REKLAMA
Narkoprasówka (15.12.18)

Z kraju, ze świata po naszemu i z akwarium...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media krajowe

Odsłony

333

Z kraju


W procesie dilera celebrytów zeznają jego klienci. W kolejce były senator PO Tomasz M.

Kolejni świadkowie w procesie narkotykowego dilera gwiazd Cezarego P. przyznają, że kupowali od niego używki. W procesie Cezarego P. toczącym się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ zeznają jako świadkowie jego stali klienci, bogaci i wpływowi przedstawiciele show biznesu i establishmentu. Wśród nich osoby znane z kolorowych gazet m.in. znana kostiumograf oraz modelka – znajoma byłego senatora PO.

"Potem amfa, koka, hasz…" Młodzi poeci napisali wiersze o narkotykach, dopalaczach i innych zagrożeniach

Gdy jesteś zdrowy , piękny i młody/ Na każdym kroku szukasz przygody/ Ciągłe imprezy, młodzieńcze wybryki/ Nawet używki, w tym narkotyki.

W Gniewie o bezpieczeństwie, narkotykach, dopalaczach i innych środkach odurzających debatowali z policją [ZDJĘCIA]

Tczewscy policjanci zorganizowali debatę społeczną pn. „Narkotyki, dopalacze, środki odurzające”, która odbyła się Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie tej szkoły, którym prelegenci mówili o zagrożeniach wynikających z zażywania zakazanych substancji oraz jak się przed nimi ustrzec.

Kierowca i pasażerowie zatrzymani za narkotyki

Trzech mężczyzn przyznało się do posiadania narkotyków. Jeden oświadczył, że ma zawiniątko folii aluminiowej z zawartością marihuany, drugi że w kieszeni kurtki ma parę torebek z narkotykami, a trzeci że posiada przy sobie parę działek narkotyków

„Diler gwiazd” dostarczał towar nie tylko celebrytom. „Położna brała i szła odbierać poród”

Cezary P. działał w tej branży przez 7 lat, a sieć jego odbiorców była bardzo rozległa. To nie tylko wspominani celebryci, ale także biznesmeni, lekarze i zwykli przeciętni ludzie, dla których dobra zabawa musiała zawierać element ćpania.

   

Ze świata po naszemu


Wkrótce otwarcie trzeciego sklepu z rekreacyjną marihuaną w Massachusetts

Sklep Alternative Therapies Group otrzymał zgodę od Cannabis Control Commission i będzie mógł rozpocząć sprzedaż już w ten weekend. Do tej pory sprzedawał on tylko medyczną marihuanę zarejestrowanym pacjentom.

Marihuana na polach w Irlandii ma być legalna – plan Ministra Zdrowia

Parlament Irlandii w 2016 roku przyjął ustawę o legalizacji używania konopi indyjskich w celach medycznych. Teraz Minister Zdrowia Simon Harris chce legalnej uprawy konopi indyjskich na polach w całej Irlandii.

Serbia: 15 lat więzienia dla szefa bandy przemytników narkotyków

Sąd w Belgradzie skazał w poniedziałek na 15 lat więzienia "narkotykowego barona" Darko Szaricia - szefa przestępczej organizacji, która w latach 2008-2009 przerzuciła prawie 6 ton kokainy z Kolumbii, Argentyny i Urugwaju do Europy Zachodniej.

Rząd powinien testować narkotyki?

Specjaliści twierdzą, że czas najwyższy wprowadzić w Nowej Południowej Walii testowanie pigułek - wszystkie substancje powinny być sprawdzone, a ich użytkownicy powinni wiedzieć, czym grozi ich zażywanie. Mogłoby to ocalić wiele istnień ludzkich.


   

Z akwarium


"Barwy szczęścia" odcinki 1968-71. Justin wciągnie Oliwkę w narkotyki? Zamieszkają razem w komunie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin, Oliwka i ich przyjaciele przenoszą się do domu letniskowego, któremu nadają nazwę "Grand Szalet. Zamierzają spędzić tam całe wakacje. Na miejscu trwa nieustanna impreza, a jej uczestnicy nie szczędzą alkoholu i marihuany. Gdy Kajtek dowiaduje się o nowym stylu życia swojej eks-dziewczyny, zżera go zazdrość.

"Barwy szczęścia. Próba gwałtu i narkotyki na wieczorze kawalerskim Marka i Jaworskiego - WIDEO

Dominika odepchnie Jaworskiego, który nazwie ją "dziwką". Niedługo po wyjściu dziewczyny pijanych mężczyzn odwiedzą policjanci zaalarmowani informacją o próbie zgwałcenia. Na domiar złego na miejscu znajdą narkotyki, które wcześniej "znajoma" podłoży imprezującym.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Bardzo zły stan psychiczny spowodowany wielomiesięcznym stresem w firmie.

Moja waga to 92 kg, wzrost: 176 cm.

Mieszanka: głównie DXM, Cloranxen (aby uspokoić lęki), po kilku dniach doszedł THC.

Czas: tu mam problem z określeniem czasu z powodu bardzo mocnego haju więc starałem się opisać czas ogólnie.

A więc po kolei...

  • Dekstrometorfan
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Własne mieszkanie, głównie pokój i kuchnia. O nastawieniu wszystko dokładnie napiszę poniżej.

24.04.2007

DXM Travel

  • Inne

~Narkoza~

Poziom doświadczenia (0.-10.): -10... nie mam doświadczenia, choć pare razy miałam zamiar wziąść, jednak stara mnie kontroluje.

Metoda zażycia: zastrzyk+gaz+tabletki


  • MDMA (Ecstasy)

[...]


randomness