Narkoprasówka (08.04.18)

Niedzielan narkoprasówka - z kraju, z komendy, ze świata po naszemu...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

180

Z kraju


Wpadł diler narkotyków. Prokurator był bezwzględny

Ponad 300 gramów marihuany, 30 tabletek extasy, amfetamina i 7 tys. złotych. Na Ursynowie wpadł diler z pokaźną ilością narkotyków. 42-letni Mariusz L. powrócił do tego procederu, rozwijając go na większą skalę. Prokurator był bezwględny. 42-latek z Ursynowa spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie tymczasowym, grozi mu kara do 10 lat więzienia. Skąd taka surowość? Mariusz L. był dobrze znanym policji dilerem, karanym w przeszłości za handel narkotykami. Jak się okazało wrócił do nielegalnych interesów.

Seksbiznes nastolatek. Dilerka. Jest akt oskarżenia wobec pary sutenerów z Grudziądza

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca że oskarżeni: Tomasz Z. i Malwina S. do uprawiania prostytucji zwerbowali dwie 17-latki. W mieszkaniu pary sutenerów zabezpieczono znaczne ilości narkotyków i... ukryte dowody osobiste obcych ludzi. Akt oskarżenia trafił już do Sądu Okręgowego w Toruniu.

Para handlowała amfetaminą. Mieli w domu ponad 5 tysięcy porcji

29-letni mieszkaniec Wałbrzycha razem ze swoją partnerką zostali zatrzymani. W ich mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać 5 tysięcy porcji oraz 1,5 porcji marihuany. Para posiadała także trzy wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków.
   

Z komendy


Nietrzeźwy z narkotykami zasnął w cudzym aucie (Policja Śląska)


Odpowiedzą za posiadanie i handel narkotykami – policjanci przejęli blisko 6,5 tysiąca porcji amfetaminy i marihuany " (Policja Dolnośląska)


Ponad pól kilograma narkotyków u 31-latka (Policja Opolska)


Uprawiał nielegalne rośliny i posiadał marihuanę (Policja Świętokrzyska)

   

Ze świata po naszemu


Jej synek jest bardzo chory. Zobacz, czym musi go ratować!

Młodzi rodzice z USA z niecierpliwością czekali aż na świat przyjedzie ich pierworodny synek. W szpitalu jednak 21-latkowie Shai-Anne Sifford i Zach Padelford dowiedzieli się, że ich dziecko ma straszną chorobę genetyczną znaną jako zespół dziecka kolodionowego. - Byliśmy przerażeni, nie wiedzieliśmy, co robić - wyznaje mama chłopca. Wtedy rodzice wpadli na pewien pomysł.

Żona burmistrza chce zalegalizowania marihuany. Pierwsza Dama NYC jest za „trawką”

Wraca temat całkowitego zalegalizowania marihuany. Głos w tej kwestii zabrała Pierwsza Dama Nowego Jorku, żona burmistrza, Chirlane McCray. Jej zdaniem „zioło” powinno być dostępne legalnie.

NBA: Nowy biznes Odoma? Oczywiście marihuana!

Lamar Odom jest zdrowy i pozostaje z dala od kłopotów. Teraz ma pomysł na biznes. Planuje zacząć sprzedawać marihuanę, rzecz jasna legalnie, bo w Kalifornii jest to możliwe.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Miks

Nocny trip w idealnym miejscu z idealną osobą;-)

  Witam. Tytułem wstępu pragnę zakomunikować wszystkim osobom niezdrowo zainteresowanym treścią tegoż trip raportu, iż wszystkie opisane w nim sytuacje są jedynie wytworem mojej bujnej wyobraźni. Wszystkich innych zapraszam do lektury:-) 

 

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Od dluzszego czasu napalalam sie na ten miks, wiec podeszlam do sprawy nacpania sie z metodycznym entuzjazmem. Miejsce: mieszkanie moje i D. oraz okolice. D to moj Partner zyciowy.

   Wlasciwie nie wiem, skad w mojej glowie wziela sie idea nacpania sie benzydamina i DXM, czyli slynnego combo o nazwie BXM. Dotychczasowe proby z tym miksem nie urywaly dupy. Doszlam do wniosku, ze nie jestem szczegolnie podatna na benzydamine, do tej pory nie zaoferowala mi nic poza kilkoma kiepskimi halucynacjami (dobre i to), bezsennoscia i powidokami, ktorych ciezko sie pozbyc. Niemniej zaopatrzylismy sie wysylkowo w cztery saszetki proszku do irygacji pochwy i 3 opakowania leku na kaszel o nazwie Akodin.

  • Dekstrometorfan

Set & settings – mój pokój, 12 sierpień 2008; godz. 21; chęć odpłynięcia…

Dokładne dawkowanie – 450mg (30 tabletek Acodinu), po 5 sztuk co mniej więcej 5-7 minut, 6.25 kg/mg czyli mocne II Plateau.

Wiek i doświadczenie – 18 lat (wtedy 17); MJ (naprawdę dużo) ,Alkohol, DXM, kocimiętka :D

  • Lophophora williamsii (meskalina)


Zbigniew Drozdowicz