REKLAMA
Pielęgniarka nie przyszła zbadać się na narkotyki. Została zawieszona

Departament zdrowia w stanie Waszyngton zawiesił uprawnienia pielęgniarki, która nie stawiła się na badanie na obecność narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

260

Departament zdrowia w stanie Waszyngton zawiesił uprawnienia pielęgniarki, która nie stawiła się na badanie na obecność narkotyków.

Jennifer Somawang przystąpiła do programu narkotykowego po tym, jak przyznała, że zabrała fentanyl z Pacific Rim Outpatient Surgery Center. Personel widział, jak w 2014 roku wstrzykiwała sobie substancję w znajdującej się w Bellingham placówce.

Pielęgniarka zgodziła się na wyrywkowe badania na obecność narkotyków co pięć lat. Somawang naruszyła jednak ustalenia zawarte w porozumieniu i została zawieszona na czas nieokreślony przez departament zdrowia.

W sumie pielęgniarka nie stawiła się na pięciu kontrolach narkotykowych.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Patrz właściwy opis.

Opis pierwszego doświadczenia po grzybach halucynogennych (łysiczkach lancetowatych) w ilości 35 suszonych + taka sama dawka po dwóch godzinach. Całe doświadczenie trwało około cztery godziny. Pomijając szałwię wieszczą, było to moje pierwsze doświadczenie z psychodelikami. Opis dość rozwlekły i szczegółowy: pierwotnie pisany jako list do znajomego. Myślę jednak, że nie nudny. Zapraszam.


Substancja: Atarax, lek przeciwhistaminowy, uspokajający i przeciwlękowy substancja czynna: chlorowodorek hydroksyzyny

Doświadczenie: spore

randomness