie przyszli po lekcjach.
Co się wydarzyło w mieszkaniu asystentki nauczyciela?

Wszyscy troje spotkali się w lokum, które Marina Deetz dzieli z partnerem. Mężczyzna był nieobecny, ponieważ od 27 stycznia przebywa w więzieniu.

20-latka przyjęła od nastolatków kokainę i 50 dolarów (ok. 194 zł). Jak podaje "New York Post", w zamian Deetz udostępniła im fentanyl.

Deetz i jej podopieczni zaczęli wspólnie zażywać narkotyki. Zgodnie z raportem szeryfa hrabstwa Pasco 18-latek wciągał jednocześnie kokainę i fentanyl, w wyniku czego doszło do przedawkowania i śmierci.

Funkcjonariusze policji przeszukali mieszkanie asystentki nauczyciela. Jak podaje WTSP, śledczy znaleźli świeżo umyte czarne pojemniki z gumy oraz niebieską słomkę. Po wykonaniu testów na słomce znaleziono ślady fentanylu, a naczyniach – heroiny.

Marina Deetz została aresztowana i trafiła do więzienia Land O 'Lakes. Według ustaleń "CBS 12" została oskarżona o posiadanie narkotyków, akcesoriów do ich zażywania oraz dwukrotne udzielenie zakazanych substancji osobom postronnym.

To nie pierwsze przestępstwo popełnione przez Deetz. W październiku 2019 roku asystentka nauczyciela została oskarżona o włamanie, jednak dwa miesiące później prokuratura oddaliła sprawę.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)

Komentarze

ZX
Koks zwieksza zapotrzebowanie na tlen a opio zmniejsza ilosc jakie organizm dostarcza. Dlatego miks opio i koks to zabojczy miks wbrew temu co cpuny opowiadaja, ze zajebista faza. Nie warto ryzykowac. A wiadomo, nie da sie dowiedziec, jak odporni jestesmy na taki miks, jesli nie przetestujemy, a jak widac nie kazdy zywy z takich testow wychodzi i to spory odsetek.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Set&Settings: Dom, las wieczorową porą, początek września 2009

Wiek: 20 lat, 87kg

Doświadczenie: MJ, Hash, amfetamina, met amfetamina, kokaina, xtc, LSD, brown sugar, Psilocybe Semilanceata, gałka muszkatołowa, efedryna, kofeina, alkohol

  • Ayahuasca
  • Pierwszy raz

Było to ceremonialne przyjęcie Ayahuasci, medytacja, modlitwa do duchów roślin i opiekunów oraz muzyka składająca się z Icaro i etnicznych dźwiękówi. Byłem wyciszony i całkowicie otwarty na to czego doświadczę, choć miałem delikatne lęki jako, że były to nieznane rośliny.

Wstęp (7 sierpnia)

Ze względu na znikomą ilość informacji na temat powyższych roślin (zwłaszcza alicia anisopetala), postanowiłem samemu je przetestować, aby przekonać się czy rzeczywiście drzemie w nich moc. 

I o ile co do zawartości DMT a akacji nie miałem wątpliwości, to już kwestia inhibitora MAO w alici była kwestią sporną. Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat, jednak większość była ze sobą sprzeczna. tak więc postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce.

  • Benzydamina


Doświadczenie: alkohol (praktycznie codziennie jestem pijany chyba, że cos łykam), marihuana (bardzo wiele razy), aviomarin (2 razy), gałka muszkatałowa (2 razy), DXM (1 raz), benzydamina (poniżej opisywany pierwszy raz).Set&Setting: we własnym domu, prawie cały czas sam, żadnych zagrożeń w stylu rodzice, ciotki, wujki itp. ogólny brak stresu i totalnie odprężenie.Nastawienie: jak najbardziej pozytywne.Oczekiwania: halucynacje.