Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1063 / 80 / 0

Haha ale gówno, zresztą sami widzicie, o której godzinie piszę tego posta xD

Żeby było mało, znowu wierciłem się do drugiej w nocy. Od czwartej już nie śpię i słucham muzy. Obudziłem się cały spocony/mokry na klatce piersiowej, lol. Dodatkowo krzywe myśli i obrazy w trakcie leżenia, co wcale nie jest fajne jak chcesz po prostu zasnąć

To już Trazodon lepiej usypiał, a to też syf nad syfy, dodatkowo wysusza śluzówkę, co utrudnia zasypianie %-D %-D

Dzisiaj ostatni raz 10mg, postaram się na pusty żołądek. Jak nie będzie działać to chuj w to
  • 5 / / 0

Jeśli o mnie chodzi lek całkowicie nie spełnił swojej roli.
Przepisane od lekarza z uwagi na zaburzenia snu - o ile zasypiam szybko to budzę się co około półtorej godziny co drastycznie zmniejszyło jakość snu i poziom wyspania w porównaniu do czasów kiedy może i spałem mniej, ale bez problemów przesypialem wszystko jednym ciągiem. Dawki po 10mg przed snem spowodowały jedynie tylko to że zasypiałem jeszcze szybciej oraz sam moment zaśnięcia przychodził bardziej "niespodziewanie". Ale też tak samo jak bez kuracji, po półtorej godzinie pobudka i zgodnie z zaleceniami lekarza kolejne 10mg. I tak 3-5 razy w nocy. Więc skoro biorąc praktycznie nie odczuwałem różnicy to odstawiłem - lekarz teraz głowi się nad innym lekiem, który by działał podtrzymując sen przez dobre 4-5h ( tyle mi na początek wystarczy ). Niestety albo nie ma on wiedzy i kompetencji albo boi się przepisać coś mocniejszego bo na razie nic mi nie przepisał, tylko pierdupierdu o diecie i bezstresowym życiu.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Czy używanie marihuany jest faktycznie przyczyną przemocy i psychoz?

Alex Berenson twierdzi, że trawka powoduje "gwałtowny wzrost liczby morderstw i brutalnych napaści". Naukowcy uważaja, że jego tezy są błędne i lekkomyślne
  • 1063 / 80 / 0

Dzisiaj zajebie 30mg albo 40, zobaczymy kurwa kto jest czarnuch...
  • 859 / 107 / 0

nie radzę brać tak dużych dawek, bo może to się skończyć urwanym filmem i jakimiś nieprzyjemnymi sytuacjami, których się potem nie pamięta. jeśli lek w dawkach leczniczych się nie sprawdza, to nie należy brać go więcej, a poszukać czegoś innego.
  • 1 / / 0

@Jqaq7su2
Takie dojadanie co półtorej godziny raczej niczego oprócz gwałtownie rosnącej tolerki nie przyniesie.
Ten lekarz wygląda na mocno niekompetentnego.
Ja, po grubym kryzysie, na pierwszej wizycie dostałem przepis - 10 mg zolpi + 100 mg promazyny. Zolpidem solo też usypiał mnie na jakieś 3 godziny, a w tym pakiecie spokojnie pozwalał przespać 8 godzin na dobrej jakości.
Potem stopniowo z niej schodziłem zastępując suplami, dziś już mam całkowicie odstawioną. A zolpidem, bardzo higienicznie stosowany, nawet po blisko 7 latach działa bardzo dobrze. Oczywiście terapeutycznie, bo aspekt rekreacyjny już raczej odpadł :).
  • 1063 / 80 / 0

Ja przestaję to brać, bo mija się z celem. Wziąłem 30mg, jakoś zasnąłem w sumie ale szybko się obudziłem. Chcąc się w końcu wyspać zrobiłem jak kolega wyżej, dojadłem 10mg i poszedłem spać dalej

Czarno to widzę
  • 22 / 2 / 0

08 lutego 2019SampleTube pisze:
Haha ale gówno, zresztą sami widzicie, o której godzinie piszę tego posta xD

Żeby było mało, znowu wierciłem się do drugiej w nocy. Od czwartej już nie śpię i słucham muzy. Obudziłem się cały spocony/mokry na klatce piersiowej, lol. Dodatkowo krzywe myśli i obrazy w trakcie leżenia, co wcale nie jest fajne jak chcesz po prostu zasnąć

To już Trazodon lepiej usypiał, a to też syf nad syfy, dodatkowo wysusza śluzówkę, co utrudnia zasypianie %-D %-D

Dzisiaj ostatni raz 10mg, postaram się na pusty żołądek. Jak nie będzie działać to chuj w to
Polecam zolpidem pod język, działa błyskawicznie. Jeżeli masz stilnox to otoczka nie jest AŻ TAK gorzka i szybko się rozpuszcza (bo jak kiedyś próbowałam rozpuścić trazodon pod językiem to mi zdretwial, był szorstki i taki jakby poparzony)
  • 1063 / 80 / 0

Wziąłem 30mg, po godzinie od wzięcia jakoś zasnąłem, ale i tak się obudziłem po 3-4 godzinach

Słaby interes
  • 1030 / 37 / 0

Jak ja kupowałem paczkę i zaczynałem to walić, to zazwyczaj padałem po dawce >100mg i to nie mając tolerki na benzo. Lubiłem sobie też poodpierdalać po tym jakies pojebane akcje, spalić pare mostów, dolać do tego pół litra wódki i stracić przytomność. Wszyzstko IV.
Użytkownik zbanowany
  • 396 / 25 / 0

09 lutego 2019SampleTube pisze:
Wziąłem 30mg, po godzinie od wzięcia jakoś zasnąłem, ale i tak się obudziłem po 3-4 godzinach

Słaby interes
Przyjacielu: zolpidem nadaje się tylko do akcji typu: zOOmbie łażenie i rozmową z lustrem. Słabo usypia tj "upierdalacz" prędzej. Miansec(w pierwszych dniach zetnie z nóg) , flubromazolam wg mnie królowa spania z RC, na nią nie ma ogiera, przesadzisz to najwyżej obudzisz się jak leżysz na schodach z wyciągniętą ręką na klamce aby wyjść z domu.Zakup sobie , proponuje na dzień dobry jebnąć 0,5 mg - do 1mg (czyli na te czasy 4 tab)
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata