Beta-ketony - Skutki uboczne, zmiany powstałe wskutek użytku β-ketonów

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4910 / 673 / 0

07 listopada 2018Syropik pisze:
Po ciągu na CMC spadł mi iloraz inteligencji. Robiłam ten sam test co przed tym całym gównem i wyszło mi 20 punktów mniej :/
Spada ilosc przekaznikow to czego sie spodziewalas.
Negatywne skutki mozna latwo odwrocic.
09 listopada 2018Mar_rek pisze:
Zmiany powstałe po biedaketonach widoczne dopiero po długim czasie to "sypiące" się szkliwo, pękające korony
Kup sobie gume do zucia jak walisz.
Diete uzupelnij w wapn, wit d3 i fosfor (fosfor z pozywienia)
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

Przygotowałem etykietę jak wykorzystać pewne zmiany powstałe wskutek użycia beta-ketonów na korzystne i sprzyjające zdrowemu trybu życia.
Problem z pełnymi jelitami? Chcesz się przeczyścić.
Już nie musisz pędzić do apteki, nie musisz nic kupować. Wystarczy wejść na strone dowolnego sklepu rc, następnie poczytać opinie zadowolonych forumowiczów na temat działania ulubionego produktu. Po 15 minutach zwrócisz zawartość swoich jelit odczuwając przyjemnie mrowienie w ciele.
Nie czekaj spróbuj już dziś.
*Oferta dotyczy tylko osób które w życiu próbowały Beta-ketony
:old:

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Wiewiórka pod wpływem narkotyków. Nietypowe odkrycie w mieszkaniu

Policjanci w stanie Alabama (USA) w poniedziałek przeprowadzali rewizję jednego z mieszkań. Podczas przeszukania odkryli, że lokator trzymał w klatce wiewiórkę, którą karmił metamfetaminą.
  • 3531 / 554 / 0

3-MMC i 4-MMC działają przeczyszczająco. Co do chlorowych ketonów to raczej nie działają przeczyszczająco.
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

Chodziło o to, że u niektórych stymulanty wywołują sranie, jeszcze przed dostaniem się do krwioobiegu.
  • 424 / 30 / 0

@pomasujplecki znam to :D mam to samo.
Gdy wiem, że wieczorem będzie grubo, to od rana już biegam, boli mnie brzuch i czuję lekką ekscytację :)
  • 406 / 34 / 0

W sumie to ja też doświadczyłem czegoś w tym rodzaju :P Mi się wydaję, że to po prostu wywołane jest przez ekscytację.
  • 141 / 8 / 0

03 grudnia 2018hyber123 pisze:
W sumie to ja też doświadczyłem czegoś w tym rodzaju :P Mi się wydaję, że to po prostu wywołane jest przez ekscytację.
No ba. Wystarczy pomyśleć i już kibelek. Po prostu adrenalina.
  • 143 / 52 / 0

Gdzieś w czeluściach hajpa możecie znaleźć mojej ambitne wywody dotyczące sraki po 3 dniowym ciągu na 3-CMC.

Wmusiłem wówczas w siebie only jedno jajko, bo apetytu nie było za grosz.

I tak polazłem na sracza. Wrażenie srania kryształami, nie życzę nikomu. Moje gówno jebało ketonami. Czułem jakby anusem wylewał się ze mnie chlor. Ble.

A co do tematu, to znacie takie powiedzonko? Idzie do ciebie ćpanie, a ty już zadowolony. Ktoś kto to widzi mówi wówczas "jezu, wyluzuj, mało się nie posrasz z radości".

No i o to właśnie chodzi :D
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

Nie miałeś ochoty na zjeździe wygrzebac trochę niestrawionych katynonów do ponownego obiegu? :)
  • 263 / 24 / 0

^^ Ja po przerobieniu zaledwie ~grama 4cmc, zawsze miałem w kale taką białą pastę (po braniu na palec dało się wyczuć ten charakterystyczny zapach) . A i jak przerobiłem około 3 g 3cmc ( pierwszy kontakt z ketonami w ogóle) to miesiąc później ogarnąłem że zaczęły mi rosnąć naraz wszystkie ósemki ( chyba ktoś już o tym wspominał tutaj).
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata