A co zrobicie jak kodeina będzie na receptę?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 702 / 52 / 0

Częśc osób na pewno się zesra (dosłownie) heheeh
  • 1612 / 261 / 154

Z perspektywy czasu sądzę, że dobrze by było, gdyby była na receptę, bo gdyby nie tak łatwy dostęp, to nie uzależniłabym się od kody, a potem majki.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Profesor uczył studentów jak produkować narkotyki?

Nawet 10 lat więzienia grozi Tatsuonoriemu Iwamurze, profesorowi farmaceutyki Uniwersytetu Matsuyama w japońskiej prefekturze Ehime. 61-latek jest podejrzany o uczenie studentów produkcji MDMA.
  • 1612 / 261 / 154

Zresztą nie tylko ja, ogrom ludzi.
  • 3185 / 262 / 0

Jest wiele lepszych opcji, a człowiek z sentymentu i naiwności idzie do apteki i kupuje Thio. Potem tylko rozczarowanie i myśli że kasa poszła w błoto. Za parę dni, o tym jak było słabo zapomina, i znowu dofinansowuje apteki. Goni za króliczkiem. Może parę lat żyć w takim zjebanym schemacie . Niech zbanują z litości dla naszej głupoty. Właśnie znowu dałem się nabrać.
  • 370 / 39 / 0

Pierdolne zapas na rok
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 3 / 0

To może wreszcie się doczekam w Polsce, tak jak w USA na każdym rogu ulic diler z heroiną.
  • 616 / 47 / 0

Przestanę brać?
  • 3185 / 262 / 0

||Powiadam Wam. A mnie jak w końcu puści po tylu latach nie sr###@ , to pójdę pod wejście najmniej lubianej przeze mnie apteki, zdejmę spodnie i się zes#@$ 200 kilowym rzadkim gównem, zaleje ulice miasta a w rezultacie doprowadzę do końca świata :D
Użytkownik zbanowany
  • 1493 / 102 / 0

[mention]ledzeppelin2[/mention] przypomnial mi sie post, chyba Uroborosa w ktorym pisal ze po takiej ustawie wyszlyby dziesiatki ludzi na protest a ciagnelaby sie za nimi smuga rzadkiej sraki xD
  • 322 / 5 / 0

Ja mieszkam w Niemczech i tutaj koda tylko na receptę. Mogę dostać 1200mg na miesiąc. Jako że biorę 450mg to ratują mnie koledzy, którzy jak są w Polsce to przywiozą trochę Antka. Ale generalnie chujowo jest, za mało kody 😔.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata