Snoop Dogg ogłosił, że rzuca palenie zioła. Zobacz powody jego decyzji

Snoop Dogg, ikona hip-hopu i znany miłośnik marihuany, zaskoczył świat swoją ostatnią decyzją. W wieku 52 lat, raper ogłosił, że rezygnuje z palenia marihuany, co jest znaczącym krokiem w jego życiu i karierze. Ta decyzja zyskała szerokie zainteresowanie, zarówno wśród fanów, jak i mediów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

170

Snoop Dogg, ikona hip-hopu i znany miłośnik marihuany, zaskoczył świat swoją ostatnią decyzją. W wieku 52 lat, raper ogłosił, że rezygnuje z palenia marihuany, co jest znaczącym krokiem w jego życiu i karierze. Ta decyzja zyskała szerokie zainteresowanie, zarówno wśród fanów, jak i mediów.

Główne powody decyzji Snoop Dogga o rzuceniu palenia

Zmiany w życiu osobistym: Snoop Dogg stał się dziadkiem, co miało znaczący wpływ na jego decyzję. Jak sam stwierdził, bycie dziadkiem zmieniło go w wielu aspektach i skłoniło do przemyśleń na temat swojego zdrowia i stylu życia​​​​.
Zmiana wizerunku: Snoop Dogg, znany z budowania swojego wizerunku wokół kultury palenia marihuany, zaskoczył wszystkich swoją decyzją. Jego postanowienie może być postrzegane jako krok w kierunku zmiany wizerunku i odcięcia się od wcześniejszego życia związane z marihuaną​​.

Wpływ na społeczność i fanów

Raper, który miał do 150 jointów skręcanych dla siebie każdego dnia, z pewnością wywarł wpływ na kulturę i społeczność hip-hopową. Jego decyzja o rzuceniu palenia może posłużyć jako inspiracja dla innych, którzy chcą dokonać podobnych zmian w swoim życiu​​.

Poprzednie próby rzucenia palenia

Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy Snoop Dogg ogłasza, że rzuca palenie. Już w 2003 roku, podczas występu w programie “Jimmy Kimmel Live!”, raper zadeklarował rezygnację z palenia marihuany. Jednak jak sam przyznał, nie udało mu się wówczas utrzymać tej decyzji​​.

Snoop Dogg i jego związek z marihuaną: Ciekawostki i fakty

Snoop Dogg, który niedawno ogłosił rezygnację z palenia marihuany, przez lata był znany ze swojego zamiłowania do tego zioła. Kilka ciekawostek z jego życia związanych z marihuaną rzuca nowe światło na tę decyzję.

Pierwsze doświadczenie z marihuaną

Snoop Dogg ujawnił, że po raz pierwszy zapalił marihuanę w wieku zaledwie 8-9 lat. To wczesne doświadczenie z pewnością wpłynęło na jego późniejsze życie i karierę.

Zawód: profesjonalny zwijacz jointów

Jedna z bardziej niezwykłych historii związanych z Snoop Doggiem to zatrudnienie przez niego profesjonalnego zwijacza jointów. Przez sześć lat jego pracownik skręcił niezliczoną ilość jointów, co pokazuje skalę zamiłowania rapera do marihuany. Szczegóły na temat tego nietypowego zawodu można znaleźć tutaj.

50 000 dolarów rocznie za skręcanie bluntów

Snoop Dogg zatrudniał również osobę, której jedynym zadaniem było skręcanie bluntów. Raper płacił swojemu pracownikowi aż 50 000 dolarów rocznie za tę usługę, co świadczy o dużej wartości, jaką przywiązywał do tego aspektu swojego życia. Więcej informacji na temat tego unikalnego stanowiska pracy można znaleźć tutaj.

Podsumowanie

Decyzja Snoop Dogga o rzuceniu palenia marihuany była zaskoczeniem dla wielu, biorąc pod uwagę jego długą i głęboką historię związania z marihuaną. Od pierwszego kontaktu w młodym wieku, poprzez zatrudnianie specjalistów od skręcania jointów i bluntów, marihuana była ważną częścią jego życia. Teraz, gdy raper rozpoczyna nowy rozdział, pozostaje zastanowić się, jakie zmiany przyniesie ta decyzja w jego życiu i twórczości.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, podekscytowanie. Przyjaciel, który był moim opiekunem od samego początku nastawiał mnie bardzo pozytywnie, nawet osoby, którym o tym mówiłam, a nie miały nigdy styczności z grzybkami nastawiały mnie pozytywnie. Spożycie na łonie natury na piaszczystej plaży, nieopodal las. Tripowi towarzyszył przyjaciel, opiekun. 28 wrzesień 2012, słoneczna niedziela. Start ok. 14-20. Celem było poznanie dogłębniej siebie i ciekawość w jaki sposób owa podróż wpłynie na odbieranie i tworzenie prze zemnie sztuki. Jeden z ważniejszych i piękniejszych dni w moim życiu.

W starej chatce w środku lasu, nad rozżarzoną kulą kucały cztery czarownice.  Śliczne, młode, kolorowe. Dłońmi i paluszkami przebierały, zaczarowane mikstury w rondelku, który stał obok. Szykowały. Falowały, etnicznie  wirowały, radośnie się śmiały. Wrzucały różne składniki: trawę, grzyby, magiczne psychodeliki i inne matki natury  riki tiki.  Mieszały, dookoła wywaru się przemieszczały, nad ziemią fruwały. „Kosteczkę czekolady” kosztowały. Dymki z ust do ust sobie wpuszczały, po czym radośnie się śmiały.

  • Powój hawajski

Subst: LSA (LA-111) - Ipomoea tricolorDawka: 170 nasion

Kupiliśmy z kumplem w sklepie 17 paczek nasion Ipomoei. Na następny dzień mieliśmy odbyć psychedeliczną podróż. Dwa dni wcześniej sprawdziłem na sobie dawkę - 80 nasion. Miałem lekkie efekty, ale ważniejsze było to, że nasiona okazały się nietoksyczne tj. bez fungicydów, herbicydów, insektycydow i innych chemikaliów, którymi zwykle pokrywane są nasiona przez producentów. To bardzo ważne - sprawdzić w jakiś sposób, czy nasiona nie są zatrute.

  • Inne

Od pewnego czasu towarzyszy mi zmęczenie spowodowane zarywaniem nocy oraz ogólna ospałość i niemoc wywołana małą iloścą ruchu. Postanowiłem wykorzystać swoje doświadczenie zielarskie, żeby w dość naturalny sposób sobie pomóc

Ten raport może zdecydowanie odbiegać od większości zamieszczonych na neurogroove wpisów, z racji tego, że użyte substancje są stosowane głównie w postaci przypraw. Ich synergiczne działanie doprowadziło mnie jednak do tak ciekawego stanu, że postanowiłem że naprawdę warto się tym doświadczeniem podzielić i polecić tą mieszankę wszystkim, którym dokucza chroniczne zmęczenie.

  • Dimenhydrynat

Mam tu tripa pewnego goscia po avio:


Jazda miala miejsce okolo rok temu dlatego nie pamietam jej zbyt dokladnie,

ale postaram sie ja opisac. Tego dnia nie chcialo mi sie isc do szkoly.

Okolo 8 rano odprowadzilem qmpla do jego szkoly. Los chcial, ze akurat wtedy

przyjechal do niej moj stary spotkac sie z dyrkiem (brrr) sciemnilem go, ze

teraz mam religie i odwiozl mnie na chate. Wiec poszedlem do apteki po

aviomarin (20 sztuk) kosztowaly jakies 17 zlotych. Mialem jeszcze jedna