Narkoprasówka (15.12.18)

Z kraju, ze świata po naszemu i z akwarium...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media krajowe

Odsłony

335

Z kraju


W procesie dilera celebrytów zeznają jego klienci. W kolejce były senator PO Tomasz M.

Kolejni świadkowie w procesie narkotykowego dilera gwiazd Cezarego P. przyznają, że kupowali od niego używki. W procesie Cezarego P. toczącym się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ zeznają jako świadkowie jego stali klienci, bogaci i wpływowi przedstawiciele show biznesu i establishmentu. Wśród nich osoby znane z kolorowych gazet m.in. znana kostiumograf oraz modelka – znajoma byłego senatora PO.

"Potem amfa, koka, hasz…" Młodzi poeci napisali wiersze o narkotykach, dopalaczach i innych zagrożeniach

Gdy jesteś zdrowy , piękny i młody/ Na każdym kroku szukasz przygody/ Ciągłe imprezy, młodzieńcze wybryki/ Nawet używki, w tym narkotyki.

W Gniewie o bezpieczeństwie, narkotykach, dopalaczach i innych środkach odurzających debatowali z policją [ZDJĘCIA]

Tczewscy policjanci zorganizowali debatę społeczną pn. „Narkotyki, dopalacze, środki odurzające”, która odbyła się Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie tej szkoły, którym prelegenci mówili o zagrożeniach wynikających z zażywania zakazanych substancji oraz jak się przed nimi ustrzec.

Kierowca i pasażerowie zatrzymani za narkotyki

Trzech mężczyzn przyznało się do posiadania narkotyków. Jeden oświadczył, że ma zawiniątko folii aluminiowej z zawartością marihuany, drugi że w kieszeni kurtki ma parę torebek z narkotykami, a trzeci że posiada przy sobie parę działek narkotyków

„Diler gwiazd” dostarczał towar nie tylko celebrytom. „Położna brała i szła odbierać poród”

Cezary P. działał w tej branży przez 7 lat, a sieć jego odbiorców była bardzo rozległa. To nie tylko wspominani celebryci, ale także biznesmeni, lekarze i zwykli przeciętni ludzie, dla których dobra zabawa musiała zawierać element ćpania.

   

Ze świata po naszemu


Wkrótce otwarcie trzeciego sklepu z rekreacyjną marihuaną w Massachusetts

Sklep Alternative Therapies Group otrzymał zgodę od Cannabis Control Commission i będzie mógł rozpocząć sprzedaż już w ten weekend. Do tej pory sprzedawał on tylko medyczną marihuanę zarejestrowanym pacjentom.

Marihuana na polach w Irlandii ma być legalna – plan Ministra Zdrowia

Parlament Irlandii w 2016 roku przyjął ustawę o legalizacji używania konopi indyjskich w celach medycznych. Teraz Minister Zdrowia Simon Harris chce legalnej uprawy konopi indyjskich na polach w całej Irlandii.

Serbia: 15 lat więzienia dla szefa bandy przemytników narkotyków

Sąd w Belgradzie skazał w poniedziałek na 15 lat więzienia "narkotykowego barona" Darko Szaricia - szefa przestępczej organizacji, która w latach 2008-2009 przerzuciła prawie 6 ton kokainy z Kolumbii, Argentyny i Urugwaju do Europy Zachodniej.

Rząd powinien testować narkotyki?

Specjaliści twierdzą, że czas najwyższy wprowadzić w Nowej Południowej Walii testowanie pigułek - wszystkie substancje powinny być sprawdzone, a ich użytkownicy powinni wiedzieć, czym grozi ich zażywanie. Mogłoby to ocalić wiele istnień ludzkich.


   

Z akwarium


"Barwy szczęścia" odcinki 1968-71. Justin wciągnie Oliwkę w narkotyki? Zamieszkają razem w komunie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin, Oliwka i ich przyjaciele przenoszą się do domu letniskowego, któremu nadają nazwę "Grand Szalet. Zamierzają spędzić tam całe wakacje. Na miejscu trwa nieustanna impreza, a jej uczestnicy nie szczędzą alkoholu i marihuany. Gdy Kajtek dowiaduje się o nowym stylu życia swojej eks-dziewczyny, zżera go zazdrość.

"Barwy szczęścia. Próba gwałtu i narkotyki na wieczorze kawalerskim Marka i Jaworskiego - WIDEO

Dominika odepchnie Jaworskiego, który nazwie ją "dziwką". Niedługo po wyjściu dziewczyny pijanych mężczyzn odwiedzą policjanci zaalarmowani informacją o próbie zgwałcenia. Na domiar złego na miejscu znajdą narkotyki, które wcześniej "znajoma" podłoży imprezującym.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

nazwa substancji: benzydamina (tantum rosa)

poziom doświadczenia: pierwszy raz benzydamina, wczesniej mj, dxm, alkohol

metoda zażycia: doustnie

set&setting: najpierw w mieszkaniu, pozniej wycieczka po pubach

czy dane doświadczenie mnie zmieniło? : jak kazde inne


  • Grzyby halucynogenne

Substancja: suszone psilocybki sztuk ok 50

Set& settings: średni humorek, sam w swoim pokoiku, ciśnienie wysokie,

pogoda ładna, deszczu brak.

Doświadczenie: To moje trzecie podejście do psilo, pierwszy raz samotnie.

Cel: w spokoju i w skupieniu zbadać co może zdziałać ten niepozorny

grzybek, do tej pory sprawdzał się idealnie jako akcelerator imprezowo-towarzyski,

tyle że w mniejszej ilości (na oko 30szt.)


  • AM-2201
  • Problemy zdrowotne

Informacja: wklejam tę retrospekcję, choć to nie moje przeżycia, mam nadzieję, że ich autor diviworldium z talk.hyperreal.info nie będzie miał mi tego za złe.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Nastawienie pozytywne na trip, choć od kilku dni nasilające się mysli s, puste mieszkanie, łóżko-balkon-łazienka

Jako, iż ostatnimi czasy źle mi się żyło samej ze sobą postanowiłam, że potrzebuję ucieczki od nasilających sie myśli s. Nie były to mysli w stylu 'jezu jak mi źle, chce się zabić', tylko było to juz planowanie w jaki sposób mogę to zrobić. Zakupiłam w tym celu 4 piękne papierki nasączone LSD, gram MJ i 2 piguły po ok.270mg i udałam się do domu z bananem na twarzy.

19;30 T 00;00