Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 4 z 8
  • 2519 / 331 / 0
My z nikim tu nie gadamy tylko piszemy co i jak jakby była legalna.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 12 / 1 / 0
Widzę,że odezwało się całe grono zjebanych ćpunów próbujących udowodnić jaka to nieszkodliwa jest marihuana i wyzywających innych od trolli bo mają inne zdanie.
Polecam książkę Małgorzaty Halber "Najgorszy człowiek na świecie" gdzie zaczęło się na jednym blancie a skończyło na...8 dziennie.

Co to za kretyński argument,że "ludzie i tak będą palić"? W takim razie zalegalizujmy gwałty i złodziejstwo bo "jak ktoś chce gwałcić to i tak to zrobi więc po co obostrzenia".
trawa powinna być w całości kontrolowana przez państwo jak wóda i fajki i to państwo a nie diler powinno kosić na tym gruby hajs.Bo tylko Państwo ma realne możliwości,żeby tępić przestępczość z tym związaną i jakoś kontrolować ten cały burdel i ćpunów.
Wy natomiast nie chcecie żadnej kontroli i jeszcze złagodzenia/zniesienia kar.Zupełnie jak wasz idol Mata.

Lewa wódę też można kupić i co? Ludzie masowo chleją podejrzane trunki niewiadomego pochodzenia? Nie.
Kupują masowo podrabiane fajki? Nie-jest nisza kupująca przemycane,ale to są oryginalne,bezpieczne fajki z ukraińska akcyzą.
I tak samo powinno być z trawą.
  • 11588 / 2239 / 0
Jak możesz porównywać używanie rośliny, która ludziom przynosi ulgę w wielu dolegliwościach (no i daje relaks) do.... gwałtu? (nie ważne, czy na zlecenie, czy bez zlecenia).
Ta książka jest zdaje się o jakiejś patologicznej jednostce, które stanowią promil całego społeczeństwa.

Dlaczego tylko trawa miałaby być kontrolowana? Niech państwo kontroluje także przetwory z owoców i kiszenie ogórków - jak wszystko to wszystko. Niech państwo zabiera Ci wypłatę, rentę, czy z czego tam się utrzymujesz i wydziela Ci kieszonkowe. Oczywiście tylko na zakupy, które zatwierdzi. Jak pełna kontrola i opieka państwa, to pełna kontrola i opieka.

Z tym masowym chlaniem lewych trunków to chyba Cię poniosło. Masz jakieś statystyki? Przecież butelka wódki kosztuje jakieś 20-30 zł. Jedynie chyba ekstremalnie nałogowi i biedni alkoholicy kupują lewy spirytus. To nie lata 90-te.

Generalnie widzę, że zmieniłeś już narrację z całkowitego nielegalu, na legal, ale kontrolowany przez państwo. Jest postęp ; )
  • 255 / 40 / 0
Pani Halber, którą zresztą miałem okazję przelotnie poznać jakieś 15 lat temu, jest niestety osobą chorą, która przebywała wiele razy na oddziałach psychiatrycznych. Jest uzależniona od alkoholu, nie radzi sobie z życiem i tkwi w patologii. Nie jest żadnym przykładem normalnego stosowania marihuany.

marihuana powinna być w Polsce legalna i na pewno, wcześniej czy później, będzie.
  • 11588 / 2239 / 0
Proste, że będzie, bo coraz to nowe kraje legalizują. Przecież to ogromne wpływy do budżetu państwa i oszczędność na walce z ziołem, na którą idą rocznie astronomiczne kwoty.
Nowe miejsca pracy, nowe możliwości. Przecież to nie tylko zioło jako produkt końcowy, ale nawozy, pestki itp. Wszystko to mogłoby być produkowane przez Polaków.

Musi się tylko zmienić partia aktualnie rządząca, bo owa nie rokuje. A jeśli się nie zmieni, to ja nie wiem, co ci ludzi ludzie mają w głowach zamiast mózgów.... Problem jest taki, że ich elektorat to głównie ludzie starzy, albo słabo wykształceni, albo leniwi i za 500 zł miesięcznie zagłosują, cokolwiek by nie odpier**li.

Jakoś niedawno zalegalizowała Tajlandia, która słynęła z turbo surowych kar.
  • 731 / 178 / 0
02 sierpnia 2022Pracze pisze:
Polecam książkę Małgorzaty Halber "Najgorszy człowiek na świecie" gdzie zaczęło się na jednym blancie a skończyło na...8 dziennie.
Tylko 8? %-D
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 164 / 17 / 0
02 sierpnia 2022nicki pisze:
Pani Halber, którą zresztą miałem okazję przelotnie poznać jakieś 15 lat temu, jest niestety osobą chorą, która przebywała wiele razy na oddziałach psychiatrycznych. Jest uzależniona od alkoholu, nie radzi sobie z życiem i tkwi w patologii. Nie jest żadnym przykładem normalnego stosowania marihuany.
No właśnie chyba w tym problem, że dużo osób nie jest przykładem normalnego stosowania... zwlaszcza na cpunskim forum :D ile tu jest osób które jarają dzien w dzień a ile raz na 2 miesiące podczas spotkania ze znajomymi? Gdzieś jest nawet ankieta dot. częstotliwości korzystania z mj. Myślę że większość użytkowników hyperreala jest właśnie jak "pani Halber"

Ja sama jestem za legalizacja, skoro alkohol jest legalny to czemu nie mj?
Ale wkurza mnie ta powszechna opinia ze mj to jest taka lajtowa uzywka jak herbatą. Z własnego doświadczenia wiem że nie jest.
  • 2519 / 331 / 0
Dopóki PiS będzie u władzy dopóty marihuana będzie nielegalna PiS jest prokosciolowy i starej daty.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1197 / 210 / 32
Dziwię się, że ktokolwiek zdecydował się karmić trolla.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 868 / 258 / 0
Gówno prawda, w NL, szczególnie w dużych miastach, na ulicach i deptakach co chwilę ktoś smaży, starsze osoby również, nie dzieje się nic złego, a problemy to są z pijanymi Polakami i nafrytanymi europejczykami w ogóle. To żaden argument, tutaj stacjonarnie w sklepie w samym centrum miasta można kupić legalnie szałwię czy psychotrię i caapi po których ludzie totalnie są w innym świecie i nic się nie dzieje. Oczywiście OP to prowokacja, ale warto walczyć z mitami. Każdemu kto ma wątpliwości polecam badanie dr Nutta i jego wykres szkodliwości używek dla użytkownika i otoczenia. Osobiście jestem za dekryminalizacją wszystkiego, a kontrola kapitana państwo powinna być co najwyżej taka, że tortury i kara śmieci za sprzedawanie alf jako MDMA czy fentanylu jako innych substancji itd. Mądrzy ludzie będą korzystać z renomowanych sklepów, a dilerka sama pojdzie w odstawkę. Co z tego, że w NL moze jakies mafie handlują ziołem, skoro i tak z usług korzystają leniwe nacpane pizdy, ktorym sie nie chce jechac do sklepu i świadomie biorą na siebie ryzyko. W Polsce masz tylko czarny rynek (i nielicznych z medykiem) i jakoś nic się nie odwala. Zresztą w ogóle jebać temat, piszę to z nudów przed pracą i nie warto już kontynuować dyskusji.
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 4 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.