Narkoprasówka (15.12.18)

Z kraju, ze świata po naszemu i z akwarium...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media krajowe

Odsłony

336

Z kraju


W procesie dilera celebrytów zeznają jego klienci. W kolejce były senator PO Tomasz M.

Kolejni świadkowie w procesie narkotykowego dilera gwiazd Cezarego P. przyznają, że kupowali od niego używki. W procesie Cezarego P. toczącym się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ zeznają jako świadkowie jego stali klienci, bogaci i wpływowi przedstawiciele show biznesu i establishmentu. Wśród nich osoby znane z kolorowych gazet m.in. znana kostiumograf oraz modelka – znajoma byłego senatora PO.

"Potem amfa, koka, hasz…" Młodzi poeci napisali wiersze o narkotykach, dopalaczach i innych zagrożeniach

Gdy jesteś zdrowy , piękny i młody/ Na każdym kroku szukasz przygody/ Ciągłe imprezy, młodzieńcze wybryki/ Nawet używki, w tym narkotyki.

W Gniewie o bezpieczeństwie, narkotykach, dopalaczach i innych środkach odurzających debatowali z policją [ZDJĘCIA]

Tczewscy policjanci zorganizowali debatę społeczną pn. „Narkotyki, dopalacze, środki odurzające”, która odbyła się Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie tej szkoły, którym prelegenci mówili o zagrożeniach wynikających z zażywania zakazanych substancji oraz jak się przed nimi ustrzec.

Kierowca i pasażerowie zatrzymani za narkotyki

Trzech mężczyzn przyznało się do posiadania narkotyków. Jeden oświadczył, że ma zawiniątko folii aluminiowej z zawartością marihuany, drugi że w kieszeni kurtki ma parę torebek z narkotykami, a trzeci że posiada przy sobie parę działek narkotyków

„Diler gwiazd” dostarczał towar nie tylko celebrytom. „Położna brała i szła odbierać poród”

Cezary P. działał w tej branży przez 7 lat, a sieć jego odbiorców była bardzo rozległa. To nie tylko wspominani celebryci, ale także biznesmeni, lekarze i zwykli przeciętni ludzie, dla których dobra zabawa musiała zawierać element ćpania.

   

Ze świata po naszemu


Wkrótce otwarcie trzeciego sklepu z rekreacyjną marihuaną w Massachusetts

Sklep Alternative Therapies Group otrzymał zgodę od Cannabis Control Commission i będzie mógł rozpocząć sprzedaż już w ten weekend. Do tej pory sprzedawał on tylko medyczną marihuanę zarejestrowanym pacjentom.

Marihuana na polach w Irlandii ma być legalna – plan Ministra Zdrowia

Parlament Irlandii w 2016 roku przyjął ustawę o legalizacji używania konopi indyjskich w celach medycznych. Teraz Minister Zdrowia Simon Harris chce legalnej uprawy konopi indyjskich na polach w całej Irlandii.

Serbia: 15 lat więzienia dla szefa bandy przemytników narkotyków

Sąd w Belgradzie skazał w poniedziałek na 15 lat więzienia "narkotykowego barona" Darko Szaricia - szefa przestępczej organizacji, która w latach 2008-2009 przerzuciła prawie 6 ton kokainy z Kolumbii, Argentyny i Urugwaju do Europy Zachodniej.

Rząd powinien testować narkotyki?

Specjaliści twierdzą, że czas najwyższy wprowadzić w Nowej Południowej Walii testowanie pigułek - wszystkie substancje powinny być sprawdzone, a ich użytkownicy powinni wiedzieć, czym grozi ich zażywanie. Mogłoby to ocalić wiele istnień ludzkich.


   

Z akwarium


"Barwy szczęścia" odcinki 1968-71. Justin wciągnie Oliwkę w narkotyki? Zamieszkają razem w komunie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin, Oliwka i ich przyjaciele przenoszą się do domu letniskowego, któremu nadają nazwę "Grand Szalet. Zamierzają spędzić tam całe wakacje. Na miejscu trwa nieustanna impreza, a jej uczestnicy nie szczędzą alkoholu i marihuany. Gdy Kajtek dowiaduje się o nowym stylu życia swojej eks-dziewczyny, zżera go zazdrość.

"Barwy szczęścia. Próba gwałtu i narkotyki na wieczorze kawalerskim Marka i Jaworskiego - WIDEO

Dominika odepchnie Jaworskiego, który nazwie ją "dziwką". Niedługo po wyjściu dziewczyny pijanych mężczyzn odwiedzą policjanci zaalarmowani informacją o próbie zgwałcenia. Na domiar złego na miejscu znajdą narkotyki, które wcześniej "znajoma" podłoży imprezującym.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Rozgryzlem, "wymemlalem" i polknolem 2g nasion, tzn 57 szt. Wydaje mi sie ze efekty byly tylko przedsmakiem mozliwosci ipomea. Zjadlem o godzinie 23 (teraz wiem ze za pozno) i poswiecilem sie studiowaniem syntezy MDMA, po ok 45 minutach (nie wiem dokladnie bo zegarek jak na zlosc mi wtedy zginal) literki z tekstu podskoczyly do gory, wykrecily dwa pirleciki i usiadly grzecznie z powrotem na miejscu, pomyslalem ze sie zaczyna, pogrozilem im palcem i kontynuowalem.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

własny dom, po kilku wartościowych lekturach, chęć poznania siebie, bez przypałów, 1 piwko, neutralne nastawienie jakby przytłumione

Spokojne popołudnie, zarezerwowane na mój "mały" seans ze znaczkiem pod językiem.. 

Zaznaczam, że LSD zawsze traktowałam zawsze z szacunkiem i niezmiernie cieszyłam się, że tym razem sama go wypróbuję i dziękuję mojemu dostawcy. Do tego ciągle poszukiwałam swojej drogi, byłam pełna rozsterek, niepogodzona z wewnętrznym JA, otoczeniem i tęskniąca za prawdą, ważne pytania wręczm mnie przygniatały. Nastawiłam się twórczo.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mam 22 lata. Nie eksperymentowałam nigdy z narkotykami, dosłownie kilka razy zdarzyło mi się zapalić marihuanę i nigdy nie poczułam niewiadomo jak pozytywnych lub negatywnych doznań. Dlatego ten piątkowy wieczór postanowiłam spędzić w domu z moim chłopakiem przy kieliszku wina ze „śmiesznym” papierosem. Bo dlaczego nie? Dodam, że z moim chłopakiem mamy wrażenie jakbyśmy znali się od zawsze, a tak naprawdę nie minęły jeszcze dwa miesiące odkąd się pierwszy raz spotkaliśmy. Mimo tej relacji nie padły jeszcze między nami wyznania typu „kocham Cię”.

  • Bad trip
  • CBD
  • Marihuana

Nie najlepszy nastrój, wcześniej agresja być może z padaczki (aura). Setting też nie najlepszy, na chwilę nie było domowników ale wrócili.

Będzie to ocena walorów smakowych i opis wrażeń (raczej badtripu) po wypiciu 10ml specyfiku - hempshot Miami Haze firmy Cannabis Boys. 

Set&setting
Zimowy już raczej dzień 19.11.2022. Niby spokojna, wolna sobota, ale jest trochę stresu przed wtorkiem (dyskusja przed forum klasy). Miałam napad chwilowej agresji (co czasem się zdarza - aura padaczkowa). Na chwilę mama z ciocią wybyły i mogłam zająć się hempshotem. Tolerancja niska, ponieważ ostatnio waporyzowałam mj we wrześniu.