Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 2200 / 346 / 0
Moja wychowawczyni, opiekunka Sądowa, telefonicznie powiedziała mi, że wizyty osobiste kuratorów sądowych są wstrzymane, z racji pandemii.
Do.. kurwa nie pamiętam.
No, ale jeśli złapią Cię dziabniętego po alko na rowerze, albo zawiną Cię na izbę, albo jak kuratorka wejdzie i najdzie Cię jak walisz konia z jointem z mj w pysku i śpikami klefedronu z nosa, lub do psychużki Cię zawiną, to może to pójść dalej, do kuratora.
Moja pani mecenas potwierdziła, że 'jeżeli się naćpam', to trafiam do pudła (?) - być może.. ale na pewno będą niemałe problemy.
Też się miałem zjawić u kuratorki osobiście podobno, z dowodem.
Ale klasycznie poszedł chyba jakiś ciąg, i nie pamiętałem, olałem. Dzwoniła potem, porozmawialiśmy sobie.. ja oczywiście jej wyznałem pełne świadectwo nawrócenia i czystości, niemalże nalegałem i prosiłem, by mnie osobiście odwiedziła, to jej objaśnię kilka ważnych rzeczy i takie tam...

Mam co do niej plany..
Będę ją przekonywał i nawracał na wiarę chrześcijańską. Nie wpuszczę jej do domu dopóki nie skropię jej wodą święconą i dopóki nie uczyni znaku krzyża.
I takie tam, głowę mam pełną (głupich) pomysłów.

Teoretycznie kurator ma Tobie pomagać, adwokatka mówiła, że w większości sobie bimbają, a zwłaszcza teraz, gdy panuje covid.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 37 / 9 / 0
Ja się dowiedziałem o tym, że mam kuratora półtora roku po rozprawie. Raz w życiu rozmawiałem z nią przez telefon, który dostała od mojej rodziny. Spytała czy pracuje, gdzie mieszkam i czy mam dziewczynę. To wszystko, od tej pory słuch po niej zaginął.
Uwaga! Użytkownik Area51 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12 / / 0
Udało się cały okres przechulać, kuratorka była spoko i mówiła kiedy następna wizyta przez co mogłem sobie pozwalać. Ale i tak śmiechu warte
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.