Zopiklon - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: Leki, GABA

• 7241 / 725 / 0

@up
To może być skutek uboczny, poczytaj ulotkę.Nie bierz tego w ciągu po później bez tabsa nie zaśniesz.
  • 510 / 34 / 0

Ale ja już nie mogę usnąć, gorzej nie będzie, :/ Od jakiegoś miesiąca mam bezsenność (pół roku lece na czysto, zero alko, zero ćpania tylko buhy troszke)

Niby 2 tygodnie można brać. 4czty czy 5ty dzień bym dziś brał... Chociaż jeden tydzień jeszcze bym przejechał do świąt a w wolne jakoś dojde do siebie. Mam dosyć bezsennych nocy. Nic innego , nawet buh nie pomaga

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Londyn znów "kokainową stolicą Europy". Spożycie narkotyku rekordowo wysokie

Rynek handlu kokainą w Londynie osiągnął w tym roku rekordową wartość miliarda funtów - poinformowali naukowcy z King College London University, którzy badają obecność narkotyku w miejskich ściekach.
  • 1099 / 24 / 0

Bardzo fajny uspokajacz i nie tylko nasennie dziala.
  • 510 / 34 / 0

16 grudnia 2018NieZaczynaj pisze:
Bardzo fajny uspokajacz i nie tylko nasennie dziala.
Mam pytanko, jak długo stosowałeś ten lek w ciągu oraz w jakich głównie dawkach?? Czy chodzi Ci o Senzop ??
  • 1099 / 24 / 0

Polecialo juz imovane z 3-4 paki.

I tak jak kiedys 15mg (2 taby imovane) kladlo mnie bezwzglednie spac tak teraz moge opierdolic 5 tabsow (ale tolerka na benzo jest juz jakas) i czuje sie wyczilowany fajnie.

ja doceniam ten lek glownie za to ze ma dzialanie czilujace jak benzo ale nim nie jest i stosuje w przerwach miedzy benzynami zeby sie nie wjebac od benzo.

+ tez za to ze szybko zaczyna dzialac.

cigow unikam i nie jem wiecej niz 2 dni po koleji.
  • 510 / 34 / 0

A tak z tydzień, dwa ciągu na tym? (tylko dawki wieczorne na sen). Nie mogę spać a jedynie to pomaga. Jak już bym skończył z tym senzopem co by nie przesadzić i nie wjebać się w niego to mam awaryjnie amitryptyline i te gówno chlorprotixen, jak coś to mogę później (nie tego samego dnia co senzop a kolejnego) wziąć nasennie któreś z tamtych, czy mogą być jakieś interakcje?
  • 1099 / 24 / 0

wjebac sie mozesz, ale paka rolek i odstawiasz bezbolesnie.

ai o ile sam zopiklon nie dziala juz wybitnie nasennie to z klonem juz kladzie latwo.
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 1 / 0

nie wiem jak możecie wytrzymać ciągi na tym leku z tym kapciem w buzi. nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale następnego dnia z mordy śmierdziało tak, że żadne mycie zębów nie pomoże.
  • 7241 / 725 / 0

Polecam wam lek o nazwie Kwetiapina w dawce 25 mg - 50 mg.Nie uzależnia jak benzosy i kładzie dobrze spać.
  • 510 / 34 / 0

Jak się odstawia to gówno?? Można z miejsca całkowicie ?? Nie mam nic oprócz chlorprotixen i amitryptylinum na zastępstwo ale niechce już żadnych proszków brać
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata