REKLAMA
Legalizacja marihuany sposobem na ożywienie gospodarki po pandemii – NY podjął już decyzję!

Pandemia koronawirusa miała druzgocący wpływ na światową gospodarkę. Okazuje się, że legalizacja marihuany mogłaby ją ożywić. Gubernator Nowego Jorku zapowiedział, że już wkrótce narkotyk zostanie zalegalizowany do użytku dla osób dorosłych. Zmiana ma pomóc w walce z kryzysem ekonomicznym.

pokolenie Ł.K.

Źródło

Magdalena C
aju.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

37

Pandemia koronawirusa miała druzgocący wpływ na światową gospodarkę. Okazuje się, że legalizacja marihuany mogłaby ją ożywić. Gubernator Nowego Jorku zapowiedział, że już wkrótce narkotyk zostanie zalegalizowany do użytku dla osób dorosłych. Zmiana ma pomóc w walce z kryzysem ekonomicznym.

Legalizacja marihuany sposobem na ożywienie gospodarki

Legalizacja marihuany wzbudza duże kontrowersje nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Nie da się ukryć, że jest to jeden z najpopularniejszych narkotyków, po który sięga spora część społeczeństwa. Marihuana to używka uwielbiana także przez wielu Nowojorczyków. Okazuje się, że mieszkańcy Nowego Jorku już niebawem będą mogli legalnie palić trawkę. Motywacją do zmiany prawa jest potężny kryzys ekonomiczny, z którym Stany usilnie próbują walczyć. Legalizacja narkotyku niewątpliwie przyczyniłaby się do ożywienia gospodarki.

Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zapytany, kiedy nastąpi legalizacja odpowiedział:

Wkrótce, ponieważ teraz potrzebujemy pieniędzy (…) Jest wiele powodów, dla których warto to zrobić, ale jedną z korzyści jest to, że legalizacja marihuany przynosi dochody, na wszystkie stany, ale szczególnie ten stan. Potrzebujemy przychodów i będziemy przeszukiwać źródła dodatkowych przychodów
– powiedział w rozmowie z Sixth & I.

Co więcej, próba legalizacji ma rozpocząć się już na początku 2021 roku. Istnieje więc duża szansa, że już od 1 kwietnia marihuana będzie legalna w Nowym Jorku. Ponadto Gubernatorzy New Jersey, Nowego Meksyku i Pensylwanii również zgodnie twierdzą, że ten krok miałby pozytywny skutek dla gospodarki.

Warto dodać, że obecnie marihuana jest nielegalna w Stanach Zjednoczonych na poziomie federalnym, czyli w całym kraju, jednak mimo to, część stanów zatwierdziła możliwość jej posiadania i obrotu. To tzw. dualizm prawny, czy sytuacja, kiedy prawo krajowe zabrania posiadania, natomiast stanowe – zezwala. Mowa tu dokładnie o 8 stanach, w których marihuana „rekreacyjna” jest legalna.

Ponadto, w 31 stanach dopuszcza się stosowanie marihuany medycznej.

Oceń treść:

Average: 7.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tabaka
  • Tytoń

I rok studiów, maj. Czekałem na to od kilku miesięcy. W dniu wzięcia "zastrzyk" adrenaliny, jednakże niepewność i lekki strach przed obcym, ogólnie bardzo pozytywne.

WSTĘP I TŁO

Jest to pierwszy raport, ale bardzo osobisty, toteż jest obszerny, tak dla nastawienia się.

  • Grzyby halucynogenne


specyfik: pół opakowania suszonych meksykańskich psylocybków

exp: powój, dxm, benzydamina, san pedro, salvia i inni.

miejsce i czas: Amsterdam, cały trip w okolicach Dam.

dramatis personae: ja, R., jego dziewczyna i jej siostra A.
  • Inne

Rok temu otrzymaliśmy z dziewczyną sadzonkę Turnera diffusa jako prezent do nowego mieszkania . Wiedziałem o afrodyzjakalnym działaniu tego ziółka , ale moja kobieta jest wielką miłośniczką roślin i nie pozwalała mi nawet skubnąć listka z jej zielonego pupilka . Wreszcie kilka tygodni temu przyszedł czas , aby damianę troszeczkę przyciąć , gdyż wyrosła z niej prawie 1,5 metrowa smukła panienka , a przycinanie pomaga w rozkrzewianiu się .

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

set: wolne, kolejny dzień ujaranej zmuły przed TV z moim mężczyzną, ostatnio lekki dołek psychiczny setting: w chuj fajny las

Powietrze dzisiaj jakieś inne, bardziej niż zwykle chce się czuć je w płucach. Dopieszczamy jeszcze atmosferę nutą cytrusowego dymu i zgodnie wsiąkamy głębiej w kanapę.