Bohater reklam Della aresztowany

Benjamin Curtis, 22-letni aktor znany w USA jako"Dell Guy"lub "Dell Dude" - bohater serii reklam komputerów Dell - został zatrzymany podczas transakcji kupna marihuany.

Anonim

Kategorie

Źródło

www.4d.pl/CNN

Odsłony

2619
Curtis pojawia się w reklamach Della od 2 lat. Zyskał sympatię widzów i stał się w USA popularną postacią: występuje podczas akcji reklamowych, pojawia się w programach telewizyjnych. Informacje na jego temat są również dostępne na stronach internetowych firmy Dell.

Młody aktor stworzył postać Stevena - wesołka, który nieustannie namawia swoich znajomych i ich rodziców do kupna sprzętu Della. Osoby, które irytowała postać "Dell Dude" mogą teraz złośliwie stwierdzić, że przyczyny ponadprzeciętnie dobrego humor Curtisa zostały wreszcie wyjaśnione. W niedzielę wieczorem policjanci zatrzymali go na Manhattanie, gdy kupował od 19-letniego dilera paczuszkę konopii indyjskich.

Biorąc pod uwagę, jaki klimat panuje wokół marihuany w USA można się spodziewać, że już wkrótce w reklamach Della pojawi się ktoś nowy. I niekoniecznie tak bardzo uśmiechnięty, jak Curtis.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ktoś co Qpił co... (niezweryfikowany)
hehe noooo..... tak pewnie bedzie ;))
Narcomancer (niezweryfikowany)
hehe noooo..... tak pewnie bedzie ;))
Armageddon (niezweryfikowany)
hehe noooo..... tak pewnie bedzie ;))
blantanamera (niezweryfikowany)
od teraz nazywa sie GanjaDude:)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Bylo to dnia 6.11.1998 w toruniu.... klub Baza impreza techno Inwersja najciezsza odmiana...... niemal wylqcznie minimalne granie tylkona poczqtku house`u troszke dotarlem tam leciutenko zbqkany ... jesli mialo sie li tylko 2 lufki kiepskiej samosiejki inaczej byc nie moglo mialem nadzieje ze moze kogos spotkam kto poratuje mnie ale w sumie nie liczylem na to zbytnio

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 750 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,metaamfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 15 Tussi naraz, nastepne 10 na dwie raty co 5 minut


set & setting - pełen luzik,plener,muza
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Nastawienie pozytywne, okoliczności ryzykowne- wszyscy domownicy byli ze mną w domu

Dzień wcześniej razem z M. zaplanowaliśmy tą podróż, niestety (jak zobaczycie później) nie wszystko poszło po naszej myśli...

Wyruszyliśmy więc do apteki koło 15:00, pod pretekstem pojechania do maka. Zrobiliśmy zakupy i udaliśmy się w jakieś spokojne miejsce niedaleko mojego domu. Koło 16:00 już zjedliśmy po 2 opakowania Dexacaps. Chwilę jeszcze tam zostaliśmy, a następnie poszliśmy do mnie.

Jak dotarliśmy (koło 16:20) zaczęły się już pierwsze, delikatne efekty. Zaczęliśmy oglądać jakieś pierdoły na YouTube'ie, w sumie nie wiem przez ile.

  • Tramadol

Najczęściej na noc

W tym trip-raportcie postaram się streścić najważniejsze informacje o moich doświadczeniach z tramadolem w wersji o opóźnionym działaniu (retard), tj. tabletek rozpuszczających się powoli w żołądku - nawet do 10h*. Brzmi jak wstęp do rozprawki gimbusa...

 Mam regularny dostęp do tramadolu (50mg retard) i korzystam z tego w pełni. Od razu jednak przyznam, nie ma co spodziewać się jakichś fajerwerków czy kolorków - co więcej, po wszystkim ma się wrażenie, że substancja to nic specjalnego, jakże mylnie. Typowy "trip" wygląda tak:

randomness