16-latek wstrzyknął młodszej koleżance morfinę. Kupił ją od leczących się narkomanów

15-letnia Wiktoria trafiła do szpitala, nastolatkiem zajął się już sąd dla nieletnich - został umieszczony na szpitalnym oddziale psychiatrycznym.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

RadioZET.pl/DW/MP

Odsłony

530

16-latek z Poznania wstrzyknął młodszej koleżance zastrzyk z morfiną. 15-letnia Wiktoria trafiła do szpitala, nastolatkiem zajął się już sąd dla nieletnich - został umieszczony na szpitalnym oddziale psychiatrycznym. Śledztwo tej sprawie prowadzi poznańska prokuratura.

Wiadomo już, skąd 16-letni Kajetan miał morfinę. Kupił ją od narkomanów, którzy są w trakcie terapii odwykowej - sprzedawali tabletki zawierające siarczan morfiny.

Uzależnieni trafili już do aresztu, wcześniej usłyszeli zarzut odpłatnego udzielania środków odurzających. Grozi im do 10 lat więzienia.

16-latkiem zajął się sąd rodzinny - został tymczasowo umieszczony na szpitalnym oddziale psychiatrycznym o wzmocnionym zabezpieczeniu dla młodzieży.

Oceń treść:

Average: 3.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Spokojny dzień.

Nie spałem całą noc. Po męczącym dniu w pracy usiadłem do komputera. Popracowałem do rana i poszedłem znów do pracy. Czas goni. Musimy oddać projekt za 3 dni. Nerwówka... Zmęczony jak pies wlokłem się do domu. 16:30 Przechodziłem obok apteki i kupiłem acodin, myląc go z thiocodinem. Chciałem kodę na zmęczenie, a kupiłem deksa. OK, niech będzie. Po drodze do domu spotkałem się z dilerem. W tym czasie zjadłem opakowanie acodinu (150 mg DXM). Pogadaliśmy i wróciłem do domu z jednym gramem maryśki. Zmęczony jak pies, niewyspany ale z jednym małym ziółkiem w dłoni.

  • Amfetamina
  • Fentanyl

Set & Setting: Najpierw akademik, następnie park "cytadela".

Wiek: 22

Doświadczenie: DXM, ketamina, kodeina, tramadol, fentanyl, morfina, diazepam, benzydamina, amfetamina, mdma, mefedron, metkatynon, LSD, LSA, 2C-e, grzyby, marihuana

Zupełnie jak z czarnej głębi stanęła przede mną wielka pompka-piątka. Panika. Strach. Nie, uciekam, za dużo. Czy ja tego właściwie chcę? Zostać starym ćpunem z trzęsącymi się rękoma z manią na punkcie podawania sobie wszystkich substancji i.v. cz i.m. Cofam się parę kroków.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Środek wakacji, bezchmurne niebo, plaża

Would it get some wind for the sailboat. And it could get for it is.
It could get the railroad for these workers. And it could be were it is.
It could Franky it could be Franky it could be very fresh and clean
It could be a balloon.
All these are the days my friends and these are the days my friends.


Christopher Knowles - kolanko 1 z opery "Einstein on The Beach” Philipa Glassa

  • Gałka muszkatołowa

Nazwa substancji: gałka muszkutołowa

Poziom doswiadczenia: dużo tego było, hehe...

Dawka & metoda: niecałe opakowanie, zjedzone


randomness