Kokaina w organizmie Tysona Fury. Pasy mistrzowskie wrócą do Kliczki?

Kilka źródeł potwierdziło, że w organizmie Fury'ego została wykryta kokaina, oficjalnie zakazana przez Światową Agencję Antydopingową (WADA).

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Jakub Waśko

Odsłony

264

Gdy Tyson Fury sensacyjnie pokonał Władimira Kliczkę, odbierając mu mistrzowskie pasy, mówił, że nie zamierza pić wody, ponieważ obóz rywala mógł dosypać do niej niedozwolonych środków. Okazało się, że pięściarz wcale nie jest taki święty, jak się malował. W jego organizmie wykryto bowiem kokainę, zakazaną przez Światową Agencję Antydopingową.

Mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury pasy odebrał wręcz sensacyjnie, pokonując na punkty Władimira Kliczkę. Od tego czasu miał bronić tytułu już dwukrotnie przeciwko pięściarzowi z Ukrainy, ale za każdym razem walka była przekładana. Najbliższa, zaplanowana na 29 października, została odwołana z powodu "złego stanu zdrowia" brytyjskiego czempiona. Dan Rafael z ESPN ujawnił informację, która rzuca nowe światło na całą sprawę.

Ponoć kilka źródeł potwierdziło, że w organizmie Fury'ego została wykryta kokaina, oficjalnie zakazana przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). Mistrz miał wpaść przy badaniu losowej próbki moczu z 22 września. Choć cała sprawa nie została jeszcze potwierdzona, a przebadane zostaną także próbki B, to szansa na pomyłkę jest marginalna. Jeśli zażywanie kokainy przez Wyspiarza okaże się prawdą, to z pewnością straci on swoje pasy mistrza świata.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan


Formalnosci: substancja - dxm hbr doswiadczenie niewielkie - duuuzo

thc, mdma, amfetamina, alkoholu praktycznie nie pije, sposob zarzycia

- doustnie 450mg (acodin w pastylkach - 30sztuk) waga ciala - 76kg

set&setting - spontana - przypomnialo mi sie ze chcialem

sprawdzic czy w slynnych pigolach o nazwie matrix (male Niebieskie)

znajdowalo sie dxm - okazuje sie ze chyba jednak nie.... -=First time

dxm=- by humanoid Zarzut 5 sztuk o godzinie 21.10 spokojnie na luzie

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Miks

Nastawienie na ciekawą wycieczkę, bez wygórowanych oczekiwań, radość, że udało się dostać substancję po 1,5 roku poszukiwań. W towarzystwie dwóch kumpli - W., z którym kwasiłem już wcześniej i D. Wyprawa do lasów w pobliżu domu D., listopadowe popołudnie, które szybko zmieniło się w wieczór a potem także noc.

Minęło już półtorej roku od mojej pierwszej i zarazem ostatniej próby z LSD, więc kiedy udało się zdobyć papierki bardzo się ucieszyłem. Planowaliśmy razem z kilkoma kumplami zrobić większą wycieczkę. Generalnie chętnych było dość dużo, bo chyba z 7 czy 8 osób, ale nie mogliśmy znaleźć wspólnego terminu, który by wszystkim pasował. Zadecydowaliśmy więc razem z W i D, że zrobimy jedną mniejszą wyprawę zanim zbierzemy się na tę dużą, właściwą.

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA
 • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne. Zaawansowana i zaufana ekipa.

 

 • LSD-25
 • Pierwszy raz

Set: Nastawienie na przeżycia wewnętrzne, duży wpływ filmów i tekstów na oczekiwania. Setting: Lato, wieczór, dom na wsi, brat przewodnik.

 

randomness