Ta firma przyjdzie do twojego domu i wyczyści ci brudne bongo

Pipe Dream to usługa polegająca na czyszczeniu bonga, a pomysłodawca tego rozwiązania twierdzi, że po czyszczeniu bongo będzie wyglądało lepiej, niż zaraz po zakupie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne

Grafika

Odsłony

288

Właściciele bonga wiedzą, że od czasu do czasu przyda się solidne czyszczenie, aby pozbyć się osadu, smoły i wosku. Wiele osób jest zdolnych do wyrzucenia szklanego bonga, tylko dlatego, że nie da się go już wyczyścić.

Jake Westling miał wielu podobnych przyjaciół w Minnesocie, którym za kilka dolarów zaczął czyścić brudne bonga w swoim zlewie. Używając 10-cio litrowego zbiornika, czyścił każdy kawałek szkła, aż do pełnego połysku. Teraz, mając 200-litrowy zbiornik, chce czyścić bonga hurtowo.

Pipe Dream to usługa polegająca na czyszczeniu bonga, a pomysłodawca tego rozwiązania twierdzi, że po czyszczeniu bongo będzie wyglądało lepiej, niż zaraz po zakupie.

Pomysł na mobilne mycie bonga przyszedł w 2014 roku, kiedy Jake Westling odwiedził targi marihuany w Las Vegas. Od października ubiegłego roku mobilny van jeździ dziś po ulicach Kolorado i oferuje usługi tym, którzy pilnie potrzebują wyczyścić swoje bongo.

Westling twierdzi, że najtrudniejsze w czyszczeniu są wielokomorowe bonga, które posiadają zaawansowane systemy filtracji.

Metoda czyszczenia bong

Proces czyszczenia bonga, rozpoczyna się od wybrania dużych kawałków smoły, które mogą blokować przepływ powietrza, a następnie na zanurzeniu ich w zbiorniku do czyszczenia.

W zbiorniku mieszczącym do 80 bong, stosuje się środek czyszczący na bazie cytrusów, wysoką temperaturę i dwa tysiące watów ultradźwięków do usuwania zanieczyszczeń. Następnie umieszcza fajki w specjalnie przystosowanej zmywarce przemysłowej wyposażonej w linie do nawadniania, aby oczyścić każdy perkolator i szczelinę, do których nie możemy dotrzeć domowymi sposobami.

Oczyszczamy lufki, bonga, cybuchy, fajki wodne i wszystkie akcesoria. Robimy to bez użycia narzędzi, szczotek czy szkodliwych chemikaliów.

Ten unikalny proces został zaprojektowany, aby być bezdotykowym, przy użyciu idealnej kombinacji silnych ultradźwięków, gorącej wody i niewielkiej ilości specjalnego środka czyszczącego na bazie roślin, który filtrujemy przez długi czas.

Ceny mycia bonga

Westling twierdzi, że wycena zależy od rozmiaru bonga, a czyszczenie każdej fajki, która ma mniej niż 20 cm kosztuje 8,99 $. Ceny wzrastają o 3-5 dolarów za każde kolejne 10-15cm.

Niektórzy śmieją się z nas. Mówią, kto potrzebuje czyszczenia bonga? Przecież wystarczy użyć alkoholu i soli. Ci sami ludzie wracają do naszej furgonetki ze swoim bongiem, którego nie mogą oczyścić.

Pipe Dreams planuje uruchomienie mobilnej usługi mycia, która odbiera bonga jeżdżąc po mieście, oczyszcza je i zwraca prosto do domu za dodatkową opłatą. Westling ma także nadzieję, że będzie współpracować z przychodniami i centrami handlowymi, które będą punktem zbierania brudnych fajek wodnych.

Oceń treść:

Average: 6 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Substancja: benzydamina

Poziom doswiadczenia: benzydamina – nigdy

Dawka i metoda: cholerka, jakies 2,8 paczki Tantum Rosa (6 na dwooch i troche zostalo) extrakcja metoda wodna :) + wpakowanie do kapsoolek po Ascoruticalu

  • Inhalanty

Nazwa substancji: klej butapren, butaprem, jakiś ruski;


poziom doświadczenia użytkownika: oj, będą tabletki, gaz ronson, gaz za

2,50, butapren, alkohol, baka i chyba to wszystko;


dawka, metoda zażycia: wdychanie oparów przez torebkę;


Set & setting: zwykły szary dzień, zero doła można powiedzieć, że fajnie

jest.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mam 22 lata. Nie eksperymentowałam nigdy z narkotykami, dosłownie kilka razy zdarzyło mi się zapalić marihuanę i nigdy nie poczułam niewiadomo jak pozytywnych lub negatywnych doznań. Dlatego ten piątkowy wieczór postanowiłam spędzić w domu z moim chłopakiem przy kieliszku wina ze „śmiesznym” papierosem. Bo dlaczego nie? Dodam, że z moim chłopakiem mamy wrażenie jakbyśmy znali się od zawsze, a tak naprawdę nie minęły jeszcze dwa miesiące odkąd się pierwszy raz spotkaliśmy. Mimo tej relacji nie padły jeszcze między nami wyznania typu „kocham Cię”.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: nautic

Substancja.: 0.5g susz i 0.8g ekstrakt x5 Salvia Divinorum

Wiek: 21 lat

randomness