Znalazłem narkotyki!

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Re:

• 392 / 56 / 0

05 stycznia 2019WrakCzlowieka pisze:
No to zaciągnij krechę to się dowiesz. Moralniaka masz że kogoś towar walisz? Raczej nie jest to nic tak mocnego żeby kreska zabiła.
Tak zrobiłem, porobiło jak idealny koks.
  • 5836 / 617 / 0

Może to pokłosie tej niedawnej afery przemytniczej. Gdzieś tam znaleziono kokainę w bananach : )
Uważaj, żebyś nie skończył z kolumbijskim krawatem na szyi : )

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Będą nowe odmiany medycznej marihuany. Kanadyjczycy wprowadzą susz o mniejszym stężeniu THC

Medyczna marihuana w Polsce jest dostępna za sprawą dostaw kanadyjskiej spółki Spectrum Cannabis. Ci zapowiadają wprowadzenie w drugiej połowie roku dwóch nowych odmian. Za kilka tygodni ma być gotowy wniosek o rejestrację suszu z innym niż do tej pory stężeniem THC.
  • 34 / 13 / 0

Ciekawe ile czasu zajmie Evilowi wjebanie 3kg koksu?

ZX

• 141 / 45 / 0

EvilDead ciesz się, że żyjesz. Gdyby to było coś mocnego to by cię wyjebało na tamten świat. I teraz nie chodź z tym po mieście / wsi bo jak cię zgarną i zrobią przeszukanie to ci nieźle dojebią.
  • 1542 / 132 / 1

Proponuje odesłać go czym prędzej.
Do mnie.
  • 107 / 12 / 0

Mnie za to najbardziej interesuje, kto mógł zostawić taką torbę "na widoku"; nie zakopać, nie przykryć liśćmi, nie powiesić gdzieś na drzewie nawet, tylko kurwa na ścieżce. Ale marzę, żeby znaleźć kiedyś podobną, tylko z heroiną albo fentanylem. Lata ćpania by były ;P
  • 34 / 13 / 0

Dobrze że ja znalazłem tylko mj której nie lubię. Jakbym znalazł taką pakę czegoś za czym przepadam to po mnie.Lecę na ostro,a koniec żałosny
  • 392 / 56 / 0

Stwierdziłem że troszkę sobie zużyje tęgo towarku, dobrze działa
  • 1542 / 132 / 1

Tylko czekać aż się zatracisz :)
  • 392 / 56 / 0

Nie zatracę, mam kontrolę nad tym co robię @Retrowirus
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata