Bazylea szuka testerów marihuany

Bazylea-Miasto chce przeprowadzić badania o spożyciu marihuany. Do tego potrzebuje jednak 400 osób, które lubią jarać.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

punkt.media
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

59

Bazylea-Miasto chce przeprowadzić badania o spożyciu marihuany. Do tego potrzebuje jednak 400 osób, które lubią jarać.

400 uczestników badania będzie mogło w Bazylei-Mieście kupić latem THC w aptece. Kanton przeprowadza bowiem projekt pilotażowy. To umożliwia zmiana w prawie szwajcarskim, która pozwala na testy nielegalnego narkotyku na terenie Szwajcarii.

Do badania poszukiwane są osoby pełnoletnie, które palą marihuanę. Jeśli zostaną przyjęte, będą mogły otrzymywać cannabis w wybranych aptekach. Badana będzie konsumpcja pod kątem przyjemności. Dokładnie pokaże ono, czy legalny dostęp do narkotyku będzie miał wpływ na spożywaną ilość. Badanie potrwa 2,5 roku.

Podobne testy przeprowadzić chcą także inne kantony, nie otrzymały one jednak jeszcze odpowiedniej zgody.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Przeżycie mistyczne

                Wraz z nastaniem świtu postanowiliśmy zarzucić wspólnie trzy kartony, którymi dysponowaliśmy. Wraz z moim stałym towarzyszem pizdy, położyliśmy sobie na językach trochę mniej niż po półtorej kwadracika. Nasza koleżanka brała kwas po raz pierwszy z tego względu daliśmy jej niecałą połówkę.  Z braku innych alternatyw zaczęliśmy się rozciągać przed sporym wysiłkiem zarówno fizycznym jak i umysłowym. Pół godzinna rozgrzewka obudziła w nas elastyczność godną profesjonalnych akrobatów.

 • Dekstrometorfan

Wiek : 18

Doświadczenie : marihuana, haszysz, kodeina, tramadol, diazepam

Set&Settings : Na początku chciałem w sylwestra zwyczajnie zapalić zioło, jednak niestety było niedostępne, więc poszedłem do apteki po Acodin. Zacząłem jeść tabletki w domu. Nastawienie było chyba niezbyt dobre, gdyż trochę się bałem, z uwagi na możliwość przedawkowania (prawdopodobnie wpłynęło to znacząco na tripa)

Dawka : 450mg / waga 75kg czyli równo 6mg/kg masy ciała

 • Dekstrometorfan


  poziom doświadczenia: tussipect, teraz drugi raz acodin czyli na razie strasznie początkujący :)


  dawka i metoda zażycia: 50 tabletek acodin (750mg dxm) doustnie


  set & setting: pozytywne nastawienie po ostatnim tripie (też na acodinie), dużo czasu - 6 godzin poza domem, brane z ciekawości dla fazy po większej dawce


  efekty: wzrok się pierdoli totalnie, mowa i chód pijaczka, zmieniona grawitacja, później można zauważyć delikatne jąkanie i pogorszoną pamięć