Zopiklon - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 267 Strona 27 z 27
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0


Nie spotkałem się , żeby ktokolwiek miał "haluny" po zolpi w dawkach ulotkowych. Jak obudzisz się niewyspany za krótki czas po zolpidemie, z zopiklonem na 99% nie będzie lepiej.
Dlatego lepiej nie zwiększać dawek a spróbować czegoś jeszcze innego.
Rejestracja: 2009
  • 350 / 21 / 0


Ten "lek" to zło, przynajmniej dla mnie. Owszem pomaga usnąć, nawet przy ciezkiej bezsenności, ale masa skutków ubocznych nawet po małych dawkach, u mnie był to potężny ból głowy, bóle mięśni, kości, nudności. Dla mnie to mega shit

A w dodatku jak lek już zacznie działać i coś się robi przed snem to często jest taka amnezja jakby że się nie pamięta kompletnie tego

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

To nie proces El Chapo zakończy wojnę z narkotykami

Zeznania świadków w procesie El Chapo na pewno wzbogacą nowy sezon „Narcos”. Ale czy zmienią globalny handel narkotykami?
Rejestracja: 2011
  • 5648 / 435 / 0


[mention]rooney[/mention]
Spróbuj zolpidemu, lepszy lek od tego co brałeś.Powinien okazać się zbawieniem dla Ciebie.Tylko pamiętaj - bierzemy doraźnie !! :finger:
Rejestracja: 2009
  • 350 / 21 / 0


Zmieniam zdanie co do Senzop. Tak gadałem na niego ale okazuje się że tamte dolegliwości nie były raczej z nim związane. Biorę go już czwarty dzień z rzędu w dawkach 3x 7,5 mg na noc i śpi się dobrze, nie ma już tego bólu głowy i kości. Jedyny minus to ten kapeć w mordzie. No i lekkie otumanienie niekiedy, ale to nie jest takie złe, nawet fajny taki przymuł bywa, zwłaszcza jak leciutko buszkiem się doprawi. Wiem że nie powinno brać się tego w ciągu, ale mam takie jazdy na bani że wszystko jedno mi już a to fajnie uspokaja i usypia Szkoda tylko że zostały mi 4 tabsy a w poniedziałek ten jebany sylwester więc dopiero w środe najwcześniej do konowała o ile też ten znajdzie chwile mnie przyjąć... Ciekawe co wymyśli tym razem na moją bezsenność. Senzop jednak na propsie

--------------------------------------------------------

Znowu wróciłem od doktorka z Senzopem zopiklonem. Jest jakaś metoda na zabicie tego kapcia gorzkiego po spożyciu leku na drugi dzień który wystepuje??

Scalono. taurinnn

Aktualizacja (proszę moderację o scalenie)
1. O dziwo gorzki, kapeć w ryju mija jakoś godzine po przebudzeniu, wcześniej jak brałem ten psychotrop, był odczuwalny przez cały dzień.

2. Ostatnio 5 x 7,5 mg nic nie odczułem, na drugi dzień wziąłem 2 x 7,5 mg + 75 mg kwetiapiny i nadszedł potężny, dobry sen. Połączenie z kwetiapiną daje dobre efekty.

Ale pora skończyć powoli z tym gównem. Radzę stopniowo odstawiaćl, bo mogą nadejść wkurwienia i paranoje

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 298 / 56 / 0


Który odpowiednik lubicie najbardziej? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie przy podaniu doustnym, czy tylko przy sniffie?
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Dobroson 2x7.5mg chwilę pogorszona równowa i lekkie otumanienia biorę pierwszy raz
Rejestracja: 2018
  • 133 / 13 / 0


18 grudnia 2018UJebany pisze:
@rooney
Odstaw z dnia na dzień, 5 dni to nic.Na 99 % nie będziesz miał objawów abstynencji.
odstawka zolpi nie powinna sprawiać problemu, jakiś mały dyskomfort może występować, ale 2-3 dni i można zapomnieć o zolpi- ale długo na nim nie jechałem, najlepiej~doraźnie, bo na zolpi dość szybko rośnie tolerka
Posty: 267 Strona 27 z 27
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości