Narkoprasówka (08.04.18)

Niedzielan narkoprasówka - z kraju, z komendy, ze świata po naszemu...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

170

Z kraju


Wpadł diler narkotyków. Prokurator był bezwzględny

Ponad 300 gramów marihuany, 30 tabletek extasy, amfetamina i 7 tys. złotych. Na Ursynowie wpadł diler z pokaźną ilością narkotyków. 42-letni Mariusz L. powrócił do tego procederu, rozwijając go na większą skalę. Prokurator był bezwględny. 42-latek z Ursynowa spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie tymczasowym, grozi mu kara do 10 lat więzienia. Skąd taka surowość? Mariusz L. był dobrze znanym policji dilerem, karanym w przeszłości za handel narkotykami. Jak się okazało wrócił do nielegalnych interesów.

Seksbiznes nastolatek. Dilerka. Jest akt oskarżenia wobec pary sutenerów z Grudziądza

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca że oskarżeni: Tomasz Z. i Malwina S. do uprawiania prostytucji zwerbowali dwie 17-latki. W mieszkaniu pary sutenerów zabezpieczono znaczne ilości narkotyków i... ukryte dowody osobiste obcych ludzi. Akt oskarżenia trafił już do Sądu Okręgowego w Toruniu.

Para handlowała amfetaminą. Mieli w domu ponad 5 tysięcy porcji

29-letni mieszkaniec Wałbrzycha razem ze swoją partnerką zostali zatrzymani. W ich mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać 5 tysięcy porcji oraz 1,5 porcji marihuany. Para posiadała także trzy wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków.
   

Z komendy


Nietrzeźwy z narkotykami zasnął w cudzym aucie (Policja Śląska)


Odpowiedzą za posiadanie i handel narkotykami – policjanci przejęli blisko 6,5 tysiąca porcji amfetaminy i marihuany " (Policja Dolnośląska)


Ponad pól kilograma narkotyków u 31-latka (Policja Opolska)


Uprawiał nielegalne rośliny i posiadał marihuanę (Policja Świętokrzyska)

   

Ze świata po naszemu


Jej synek jest bardzo chory. Zobacz, czym musi go ratować!

Młodzi rodzice z USA z niecierpliwością czekali aż na świat przyjedzie ich pierworodny synek. W szpitalu jednak 21-latkowie Shai-Anne Sifford i Zach Padelford dowiedzieli się, że ich dziecko ma straszną chorobę genetyczną znaną jako zespół dziecka kolodionowego. - Byliśmy przerażeni, nie wiedzieliśmy, co robić - wyznaje mama chłopca. Wtedy rodzice wpadli na pewien pomysł.

Żona burmistrza chce zalegalizowania marihuany. Pierwsza Dama NYC jest za „trawką”

Wraca temat całkowitego zalegalizowania marihuany. Głos w tej kwestii zabrała Pierwsza Dama Nowego Jorku, żona burmistrza, Chirlane McCray. Jej zdaniem „zioło” powinno być dostępne legalnie.

NBA: Nowy biznes Odoma? Oczywiście marihuana!

Lamar Odom jest zdrowy i pozostaje z dala od kłopotów. Teraz ma pomysł na biznes. Planuje zacząć sprzedawać marihuanę, rzecz jasna legalnie, bo w Kalifornii jest to możliwe.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

4 osoby brały to, co ja, dwie tylko jarały. Pokój w małym mieszkanku, muzyka z laptopa, na początku Carbon Based Lifeforms, później nie ogarniałam i puszczałam swoją na słuchawkach. Wczesny, jasny wieczór. Na początku nie byłam przekonana, ale jak zajarałam, to się wyluzowałam. Nawet nie byłam jakoś specjalnie podekscytowana. Po prostu wciągnęłam i dałam się ponieść. Świeciło ciepłe, wieczorne światło, bardzo ciepło było. Czasem wręcz zbyt duszno, zwłaszcza jak towarzysze zaczęli jarać fajki.

08.06.2011

Jak wciągaliśmy, to już byliśmy nieźle zbakani, nie byłam pewna czy brać, bo nie wiedziałam jak to zadziała. Ale jeden z współćpaczy już tego próbował i polecał, więc lusterko poszło w ruch.

Godz ok. 19, jasno jeszcze było. Może 18:30.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

A różne bywały...

Wdech.... Wydech.... Wdech.... No dobra. Jestem już gotowy. Stoimy z Kleofasem jak zwykle oparci o drzewa. Pogoda jest w sam raz. Miejscówka wolna od niemalże wszelkich człowieczych dzieł (prócz telefonów, lufki... no i całej reszty...). Więc można nabijać. Mix bliżej nieznanych składników (choć producent przekonuje, że są to ekstrakty roślinne, wyłącznie naturalny bajer) twardo osiada we wnętrzu przyjemnie chłodnego szkiełka... Zakrywam wylot dłonią przed wiatrem, trochę się męczę z odpaleniem... Pierwszy buch.... O jaaaaa. Dochodzę do ciekawych wniosków.... Jakich?

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Różnie, z reguły dobry nastrój, w sam raz na fazę.

To nie jest Trip Raport a podsumowanie konsumpcji różnych środków odurzających w ciągu 2 lat. Dlaczego postanowiłem to napisać? Aby pokazać, że takie substancje mają na nas ogromny wpływ, zmieniają psychikę i prawdopodobnie powodują duże zmiany w mózgu. U mnie zadziałało to pozytywnie ale może to tylko przypadek. Piszę ten teks aby uzmysłowić Wam, jak silne działanie mają środki dostępne w aptece bez recepty, w sklepie i u dilera. Niniejszy tekst należy potraktować jako analizę jednego przypadku a nie regułę.

  • Efedryna

nazwa substancji: tussipect
poziom doświadczenia: marihiuana kilkanaście razy, alkohol, tussi pierwszy raz
dawka: 4+2

metoda zażycia: doustnie
set & setting: szczęśliwa z powodu nadchodzącej wiosny, najedzona i może trochę nie wyspana. Spożywane w szkolnym kibelku zapijane Pepsi