Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1450 • Strona 141 z 145
  • 4444 / 653 / 0
Haluny mataty
Na początku były niewinne typu :
W ciemności rozrzucone ubrania w pokoju zaczęły się zmieniać w jakichś ziomków spizganych
Sluoy wysokiego napięcia z daleka wyglądały jak wielki człowiek patyczak.
A nocy łóżko na którym leżałem jakby pływało.
Patrząc się w ścianę były jakieś wzorki.
Niegroźne takie, bez stresu zupełnego. Ot ciekawie się oglądało.

Potem że stażem to się zmieniło w oni wiedzą.
Jakieś głosy że mnie ktoś obmawia. Ludzie świecący latarkami po oknach.
Wraz z wciągnietymi kreskami głowa coraz gorzej szalała.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 4 / / 0
01 listopada 2022kwasnyciapak pisze:
Sztuka w zeszłym tygodniu i sztuka w tym. Jedzone dopiero na późny wieczór i po 3 linie zawsze zaczynają się dymy. Uważam, że to przez brak snu, ale na ogół ciekawią mnie doświadczenia innych ludzi z tego typu halucynacjami.
pierwszy raz się stykam z taką historią po tej substancji i to na dodatek po tak małej ilości. sporo do tej pory się zjadło, sporo się czasem nie spało, sporo się przesadzało i maksymalnie jedyne co mi się zdawało to wtedy kiedy myślałem, że dosłownie każdy wie, że biorę, dosłownie każdy mnie obgaduje i chce mnie ośmieszyć na dodatek dosłownie każdy spiskował za moimi plecami wspólnie (nawet jeśli byli to moi znajomi, którzy osobiście się ze sobą nie znali - też jakimś cudem knuli przeciwko mnie). pojebana myśl, a najdziwniejsze w tym jest to, że ciągle próbowałem sobie powtarzać, że to niemożliwe, abstrakcyjne, że ten syf mi to robi w głowie, a jednak nie potrafiłem się przekonać i wciąż czułem lęk i skurwienie takie, wytknięcie palcami i brak możliwości obrony bo wszystko działo się za moimi plecami i nie mogłem się skonfrontować. dzięki Bogu, że nie wypytywałem nikogo, nie wyrzucałem swoich chorych domysłów innym i nie oskarżałem nikogo o to. i bardzo dobrze bo to wszystko to była 'halucynacja' tylko w mojej głowie od materiału.

jeśli chodzi o takie typowo wizualne halucynacje to jakoś 2-3 dni lotu i się zaczyna. standardowo cienie gdzieś w kącie pola widzenia, albo idąc przez ciemne pomieszczenie/będąc na dworze w nocy bez latarni i innego źródła światła miewam dziwne wrażenie jakby gałęzi przed twarzą. po prostu wydaje mi się, że jakieś krzaki/gałęzie zasłaniają mi drogę i po omacku macham ręką przed twarzą i idę do przodu oczywiście nic nie czując, ale marszcząc twarz bo ciągle widzę jakbym w coś wchodził.

nigdy nic większego. bywają różne fazy i halucynacje opisałem te chyba najmocniejsze dla mnie. różnie się pojawiają, w różnych ciągach, w różnych sytuacjach, często się powtarzają i doświadczam tego samego co już kiedyś. warto tu w sumie wspomnieć, że kiedy np. powtarza mi się, że wszyscy są przeciwko mnie to mimo, że wiem, że to nie prawda (nie jak za pierwszym razem, ale już raz to przeżywając i wiedząc, że już taką wkrętkę przetrwałem i na 100% to tylko moja głowa) to nadal muszę z tym walczyć i nadal nie ufam sobie wtedy, że wszystko jest ok.

Dodano akapity dla czytelności | 909
  • 456 / 62 / 6
Siema napisałby ktoś kto się zna tak w skrócie szkodliwość najpopularniejszych ketonów w porównaniu do MDMA, amfetaminy i 2C-B? Chodzi głównie o kardio i neurotoksyczność. Podejrzewam że psychodelik będzie z nich wszystkich zdecydowanie najbezpieczniejszy
  • 631 / 80 / 0
@ledzeppelin2 Miałam dokładnie na odwrót. Kiedyś ostre schizy, halucynacje, w które twardo wierzyłam i zarzekałam się, że to wszystko prawda, a nie tam żadne twory mojej wyobraźni :P
Z kolei gdy przez długi czas moja głowa odpoczywała od proszków, a potem znowu degustowało się to i owo od czasu do czasu, to takie chore jazdy już nie wróciły.

Myślę, że jeśli schizy się pogłębiają, to mózg i układ nerwowy są mocno przetyrane.
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 1 / / 0
Witam. Po ponad dwóch latach walenia betaketonów z częstotliwością wynoszącą średnio około 1/1,5x/tydzień, udało mi się nieco ograniczyć i jestem zdeterminowany aby odstawić całkowicie. Moja historia ze stymulantami zaczęła się 5 lat temu, jednak gdzieś początkiem lipca 2020 r. dopiero zacząłem tego nadużywać i straciłem kontrolę, jednak pewnych granic nie przekroczyłem nigdy. Zdarzyło się lecieć przez 3 dni pod rząd, ale takie "ciągi" policzyłbym na palcach jednej ręki, jednak w 90% przypadków po jednym dniu spożywania na następny dzień nie miałem na to ochoty.

Problem jest taki, że dostrzegam że szukam dopaminy/serotoniny w innych rzeczach, przede wszystkim pije dużo kawy lub energetyków. Ciężko mi jest cokolwiek zrobić, koncentracja jest wyraźnie słabsza na skutek brania tego ścierwa. Miewam huśtawki nastrojów, a codziennie rano gdy się budzę to czuję się fatalnie, ciężko mi się jest w pełni wybudzić, potrzebuję 2 godzin, żeby dojść do siebie, dawniej czegoś takiego nie doświadczałem. Macie jakieś porady jak temu przeciwdziałać? Jakieś lekarstwa, suplementacja, ćwiczenia?
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2022 przez Gekonik00, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2206 / 211 / 210
@Gekonik00 na początek zajmij głowę czymś innym. Masz jakieś hobby, które może Ci zabrać myśli gdzieś indziej? Na niektórych bardzo dobrze działa sport, siłownia, bieganie, długie spacery z kijkami. Może to dobry kierunek. Początkowo zabiera myśli i pozwala zapominać.
The depths are everything.
  • 2 / 2 / 0
Hej. Ciekawi mnie, jakie mieliście fizyczne skutki brania tego gówna. Typu rozwalone śluzówki, straszne odwodnienie, popękane usta (to u mnie), ból zębów... Coś nietypowego jeszcze?
  • 1 / 2 / 0
@cherrybomb95 Może zacznijmy od tego jaki mam staż narkotykowy. Mam 23 lata. W ciągu 5 lat przerobiłem około
-15 gram fety
-2 gramy koksu
-4 i pół piguły
-3 gramy kryształu
Jestem narkotykowym amatorem w porównaniu do niektórych osób z tego forum :) Jestem hipochondrykiem, mam nerwicę lękową, nerwicę natręctw, depresję. Nie biorę żadnych narkotyków od roku. Jeśli chodzi o skutki, które przeminęły oraz które mam do dzisiaj to (praktycznie wszystkie pojawiły się po spożyciu 3 gram kryształu przez okres 6 miesięcy, więc postanowiłem to rzucić w cholere):
- Dziwne jazdy z sercem, kłucie, wrażenie jakby przyśpieszało i zwalniało (po kilku miesiącach ustąpiło) (ciśnienie mam dobre 120/80 puls 60-80)
- Gdy idę spać i w pokoju jest cicho, położę głowę na poduszkę to czuję bicie swojego serca (czy ktoś tak ma ?)
- Wysypka na prawej dłoni,
- Rany w nosie, które się odnawiają co jakiś czas
- Bóle całych łuków zębowych, po jednym melanżu kawałek zęba o długości 1mm się ukruszył. Zęby mam wszystkie.
- Byłem bardzo strachliwy, jak ktoś na przykład wychodził z innego pokoju albo puknął mnie w ramie to bardzo się straszyłem. (minęło)
- Mikro tiki głową (minęły po około 6 miesiącach)
- Rozchwiane górne zęby (jedynki), wyczuwalne jest to tylko jak przejadę po zębach językiem, gdy ich dotykam palcem to się nie ruszają. (czy ktoś coś takiego ma?)
- Problemy z żołądkiem przez 3 miesiące. Gdy cokolwiek zjadłem bolał mnie brzuch żołądek. (minęło)
- Kłucie w jelitach, minęło po spożyciu dużych ilości probiotyków.
- Problemy z wymawianiem ś,r,ź itd. Wydaje mi się że jest to na tle nerwowym. W jeden dzień nie mam żadnego problemu, a w inny jest tragedia.
- Problemy z pamięcią ( poprawiło się)
- Trzaski/strzelanie w uszach przy przy przełykaniu śliny (czy ktoś tak ma lub miał ?)
- Piszczenie w uszach (przeszło po 3 miesiącach)
- Drętwienie rąk w nocy (uszkodzony układ nerwowy). Rok temu bardzo mi to doskwierało, budziłem się w nocy żeby rozprostować ręce. Teraz również drętwieją ale w bardzo małym stopniu.

Jak wyżej wspomniałem wszystko pojawiło się po spożyciu 3 gram kryształu w okresie 6 miesięcy. Po klasycznych narkotykach nigdy nie odczuwałem skutków ubocznych. Nie bierzcie kryształu, to największe gówno :))
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2022 przez CedrikGrigorry, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 490 / 59 / 0
16 listopada 2022Gekonik00 pisze:
Macie jakieś porady jak temu przeciwdziałać? Jakieś lekarstwa, suplementacja, ćwiczenia?
spróbuj zimnego prysznicu - powinien pobudzić, a do tego znacznie zwiększa poziom dopaminy.
  • 4444 / 653 / 0
CedrikGrigorry.
Masz mocna nasilona nerwice ze nawet rzuca się na zmysły dotyku. Te ruszające się zeby pod dotykiem języka czy zatrzymujące się serce.
Większość z opisanych to nerwicowe objawy i niestety większość to jest wkrętka lub coś na co wcześniej nie zwracałeś uwagi a teraz zaczęło przeszkadzać.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 1450 • Strona 141 z 145
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.