Joint za szczepionkę – aktywiści będą rozdawać marihuanę osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19

Grupa DC Marijuana Justice (DCMJ), działająca na rzecz reformy konopi indyjskich, ogłosiła w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., jeśli szczepionki będą dostępne dla społeczeństwa, będą rozdawać bezpłatnei marihuanę, którą w Waszyngtonie można używać zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

75

Grupa DC Marijuana Justice (DCMJ), działająca na rzecz reformy konopi indyjskich, ogłosiła w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., jeśli szczepionki będą dostępne dla społeczeństwa, będą rozdawać bezpłatnei marihuanę, którą w Waszyngtonie można używać zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych. „Dziesiątki” hodowców domowych będzie legalnie rozdawać konopie w całym Dystrykcie – a produkty będą najwyższej jakości, wolne od pestycydów i nie będą uprawiane przy użyciu sztucznych nawozów.

„Aby uczcić tę doniosłą okazję i podziękować ludziom za zaszczepienie, dziesiątki hodowców konopi w Waszyngtonie będą zgodnie z prawem rozprowadzać bezpłatne opakowania konopi poza ośrodkami szczepień, gdy tylko społeczeństwo będzie mogło się zaszczepić” – czytamy w komunikacie.
Inicjatywa „Joint za szczepionkę” ma zachęcić ludzi do przyjęcia szczepionki.

Grupa DC Marijuana Justice oznajmiła, że chcą w ten sposób uczcić koniec pandemii oraz naświetlić plan legalizacji marihuany na poziomie federalnym. Lokalizacje, daty i godziny rozdania konopi zostaną podane po otrzymaniu informacji o lokalizacji ośrodków szczepień.

Grupa DCMJ powiedziała, że będzie współpracować z lokalnymi urzędnikami, aby upewnić się, że dystrybucja będzie legalna i nie będzie zagrażać rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV2. Sama marihuana będzie pochodzić od domowych hodowców z grupy DCMJ i zgodnie z komunikatem prasowym wszystkie rozdawane konopie będą wolne od pestycydów i nawozów sztucznych. Jak twierdzi współzałożyciel DCMJ Adam Eidinger, do tej pory uzbierali około 900g konopi.

„Szukamy sposobów na bezpieczne uczczenie końca pandemii i wiemy, że nic tak nie łączy ludzi jak marihuana” – powiedział Nikolas Schiller, drugi współzałożyciel DCMJ. „DCMJ uważa, że konopie indyjskie powinny być spożywane w sposób bezpieczny i odpowiedzialny, a pandemia sprawiła, że wielu dorosłym niewiarygodnie trudno było dzielić się własnoręcznie uprawianą marihuaną.”

To nie pierwszy przypadek, kiedy grupa DCMJ przeprowadza happening celu podniesienia świadomości na temat reformy prawa dotyczącego konopi. Na przykład w 2017 roku podczas inauguracji prezydentury Donalda Trumpa grupa rozdała ponad 10 000 skrętów, aby rozpowszechniać informacje o potrzebie legalizacji konopi.

Rozdawanie marihuany w Waszyngtonie jest zgodne z prawem lokalnym. W 2014 roku wyborcy przegłosowali inicjatywę dotyczącą legalizacji marihuany do celów osobistych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenneIlość: 35 szt.  • Kodeina

Nazwa substancji: Kodeina w postaci leku Thiocodin

Poziom doświadczenia : mj, dxm, pcp, amfetamina, metaamfetamina( ICE ),

LSD-25, pridinol, zolpidem, diazepam, xtc(mdma, mda etc.), grzybki, pejotl

(mescalina), hasz, clonazepam, absynt, efedryna, pseudoefedryna,

benzydamina, eter i kodeina

Dawka: 450 mg ( 3 opakowania w odstępie ok 5 min)

Set & Settings : pozytywne nastawienie, w moim pokoiku podczas gdy rodzice

są w domu

  • Kokaina


witam i czytam co piszecie na temat kokainki moze najpierw napisze

o moich przezyciach a potem napisze do czego zmierzam . a wiec

jestem normalnym kolesiem lat 24 jestem anty nalogowy nie pije nie

pale z uzywek tylko sex :) przypalam marysie raz na miesiac i to tez

tylko na imprezce .w swoim zyciu orpocz marysi palilem hash i to

wszystko na temat koksu zeszlo podczas wyjazdu na jakas imprezke tak

z nikad i od slowa do slowa kupilismy sztuke .imprezka w tuz tuz

  • Benzydamina

Set & Setting : deszczowy smętny dzień, jakoś pierwsza niedziela Maja, zapowiadało się całkiem nudnie. Impreza rodzinna - tzw. komunia. Spontaniczne opuszczanie imprezy i powrót do nadciągającej, wiszącej w powietrzu benzy. Jako iż spacerowaliśmy podczas tripa i jeździliśmy autem miejscówek było sporo czyt. niżej

randomness