Niemcy. Poszukiwany tester medycznej marihuany. Może zarobić osiem tysięcy euro

Legalne palenie trawki, za które można dostać osiem tysięcy euro miesięcznie, to jedna z najnowszych ofert pracy w Niemczech. Koloński dystrybutor konopi Cannamedical poszukuje chętnych do testowania jakości swoich produktów z medycznej marihuany. Firma stawia jednak warunek - trzeba mieć zezwolenie na używanie tej substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

mbl/grz/ Polsatnews.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

100

Legalne palenie trawki, za które można dostać osiem tysięcy euro miesięcznie, to jedna z najnowszych ofert pracy w Niemczech. Koloński dystrybutor konopi Cannamedical poszukuje chętnych do testowania jakości swoich produktów z medycznej marihuany. Firma stawia jednak warunek - trzeba mieć zezwolenie na używanie tej substancji.

Jedna z największych firm specjalizujących się w medycznej marihuanie w Niemczech, Cannamedical Pharma, ogłosiła nabór na stanowisko "sommeliera konopi", czyli kogoś, kto będzie testował jakość produktu przez jego spożywanie.

"Podstawą naszego sukcesu są wykwalifikowani i zadowoleni pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić leki najwyższej jakości. Szukamy utalentowanych i zmotywowanych ludzi, którzy pomogą nam się rozwijać" - napisano w ogłoszeniu.

- Od lat opinie pacjentów o naszych produktach są jedną z najważniejszych informacji - wyjaśnia Burak Seckinok, dyrektor sprzedaży Cannamedical Pharma. - Oczywiście dużą rolę odgrywa tu jakość - dodał.

Wynagrodzenie: osiem tysięcy euro miesięcznie

- Szukamy kogoś, kto będzie monitorował standardy naszych plantatorów w krajach produkcji: w Australii, Kanadzie, Portugalii, Macedonii i Danii. Zaś tutaj, w Niemczech, powinien on również sprawdzić jakość dostarczonego materiału - stwierdził dyrektor firmy David Henn.

- Warunkiem jest to, że sam jest aktywnym pacjentem, który zażywa marihuanę. Dopiero wtedy może brać udział w rekrutacji - dodał Henn.

Medyczna marihuana jest stosowana m.in. w leczeniu przewlekłego bólu oraz w terapiach onkologicznych. Decyzję o przepisaniu recepty na konopie podejmuje lekarz po kwalifikacji pacjenta.

Spore zainteresowanie ofertą pracy

Zainteresowanie pracą testera jest duże. Spłynęło już ponad 100 zgłoszeń. Jak przekazał dyrektor firmy, wynagrodzenie będzie zależało od kwalifikacji.

- Możemy sobie pozwolić na wypłacanie do 100 000 euro rocznie - przekazał. - Wyniesie to nieco ponad osiem tysięcy miesięcznie - podsumował Henn.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


Substancja: Amfetamina

Doświadczenie: Jakiś 10. raz (ostatni raz na sylwestra)

Sposób zażycia: Doustnie, rano w poniedziałek o godz. 6.30 przed pracą po alkoholowym weekend’dzie (w prezencie na koniec niedzielnego uspokajania sumienia piwem) w domu do soku

Dawka: Sporo zapełniony róg w folijce po fajkach?!

Reszta poniżej


  • Ruta stepowa

Peganum harmala (Esphand; Haoma; Ruta stepowa)


ver.1.0.0
Peganum harmala - rysunek


  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Na mieszkaniu, lato ( końcówka wakacji ) WIEK- 14 lat

Zacznijmy więc od tego że było to 3 lata temu więc pamiętam to jak przez mgłe, ale pamiętam.
Około 15 Sierpnia, ustaliliśmy z kolegą X i Z że spróbujemy tej całej hehehuany.
Załatwiłem gram z niedokońca sprawdzonego źródła, udaliśmy sie do lidla po jakąś pepsi i czipsy żeby nie było tak sucho.
( Niepamiętam dokładnie godzin więc będe pisał tak jak to pamiętam )

  • Dekstrometorfan

Swój własny przytulny dom. Za oknem cisza i piękny zapach unoszący się po deszczu

Siemanko!

Dawno mnie tutaj nie było, a bardzo miło odwiedza mi się to miejsce, więc dlaczego nie wykorzystać sytuacji i coś skrobnąć od siebie.

Waga:61
Wzrost: 180
Wiek: 25

Prawie klasyka - na rozbieg 200 mg, na peak'u (wiem powinno być na zejściu - już nie mogłem wytrzymać) 600 mg. Łącznie 800 mg DXM. Zakręciłem się dziś trochę bo jeszcze syrop Acodin 300 mam. Ale dawno z dyso do czynienia nie miałem i powiem szczerze, że się boję. 800 będzie w sam raz. Są klony na ratunek...

randomness