Brytyjski minister zdrowia: palenie jest przyjemne

Brytyjski minister zdrowia bez ogródek podzielił się swą opinią o paleniu papierosów - jego zdaniem, jest to jedna z niewielu przyjemności, jakie zostały biedakom.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1404

Na jakie przyjemności może sobie pozwolić 21-letnia samotna matka z trójką dzieci, mieszkająca w podupadłym lokalu komunalnym - spytał retorycznie minister John Reid i sam sobie odpowiedział, że czasem papieros jest dla takich ludzi jedyną przyjemnością.

Są oznaki, że dbający o zdrowie Brytyjczycy pójdą w ślady Irlandczyków i wprowadzą zakaz palenia w zamkniętych miejscach publicznych. Reid, choć sam już nie pali, uważa jednak, że szkodliwość palenia stała się obsesją wykształconej klasy średniej.

Ministrowi niezbyt podobają się profesjonalne kampanie przeciwko paleniu. Jak mawiała moja mama, ludzie z niższych warstw społeczno-ekonomicznych mają w życiu bardzo niewiele przyjemności, a za jedną z nich uważają palenie - powiedział Reid.

Rzecznik ugrupowania przeciwników palenia Ash (popiół) oświadczył, że przedstawianie palenia jako przyjemności, której klasa średnia chce pozbawić innych, jest głupie.

Palacze chwalą Reida za odwagę wypowiadania takich słów w niesprzyjającym paleniu klimacie.

Rzecznik ministra zdrowia powiedział, że stanowisko wyrażone przez Reida było odpowiedzią na pytanie, czy należy zabronić sprzedaży papierosów w małych paczkach (po 10 sztuk), aby ci, którzy tylko na tyle mogą sobie pozwolić, nie mogli zapalić.

Eksperci szacują, że z powodu palenia co roku przedwcześnie umiera w Wielkiej Brytanii 120 tysięcy ludzi.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Adam Gierek (niezweryfikowany)
To ja czekam kiedy minister zacznie reklamować heroinę. Też jest przyjemna (w pierwszej fazie).
Zajawki z NeuroGroove
  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Może to nie będzie typowy trip raport, ale chciałbym podzielić się tutaj moimi doświadczeniami z różnymi roślinami, które to (zauważyłem) staja sie powoli coraz bardziej popularne za sprawą internetowych (i nie tylko) sklepików.
Dream Herb (Calea Zacatechichi).


  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ciekawość na nowe doświadczenie, chęć pofazowania i czillery, posiadówka u kolegi.

A więc chciałem się z wami podzielić jaką wspaniałą substancją jest gałka muszkatołowa, a raczej zawarta w niej mirystycyna.

 

Chwilę po 16 przychodzę do koleżanki i mówię: ty, walę gałkę. A ona w lekki śmiech. Nie mogę się doczekać zabawy na 2 dni.

 

Wchodzę do kuchni i zaczynam gałkę tarkować prowadząc live na instagramie z przedsięwzięcia. No cóż 4 gałki zmielone więc zaczynam konsumpcję, zalewam to wodą przygotowaną i wypijam. W smaku jak popiół z miętą i posmakiem orzecha laskowego - można normalnie bełta puścić.

 

18:00 - Nic nie wchodzi.

  • Miks
  • Pregabalina
  • Tianeptyna

Pokój, łóżko, fotel od komputera, rozmowa przez telefon

Pregabalina przyjęta w dawce 2,7 g o godz. 09:40
Tianeptyna w dawce 250 mg przyjęta o godz. 11:45
Pacjent w bardzo dobrym nastroju, zaraz idzie włączyć sobie muzykę
celtycką, ponieważ uważa że Enya to najlepsza toważyszka to chillowania.
Caribbean blue, odtwarzane na loop...
12:01 - pacjent twierdzi, że się rozpływa i mizia kota, przy okazji
mruczy jak on, confortably numb.
Pacjent co jakiś czas albo wychodzi na fajka, albo pali e-fajka.
@demis położył sobie poduszkę pod głowę i leży na łóżku sklepany i

  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenie: w zeszłym roku raz po 40 surowych grzybków w obecności kolegi i drugi raz samotnie 70 suszonych. Pierwsza faza superpozytywna, natomiast druga mnie przerosła, miałem przez kilka miesięcy deprechę.


Najpierw chciałem się podzielić fantastyczną metodą na zarzucenie grzybów: bierzemy je do buzi i...żujemy przez 2-3 minuty, aż w ustach zostanie nam malutki sprasowany kawałeczek, który wypluwamy. Same korzyści:  • Faza wchodzi po około 20 minutach

randomness