Redman i jego konopna partia polityczna

"Powodem, dla którego nigdy nie widzieliście produktu Redman, vapów Redman, szczepu Redman, czegokolwiek Redman, jest to, że trzymałem moją markę dla większego celu, którym jest NCP, National Cannabis Party, a w tym, co robimy, chodzi o oddanie tej rośliny ludziom, strukturę przemysłu konopi i edukację. Niezależnie od tego, czy jesteś czarny, biały czy zielony, jeśli potrzebujesz edukacji, to chodzi nam o to, aby mieć odpowiednią platformę, która ci dostarczy wiedzy".

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

softsecrets.com
Luke.Konopiacki
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

32

Jeśli chodzi o raperów i kulturę zioła, Redman jest bez wątpienia autorytetem. W czasach swojej świetności ten pochodzący z New Jersey raper pomagał w popularyzacji rośliny wraz ze swoim długoletnim przyjacielem i współpracownikiem Method Manem, podążając śladami takich pionierów hip-hopu jak Cypress Hill i Snoop Dogg.

Raper, DJ, producent płyt i aktor Redman zyskał sławę na początku lat 90. jako artysta nagrywający dla legendarnej wytwórni "Def Jam". Jest dobrze znany ze swojej współpracy z Method Manem i jako członek "Def Squad" w późnych latach 90. Redman od trzech dekad opowiada się muzycznie za trawką, wydając klasyczne hymny typy "How to Roll a Blunt", "How High" i "Smoke Buddha". W 2001 roku Red i Method Man wystąpili w komedii o stonerach "How High", w której zagrali dwóch studentów próbujących przetrwać na Harvardzie. Obecnie, w 2022 roku, marihuana stała się jednym z najbardziej popularnych elementów kultury hiphopowej, a Redman nie ukrywa, że chciałby znaleźć się na pierwszej linii konopnego frontu. Ostatnio został mianowany nowym producentem wykonawczym i dyrektorem "The Dab Roast" - programu, w którym znani goście biorą machy dabów, odpowiadając na pytania.

Większość ludzi spodziewałaby się, że Redman pójdzie w ślady wielu swoich hip-hopowych braci i uruchomi swoją markę konopną. Jednak to byłoby dla niego zbyt proste.

"Powodem, dla którego nigdy nie widzieliście produktu Redman, vapów Redman, szczepu Redman, czegokolwiek Redman, jest to, że trzymałem moją markę dla większego celu, którym jest NCP, National Cannabis Party, a w tym, co robimy, chodzi o oddanie tej rośliny ludziom, strukturę przemysłu konopi i edukację. Niezależnie od tego, czy jesteś czarny, biały czy zielony, jeśli potrzebujesz edukacji, to chodzi nam o to, aby mieć odpowiednią platformę, która ci dostarczy wiedzy".

Redman założył National Cannabis Party (NCP) w 2021 roku wraz ze swoją siostrą Sephidą Artis-Mills, aby pomóc w nauczaniu ludzi na temat wszystkich korzyści płynących z konopi. Partia odniosła już pewien sukces, tworząc projekt ustawy określający zasady i przepisy dotyczące legalnej marihuany w Nowym Jorku, który stan zaakceptował. Redman ma powody do dumy mówiąc, że NCP tworzy historię dzięki zaakceptowaniu ich ustawy. Co tylko podsyca chęć rapera do jeszcze mocniejszego uderzenia w polityków. Rząd Stanów Zjednoczonych ma niechlubną historię z marihuaną, a społeczeństwo stało się uczulone na polityków składających puste obietnice dotyczące legalizacji. NCP chce zatrzymać ten trend i nie boi się stanąć przeciwko dużym partiom politycznym, aby to osiągnąć. NCP jest organizacją oddolną, która nie jest przez nikogo wspierana ani finansowana. Po prostu próbują dokonać prawdziwej zmiany. Wszystko, co robią, jest dla celu, a nie dla zysku. Ich celem jest zmiana krajobrazu reform konopnych i pociąganie polityków do odpowiedzialności, gdy nie realizują obietnic z kampanii.

"Jeśli jesteś na linii bocznej narzekając i nie robiąc nic, będziesz cały czas wkurzony. Nie jesteśmy konkurencją dla nikogo, dla żadnego biznesu związanego z konopiami. Nie zajmujemy się bezpośrednio rośliną ani nie otrzymujemy od niej wsparcia finansowego. Ale możemy rzucić wyzwanie rządowi, dlaczego chcą patentów na roślinę, która ma być dostępna dla świata. Możemy rzucić wyzwanie i pytać, dlaczego marihuana jest nadal narkotykiem z listy zakazanych substancji”.

Redman i NCP mają teraz taką siłę, że mogą umieścić kogoś ze swojej organizacji w Białym Domu, co jest naprawdę przełomową wizją dla przemysłu konopnego.

"Jestem w biznesie pomagania ludziom. Chcemy umieścić w tym fotelu kogoś, kto na to zasługuje. Potrzebujemy prezydenta, który palił trawkę i jest transparentny. Ktoś, kto potrafi zrozumieć, co jest wymagane w branży konopi".

Redman mówi, że jest zaskoczony tym, jak daleko zaszły sprawy z trawką. W latach 90. nikt tak naprawdę nie wierzył, że kiedyś stanie się ona legalna. Nie mówiąc już o tym, że będzie to przemysł wart miliardy dolarów. W latach 90. większość społeczeństwa nie rozumiała marihuany. Raperzy tacy jak Snoop Dogg, B-Real i Method Man sprawili, że przemysł konopny znalazł się w centrum uwagi. Mimo to, w tym samym czasie, brakowało dużych pieniędzy na potwierdzenie ich słów, ponieważ rządy, nauki medyczne i firmy korporacyjne nie zdawały sobie jeszcze sprawy z pełnego potencjału zioła. "Mogłeś po prostu powiedzieć, że marihuana to crack lat 90-tych". Teraz jednak Redman i NCP mają realną szansę na dokonanie prawdziwej zmiany. To odświeżające zobaczyć celebrytę, który zamiast po prostu szukać zarobku dzięki skojarzeniom z trawką, próbuje zrobić coś, co może zmienić polityczny krajobraz dla nas wszystkich, poprawiając dostęp do tej fantastycznej rośliny i świadomość społeczeństwa.

"Czuję, że dokonałem wielkiego wyboru w moim życiu, zajmując się tą rośliną. Marihuana zbliża ludzi do siebie. Poprzez muzykę, podczas gdy wszyscy mówili o byciu gangsterem... My po prostu trzymaliśmy się rozmowy o ziole i zabawie, którą zioło przynosi".

Oceń treść:

Average: 8 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Bardzo dobry, duża ekscytacja i ciekawość, ale bez niepokoju (ze względu na wcześniejsze doświadczenia psychodeliczne, i wydaje mi się że dosyć dużą samokontrolę). Miejsce podróży wśród natury (choć nie do końca dzikiej, bo był to park), w razie czego przygotowane tripkillery.

Ten tripraport jest opisem mojego pierwszego razu, z własnoręcznie wychodowanymi psilocybe cubensis mckennai. Cała hodowla zajęła jakieś 3 tygodnie, i przebiegła bez większych problemów, toteż gdy ostatni grzybek zrzucił zasnówkę, natychmiast wszystkie ususzyłem, i przygotowałem się do sprawdzenia. Na pierwszy test zaprosiłem dwie osoby, które będę nazywać K i M. Set&Setting: Bardzo pozytywny, zero niepokoju, spora ciekawość.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

masa wolnego czasu liczona w tygodniach, piękna pogoda, towarzystwo najlepszego kumpla, nastawienie oczywiście entuzjastyczne

Jak podałem w set 'n' setting nastawienie i anturaż były cudowne. Dzień z dawna oczekiwany i bardzo dokładnie zaplanowany (park, kino, koncert...).

 

10:30

Inauguracja, po kartoniku.

  • Inhalanty
  • Pozytywne przeżycie

nastawienie: pozytywne miejsca: winda, pokój

Raport praktycznie "surowy", jest to scalony opis kilku przeżyć z trzech dni.

Kupiłem sobie z rana gaz, wracając do domu kirałem w windzie, kroki na klatce odbijały się mechanicznym pogłosem, przekręcanie klucza w zamku nasuwało skojarzenia z czymś o tyle mechanicznym co i owadzim, ot molibdenowy skarabeusz przebierający odnóżami. Później za dnia, były jeszcze 3 podejścia, ale prawdziwa faza zaczęła się wieczorem.

Kiram, "buchy" oporowe.
1 wdech: zaczyna się charakterystyczne pulsowanie;

2 wdech: dźwięk dostał echa, pogłosu, obrazek zaś dostał głębi;

  • 25I-NBOMe
  • Bad trip

Patrz: TR

Słowem wstępu