REKLAMA
Meksyk. Wpadli do ośrodka odwykowego. Egzekucja gangsterów

Kolejna fala przemocy ze strony karteli narkotykowych w Meksyku. W środę doszło do masakry w ośrodku odwykowym w mieście Iraputo w środkowej części kraju. Gangsterzy dokonali tam egzekucji na 24 przebywających tam osobach. To drugi atak na ośrodek odwykowy w ciągu miesiąca.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Aleksander Sławiński
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

223

Kolejna fala przemocy ze strony karteli narkotykowych w Meksyku. W środę doszło do masakry w ośrodku odwykowym w mieście Iraputo w środkowej części kraju. Gangsterzy dokonali tam egzekucji na 24 przebywających tam osobach. To drugi atak na ośrodek odwykowy w ciągu miesiąca.

W środę doszło do masakry na terenie zamkniętego ośrodka odwykowego w mieście Iraputo w meksykańskim stanie Guanajuato. Na jego teren wtargnęli uzbrojeni mężczyźni, którzy dokonali egzekucji na 24 wybranych osobach. Siedem kolejnych zostało rannych.

Według serwisu Infobae, gangsterzy szukali konkretnych osób. Po ich znalezieniu ustawili je w rzędzie pod ścianą i rozstrzelali. To trzeci atak gangu na ośrodek odwykowy od początku 2020 roku oraz drugi w ciągu miesiąca.

Stan Guanajuato jest obszarem walki między dwoma kartelami narkotykowymi – kartelu z Jalisco (który w zeszłym tygodniu dokonał zamachu na szefa policji w stolicy kraju) oraz lokalnego gangu Santa Rosa de Lima. Poprzez ataki na ośrodki dla osób uzależnionych od narkotyków gangi dokonują egzekucji dłużników oraz walczą z siłami rządowymi, próbującymi ograniczyć ich wpływy.

Według Infobae, przemoc w regionie narasta, odkąd aresztowana została matka szefa lokalnego kartelu. Tylko w maju w tym jednym stanie zamordowanych zostało 1405 osób.

Z gangsterami współpracuje lokalny wymiar sprawiedliwości. Według władz centralnych po przybyciu na miejsce stanowa policja i prokuratura dokonały wielu błędów, zacierały ślady i celowo utrudniały szybkie wytopienie sprawców masakry.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


Moje doświadczenie z ziołem zaczęło się stosunkowo niedawno. Pewnie do dzisiaj nie sięgnąłbym po nie gdyby nie pewna osoba... Ale zacznę od początku...


  • Grzyby halucynogenne


Hm.


To bylo moje pierwsze spotkanie z grzybami na powaznie - od poczatku do

konca.


Wlasnorecznie zrywane i spozywane swieze. [hm...skad na niektorych tyle

larw..

takich bialych skurczybykow,dobrze ,ze mi sie nie wkrecila zadna paranoja

przed

podroza...well hehe ,ale byly zaczatki...imho autosugestia w przypadku

grzybow

dziala lepiej niz po kwasie...ale moze to tylko taki przypadek akurat :) ]

  • Dekstrometorfan

  • 4-HO-MIPT
  • Pierwszy raz

Mieszkanie znajomego

Pewnego wieczoru, gdzieś w ciemnych zakamarkach forum, dowiedziałem się o magicznej substancji nazywanej homikiem. Wydała mi się bardzo interesująca, szczególnie opisy typu "zjadłem 100mg, wszedłem pod prysznic i miałem wrażenie, że odkurzam wilgoć". Zauważyłem też, że owa substancja została doceniona przez Sashę Shulgina, toteż po przeanalizowaniu ryzyka, plusów i minusów - napisałem do jednego z kosmicznych vendorów, który w tamtych czasach siał furorę.