Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
  • 1 / 1 / 0
Moim zdaniem każdy, kto podchodzi poważnie do problemu tolerancji powinien iść za nowinkami - już dość dawno sygnalizowałem, że agmatyna czyni cuda. I takoż jest, DXM czy memantyna wtedy dostrzegalnie i odczuwalnie działają.

DXM vs memantyna:
- DXM jest silniejszym antagonistą NMDA niż memantyna, ale za to obarczonymi większymi efektami ubocznymi
- memantyna działa na receptor 5-HT3, czego nie robi DXM
- memantyna działa 24h i nie obciąża wątroby
- DXM jest OTC, ale memantyna tańsza
- DXM nie działa na nAChR alfa-7, a memantyna tak - to istotny cel molekularny
- DXM działa jako SRI, dość silny agonista sigma - jest zatem w jakiś sposób antydepresantem

//BERIG
  • 19 / 3 / 0
Mam pytanie
DXM zmniejsza tolerkę na opio, ale nam wątpliwości czy tyczy się to także tramadolu, ponieważ tramadol słabo pobudza receptory opioidowe i ma trochę inny mechanizm niż innne opio. Wie ktoś czy DXM zmiejszy także tolerkę na tramadol?
  • 6 / 3 / 0
17 sierpnia 2015Berig pisze:
nadmierny przepływ jonów wapnia przez kanał jonowy sprzężony z receptorem NMDA jest jedną z przyczyn wyrabiania się tolerancji.
Czy dobrze myślę, że w takim razie do zbijania tolerancji na opio najlepiej nada się 3-MeO-PCP ze względu na bardzo silny antagonizm NMDA? 3-MeO-PCP ma Ki = 20 nM. Dla porównania MXE ma Ki = 257 nM, a DXM 7253 nM.
  • 149 / 7 / 0
O tak 3meopcp działa cuda w tym temacie, najlepiej to zrobić sobie dwutygodniowy ciąg tym. Po paru miesiącach walenia dyso w ciągu, feta klepała jak za pierwszym razem albo szczerze nawet mocniej. Odradza doraźne branie przez docelowym drągiem, w przypadku stymulantów jest nie przyjemne w chuj. Dysocjacja po 3 MeO PCP pomimo tego antagonizmu jest dużo bardziej trzeźwa niż po innych z tej grupy. Najlepsze do walenia w ciągu, po ogaranieciu sigmy, inaczej będziemy zbawiać świat.
  • 2566 / 25 / 0
Ej, wgl skoro dysocjanty tak obniżają tolerancję na wszystko praktycznie, to czemu by se nie zapierdolić super kuracji?
Jak wiadomo warzywa samo zdrowie, i tak jedząc te marchewkę i groszek zdałem sobie sprawę że dyso mogą podbić zdrowotne prosy warzyw kilka razy przecieżTak? To też przecież substancja.
Wszystko nią jest
Nie?

Wniosek?

JEDZ KURWA WARZYWA NA DYSO.


Nie wiem czemu, ale jakby energia warzyw i dyso zgadza się go3nialnie.

Wgl jedzcie warzyw. Esencja ziemi. Ćpuny.
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 1972 / 368 / 0
Mysle,że obnizona tolerancja na substancje psychoaktywne a przyswajalność składników pokarmowych to jednak inne rzeczy %-D
widzialem nieskonczonosc
  • 44 / 13 / 0
Jak mogę zmniejszyć tolerancję na dysocjanty? Przyznam, że mam potężną tolerke wyrobioną. Czy oprócz przerwy długiej, bo 3 miesiące to za mało już sprawdzałem, pomogłyby jakieś substancje? Może jakiś lit, stabilizatory, nootropy itd? Strzelam w ciemno, proszę mądre głowy o radę. Chciałbym żeby było jak dawniej :(
Czymże jest teraz, jak nie efemeryczną pianką zaległą na napięciu powierzchniowym oceanu.
  • 261 / 112 / 0
@jakub357

Jakbyś gdzie indziej dorwał sprawdzone protipy to daj znać, please. Moja obecna tolerka może nie jest wystrzelona w kosmos, ale dysobojem już chyba po grób zostanę i taka wiedza jest zawsze na propsie.

Chociaż obawiam się, że celujemy w niemożliwe.
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.