REKLAMA
Uprawa marihuany wkracza na wyższe uczelnie

Western Illinois University już od najbliższej jesieni oferować będzie nie tylko nowy przedmiot, ale wręcz nowy kierunek uzupełniający o nazwie „Uprawa konopi indyjskich”.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

monitorlocalnews.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

54

Western Illinois University już od najbliższej jesieni oferować będzie nie tylko nowy przedmiot, ale wręcz nowy kierunek uzupełniający o nazwie „Uprawa konopi indyjskich”.

Uniwersytecka szkoła rolnicza w miejscowości Macomb wyraziła zainteresowanie takim kierunkiem jeszcze zanim w styczniu tego roku marihuana stała się legalna w Illinois. Poparcie dla pomysłu wyraziły wówczas władze uczelni, a także lokalne władze.

W związku z tym już od tej jesieni w szkole tej będzie można wziąć dodatkowy kierunek o nazwie „Uprawa konopi indyjskich”, co wymagać będzie od studentów 18-19 godzin kredytowych i dodatkowych kursów oferowanych przez departament biologii na Western Illinois University.

Dyrektor uniwersyteckiej Szkoły Rolniczej, Andy Baker, twierdzi, że pracownicy wydziału współpracują z producentami konopi oraz firmami zajmującymi się sprzedażą rekreacyjnej i medycznej marihuaną. Chodzi oczywiście o odbywanie praktyk w odpowiednim miejscu.

„Z pewnością w naszym stanie jest wystarczająco dużo producentów konopi, aby studenci mogli zdobyć doświadczenie w pracy w tej dziedzinie” - mówi Baker - „Praktyki takie dadzą wiele możliwości, a my nadal rozwijamy te relacje”.

Andy Baker twierdzi, że spodziewa się w klasach od 20 do 30 uczniów, dodając, że oprócz absolwentów zajmujących się hodowlą marihuany, w Departamencie Rolnictwa Illinois znajduje się nowe biuro zajmujące się sprawą prawnych regulacji związanych z uprawą i sprzedażą konopi. Oznacza to, że w stanie pojawiły się nowe możliwości zatrudnienia.

Przypomnijmy, że według oficjalnych danych sprzedaż rekreacyjnej marihuany w Illinois przyniosła w pierwszym miesiącu roku prawie 40 milionów dolarów. Poza tym coraz głośniej mówi się o wprowadzeniu do tej branży związków zawodowych i podpisaniu umów pracowniczych obejmujących gwarantowane stawki i świadczenia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: piguły


Poziom doświadczenia: MJ w duuużych ilościach, piguły w bardzo małych (ost. razem ponad rokod opisywanego zdarzenia), alk


Dawka: 2 szt. w odstępach chyba godzinnych, zakrapiana alkiem


"set&setting": sylwester z moją dziewczyną i gronem znajomych... czyli zapowiadało sięnieźle...

Zaczęło się tak że kiedyś rozmawiając z dziewczyną nt. imprez, dragów itp umówiliśmy się że


  • Diazepam
  • Problemy zdrowotne
  • Tramadol

11.03.2008

Słowo wstępu:

Kursywą będą opisane fragmenty, których nie pamiętam, a znam z opowieści.

Opis tripa jest opisem fragmentu brutalnie przerwanego ciągu opoidowego, na który składał się kratom, kodeina i tramadol, którego zażyłem niecałe 5 gram w ciągu 2 dni, tego dnia pół grama w pracy i niecałe 2g jednorazowo po powrocie do domu (1,7g bodajże). Tak duże dawki nie wynikały (tylko) z mojej wrodzonej głupoty, ale z tego, że rzeczona substancja działa na mnie nad wyraz słabo.

  • alfa-PVP
  • Katastrofa

noc po ciężkiej tułaczce i śnie na ławce, zmęczenie, chęć jak najprędszego powrotu do domu i doprowadzenia się do porządku, jedno wielkie nieporozumienie po prostu

Maj 2015, istna tragedia. Dostałam od jakiegoś gościa na bilet do domu, ale kierowca w autobusie nie miał jak wydać, więc musiałam kupić dwa, w związku z czym znowu mi brakowało tych 2zł na pociąg. W kieszeni paczka z ostatnim papierosem, zapalę sobie pod dworcem i poszukam wzrokiem ofiary, która byłaby chętna dorzucić mi się do tego nieszczęsnego biletu. Łowy przerwała mi jakaś starsza pani chcąca się dowiedzieć co nieco o historii miasta, w którym się znajdowałyśmy, ale niestety nie mogłam jej w tym pomóc, bo nasza wiedza na ten temat była raczej zbliżona do siebie.

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Zawsze pozytywne nastawienie i chęć przeżycia czegoś niezwykłego. Przeczytanie najpotrzebniejszych informacji o substancji

Doznałem całkowitej przemiany osobowości i odkryłem swoje przeznaczenie

 

 

 

Chciałbym połączyć w moim raporcie moje dwa pierwsze doświadczenia z innymi substancjami niż marihuana oraz moje wcześniejsze postrzeganie świata i zachowanie, które sprawiły, że właśnie narodziłem się na nowo i z nowym przeznaczeniem.

 

Zacznę wszystko od początku i opisze najdokładniej jak potrafie w słowach moje przeżycia i zmiany które nastąpiły.