USA. Asystentka nauczyciela sprzedała uczniom narkotyki. Jeden zmarł

Do zdarzenia doszło na Florydzie. 20-letnia Marina Deetz dała kilkunastoletnim uczniom fentanylu. W zamian 18-latek i 17-latek wręczyli jej kokainę i 50 dolarów. Następnie wspólnie zażyli zakazane substancje.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

345

Do zdarzenia doszło na Florydzie. 20-letnia Marina Deetz dała kilkunastoletnim uczniom fentanylu. W zamian 18-latek i 17-latek wręczyli jej kokainę i 50 dolarów. Następnie wspólnie zażyli zakazane substancje.

Marina Deetz pracowała w Moon Lake Elementary w New Port Richey. Tragedia rozegrała się w mieszkaniu asystentki, do którego dwaj nastolatkowie przyszli po lekcjach.
Co się wydarzyło w mieszkaniu asystentki nauczyciela?

Wszyscy troje spotkali się w lokum, które Marina Deetz dzieli z partnerem. Mężczyzna był nieobecny, ponieważ od 27 stycznia przebywa w więzieniu.

20-latka przyjęła od nastolatków kokainę i 50 dolarów (ok. 194 zł). Jak podaje "New York Post", w zamian Deetz udostępniła im fentanyl.

Deetz i jej podopieczni zaczęli wspólnie zażywać narkotyki. Zgodnie z raportem szeryfa hrabstwa Pasco 18-latek wciągał jednocześnie kokainę i fentanyl, w wyniku czego doszło do przedawkowania i śmierci.

Funkcjonariusze policji przeszukali mieszkanie asystentki nauczyciela. Jak podaje WTSP, śledczy znaleźli świeżo umyte czarne pojemniki z gumy oraz niebieską słomkę. Po wykonaniu testów na słomce znaleziono ślady fentanylu, a naczyniach – heroiny.

Marina Deetz została aresztowana i trafiła do więzienia Land O 'Lakes. Według ustaleń "CBS 12" została oskarżona o posiadanie narkotyków, akcesoriów do ich zażywania oraz dwukrotne udzielenie zakazanych substancji osobom postronnym.

To nie pierwsze przestępstwo popełnione przez Deetz. W październiku 2019 roku asystentka nauczyciela została oskarżona o włamanie, jednak dwa miesiące później prokuratura oddaliła sprawę.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)

Komentarze

ZX
Koks zwieksza zapotrzebowanie na tlen a opio zmniejsza ilosc jakie organizm dostarcza. Dlatego miks opio i koks to zabojczy miks wbrew temu co cpuny opowiadaja, ze zajebista faza. Nie warto ryzykowac. A wiadomo, nie da sie dowiedziec, jak odporni jestesmy na taki miks, jesli nie przetestujemy, a jak widac nie kazdy zywy z takich testow wychodzi i to spory odsetek.
Zajawki z NeuroGroove
 • 1P-LSD
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Set: Długo napalałem się na na ten karton, zwłaszcza po poprzedniej próbiej z ETH-LAD. Miałem nadzieję na solidny trip. Setting: Mała wioska w kraju legalnej trawki; dom przyjaciół w którym nie raz już tripowaliśmy. Ja i ich dwoje (On i Ona).

Witam, to nie będzie standardowy trip raport. Pisałem "na bieżąco" ale w szaleństwie które się odbywało niewiele zdziałałem.

 

Może najpierw mały wstęp:

Ja i dwoje przyjaciół (On i Ona) tripujemy wspólnie od kilku lat pomimo dzielącej nas różnicy lat. Jedliśmy razem wielokrotnie MDMA i trufle, teraz przyszła pora na cięższy kaliber. Karton miał 125 mcg jak dobrze pamiętam a cała akcja działa się wiosną tego roku. Pogoda niezbyt dopisywała, ale zarzuciliśmy i poszliśmy się przejść.

 

Ahoj!

 

 • 4-ACO-DMT
 • 4-HO-MET
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, ogólne podniecenie, od tripa wymagaliśmy mocnej psychodeli. Miejsce - najpierw dom, potem las(większość tripa) i ulice osiedla, następnie znowu dom.

  Zanim zacznę się rozpisywać muszę zaznaczyć, że przed wejściem AcO wychillowaliśmy się jeszcze bardziej popalając MJ, która towarzyszyła nam podczas całego tripa i jeszcze po nim.

 18:45 - Zarzucone około 25mg/os. wraz z R.

 • Dekstrometorfan
 • Przeżycie mistyczne

Nastawienie pozytywne, otoczenie 3 kumpli. Oczekiwania: Wejście na plateau 2

Wstęp: 

Wracając do domu po szkole stwierdziłem, że dawno nie brałem sobie ukochanego acodinu więc szybkim krokiem poszedłem do szafki, w której miałem przechowany acodin na "czarną godzine". Wyciągnołem go otwierając z bananem na twarzy pomyślałem, że wejdę sobie na max plateau 2 przejdę się do sklepu po liquid do e-papierosa i jak wrócę po chilluje sobie, i posłucham muzyki na luzie aczkolwiek nie spodziewałem się tak silnego działania.

1.30 pm

DMT

 • Ayahuasca
 • DMT
 • Tripraport

Zamieszczony tekst pochodzi od znajomego, jest długi, ale może Was zainteresować, całe info w samym tekście.

 

Zdecydowałem się - z przyczyn, których nie czuję potrzeby tutaj wyjawiać - zataić dokładne nazwy przyjętych przeze mnie substancji; jednak były to analogi składników ayahuaski.

Relacja jest dość chaotyczna, jednak wychodzę z założenia, że ma ona mieć cel dokumentalny - podarowałem sobie wysiłki w kierunku języka literackiego.

 

randomness