Ameryka: rozbito gang narkotykowy

Policjanci z USA i Kolumbii rozbili gang, który przemycił narkotyki wartości 800 mln dolarów.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR

Odsłony

1761
Policjanci amerykańscy i kolumbijscy rozbili gang, który przemycił do Stanów Zjednoczonych narkotyki wartości 800 milionów dolarów.
40 osób aresztowano podczas akcji policyjnej prowadzonej jednocześnie w obu krajach przeciwko handlarzom narkotyków. Prace nad rozpracowaniem gangu trwały od półtora roku, kiedy policja kolumbijska aresztowała syna szefa służby do walki z narkobiznesem. Jego zeznania były bardzo pomocne w śledztwie.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Kodeina
  • Miks

nastrój-całkiem miło było przed wzięciem. sama w domu-oboje rodziców w pracy. miejsce akcji-chwila przed blokiem, później dom.

Poprzedni raz z kodeiną był szczerze mówiąc słabiutki, mimo tego, że porcja była taka sama jak teraz, to nie mieszałam jej z niczym.

  • Amfetamina


  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: piguły


Poziom doświadczenia: MJ w duuużych ilościach, piguły w bardzo małych (ost. razem ponad rok



od opisywanego zdarzenia), alk


Dawka: 2 szt. w odstępach chyba godzinnych, zakrapiana alkiem


"set&setting": sylwester z moją dziewczyną i gronem znajomych... czyli zapowiadało się



nieźle...





Zaczęło się tak że kiedyś rozmawiając z dziewczyną nt. imprez, dragów itp umówiliśmy się że