Młodszy brat Patryka Jakiego rapuje o miłości do marihuany [video]

"Dokładnie tak to działa/ Gdzieś ponad chmurami/ Siedzimy z ziomkami/ Oparami zajebani..."

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany
tj
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

806

Filip Jaki, brat wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego to ukrywający się pod pseudonimem Filu-J_Key dwudziestoletni raper. Początkujący muzyk zamieszcza w sieci swoje pierwsze utwory. W ostatnim numerze wychwala marihuanę.

Filip Jaki urodził się 1998 roku. Dziś jako raper o pseudonimie Filu-J_Key zamieszcza na YouTube swoje raperskie utwory. Młody Jaki przygotowuje się też do wydania swojego pierwszego albumu.

W utworach, które śpiewa Filip Jaki, czyli Filu-J_Key nie unika wulgaryzmów. W ostatnim kawałku wychwala marihuanę. Na nagraniu Filu siedzi za stołem, rapuje i pali skręta.

"Dokładnie tak to działa
Gdzieś ponad chmurami
Siedzimy z ziomkami
Oparami zajeb...
...
Ten zapach jest nie do podrobienia
Ja po prostu sobie palę
Nie próbuję świata zmieniać...
Ciągle kręcę, kręcę
Zawsze zobaczysz mnie z jointem..."

- śpiewa Filip.

CAŁOŚĆ ZREALIZOWANO W HOLANDII W AMSTERDAMIE W NASZYM HOTELU (SERDECZNIE POZDRAWIAM HOTEL AMSTEL - ) - pisze Filu pod swoi utworem, na którego teledysku pali skręta.

Oceń treść:

Average: 4.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, dość spory zasób informacji, lekkie podenerwowanie połączone z euforią. Załadowanie kartonika przed zakupami w Biedronce poprzedzającymi domówkę połączoną z grillem. Wraz ze mną moi przyjaciele, dziewczyna, praktycznie sami swoi. Miejsce: Stary, zniszczony duży dom + ogród, też dość spory. Oczko wodne, kwiaty, rośliny, drzewa a za tym wszystkim garaż z małym warsztatem.

To mój pierwszy raport, proszę o wyrozumiałość.

175cm, 66kg

  • 2C-I
"http://www.w3.org/TR/xhtml11/DTD/xhtml11.dtd">p * { width: auto; height: auto; float: left; clear: both; display: inline-table; } body * { z-index: auto; overflow: visible; visibility: visible; }

  • Dekstrometorfan


Nazwa substancji:Bromowodorek DekstrometorfanuSpecyfik:Acodin w tabletkach 30x15 mgDawka całkowita:450 mg na 79 kg masy ciałaPoziom doświadczenia użytkownika:MJ, Amfetamina, Extasy, LSD, Bezydamina (Tantum Rosa)Stan umyslu:


  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Był to pierwszy raz w moim życiu, kiedy wzięłam jakikolwiek środek psychodeliczny. Nie nastawiałam się na odloty w kosmos, bardziej spodziewałam się rozluźnienia i lekkiego upośledzenia odczuwania ciężkości. Jednak to, co potem przeżyłam przerosło moje oczekiwania.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, iż zauważyłam, że dekstro działa na mnie inaczej, niż na ludzi dookoła mnie. Nigdy z powodu zażycia nie miałam mdłości, swędzenia, czy bólów głowy. Faza za każdym razem po prostu powoli nadchodzi i odchodzi równo z czasem położenia się do łóżka.
Zacznijmy.

...
Połykanie tabletek od zawsze mnie przerażało. Nie wiem w sumie dlaczego. Po prostu trudno jest mi je przełykać.

randomness