Ciała dwóch uczennic na szkolnym parkingu. 17-latka usłyszała zarzut morderstwa

W amerykańskim stanie Tennessee dwie uczennice w wieku 16 i 17 lat zmarły na szkolnym parkingu w wyniku przedawkowania narkotyków. Trzecia również zażyła niebezpieczną substancję, ale lekarze zdołali uratować jej życie. Teraz nastolatka usłyszała dwa zarzuty morderstwa.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 | Świat | kgo//a
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

96

W amerykańskim stanie Tennessee dwie uczennice w wieku 16 i 17 lat zmarły na szkolnym parkingu w wyniku przedawkowania narkotyków. Trzecia również zażyła niebezpieczną substancję, ale lekarze zdołali uratować jej życie. Teraz nastolatka usłyszała dwa zarzuty morderstwa.

Jak wyjaśniły lokalne władze, 16 maja na parkingu przed jednym z liceów w Somerville w stanie Tennessee znaleziono ciała dwóch nastolatek, które zmarły w wyniku przedawkowania narkotyków. Służby podejrzewają, że zażyły fentanyl. Ofiarami są uczennice w wieku 16 i 17 lat. Była z nimi trzecia nieletnia, 17-latka, która przeżyła i w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Prokurator okręgowy Mark Davidson przekazał NBC News, że odratowana nastolatka usłyszała już dwa zarzuty morderstwa drugiego stopnia oraz zarzut posiadania nielegalnej substancji. Służby nie poinformowały wprost, czy to ona zorganizowała narkotyki dla całej trójki. Stan zdrowia dziewczyny poprawił się już na tyle, że wypisano ją ze szpitala. Prokurator zaznaczył, że dokładna przyczyna śmierci jej koleżanek nie została jeszcze ustalona.

Śmiercionośny fentanyl "możesz kupić na każdym rogu"

- To tragiczna, koszmarna sprawa. I niestety przypomina to, o czym cały czas informujemy opinię publiczną: o niebezpieczeństwach związanych z fentanylem, o tym, jak jest śmiercionośny i jak bardzo staje się powszechny. Możesz kupić go na każdym rogu, myśląc, że to metamfetamina, kokaina czy sprasowana pigułka. Wszystkie te substancję mogą zawierać fentanyl i mogą cię zabić - podkreślił Davidson cytowany przez NBC News.

Portal informuje, że wszystkie trzy nastolatki to uczennice liceum, w pobliżu którego doszło do tragedii. Kilka godzin po tym, jak na parkingu znaleziono ich zwłoki, w budynku miała odbyć się wieńcząca rok szkolny uroczystość wręczenia dyplomów. Ofiary kończyły właśnie pierwszą klasę.

Fentanyl - co to jest?

Fentanyl, sprzedawany nielegalnie, zwykle dostępny jest w tabletkach, przypominających te, które dostępne są w aptekach na receptę. Niebezpieczny narkotyk jest przemycany do USA głównie z Meksyku, gdzie powstaje w tajnych manufakturach. W produkcji masowo wykorzystuje się substancje czynne sprowadzane z Chin.

W USA w 2022 roku na skutek przedawkowania narkotyków zmarło ponad 100 tysięcy Amerykanów. Aż dwie trzecie tych tragedii związanych jest z przedawkowaniem fentanylu. Oprócz tej substancji Agencja do Walki z Narkotykami w minionym roku przechwyciła 59 tysięcy kilogramów metamfetaminy, około dwóch tysięcy kilogramów heroiny oraz około 200 tysięcy kilogramów kokainy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Wieczór , cisza, chęć przeżycia czegoś nowego

Witam , swój raport chciałbym rozpocząć od opisania wszystkiego co działo się przed zażyciem, aby po krótce przybliżyć powody i okoliczności kupienia gałki , która jest przedmiotem tego raportu.

  • MDMA (Ecstasy)

Substancja - 2 extasy (+10 piw:)


Poziom wtajemniczenia- wtajemniczony :D

  • Fentanyl

Autor: Muhamad


Nazwa substancji: Fentanyl


Doswiadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
  • Szałwia Wieszcza

Przebieg:

Siedzimy z K w pokoju i patrzymy na salvię stojącą na oknie, stwierdzamy zgodnie, że można dziś jej spróbować, bierzemy pakiecik z listkami i dosłownie ociupinkę ziółka (po jednym buchu ziółka nie czuć w ogóle tego okropnego smaku SD), nabijamy lufkę, spalamy po 2 buchy, czekamy 5 min i odpalamy naszą kochaną Lady S.