Zimne dłonie i stopy - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 7241 / 725 / 0

Ja tez mam zimne stopy.Zakladam grube skarpety, czekam okolo godzine przykryty koldra i sie ogrzewaja.
  • 1754 / 175 / 1

Fabroven

Handel narkotykami w mediach społecznościowych

Jak wynika z badań organizacji Volteface, dilerzy przenieśli się z ulic miast Wielkiej Brytanii do mediów społecznościowych. Do blisko jednej czwartej młodych ludzi dotarła już oferta kupna narkotyków za pośrednictwem internetu, a sytuacja pogarsza się z każdym miesiącem.
  • 146 / 4 / 0

W sumie od kad zaczalem palic wlasnie szlugi tak mam, z tego co pamietam.
Sorki ze nie odpowiadalem, jestem na odwyku;)
  • 2984 / 87 / 0

Tyle gównoporad w tym wątku.

Rozwiązanie: jestem przekonany, że nie uprawiasz żadnego sportu, nie ćwiczysz na siłowni i masz niedowagę, bo ćpasz. Idziesz na siłownię 4-5x w tygodniu, albo bieganie 4-5x w tygodniu. Jeśli siłownia to dieta i tyjesz (mięśnie oczywiście). Bieganie jednak wystarczy.

Source: przy 186cm, 60kg i latach ćpania miewałem często okresy zimnych dłoni i stóp. Próbowałem rozmaitych rozwiązań, w tym agmatyna + nitraty. Nie działa. Kilka miesięcy na siłowni, 60kg --> 72kg, przez te miesiące ani jednej sytuacji zimnych członków. Chcesz żeby Ci było ciepło? To zapierdalaj wysiłek fizyczny. Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś pomogło coś innego na stałe. Wszystkim moim znajomym jest zimno. Ja czasem i przyćpam, a takich problemów już nie mam; grubych skarpet też już nie noszę. To jest zamiatanie problemu pod dywan, a problemem jest słabe krążenie, chujowa dieta i ekstremalne gównodbanie o swoje ciało.

A. Nie palę.

Jak już ćpasz to chociaż o siebie zadbaj.

Pozdro
  • 64 / 3 / 0

W wielu przypadkach to jest problem po prostu z naturą człowieka. Ja mam cały czas zimne stopy ,dłonie nawet w lecie i często tego nie czuje. A sport w większości przypadków nic nie zmieni, trenuję i nadal mam zimne stopy jak w zakładzie pogrzebowym
  • 2984 / 87 / 0

To w takim razie kupujesz agmatynę (pomaga też przy pompie) oraz nitraty. Koniecznie razem.

Badałeś sobie hematokryty? Wpierdalasz żelazo? Może masz dietę ubogą w żelazo. Kup sobie Ferritin w aptece, kosztuje piątkę, i zacznij od kilku tabletek dziennie a po tygodniu przejdź na tę rekomendowaną na opakowaniu. Wyjdzie Cię to nawet taniej niż badania, a od razu to wykluczysz.
  • 64 / 3 / 0

Nie badałem. Dieta jest, ale tak jak mówisz, prawdopodobnie mało żelaza. Od małego tak miałem , więc to dla mnie było normalne. Dzięki za info, spróbuję i zdam relację.
  • 2984 / 87 / 0

To było do autora tematu, tylko miałeś 33 posty i wkleiło Cię przede mną ;) Niemniej Tobie też może się przydać.
  • 5387 / 752 / 0

24 stycznia 2018windu1 pisze:
W wielu przypadkach to jest problem po prostu z naturą człowieka. Ja mam cały czas zimne stopy ,dłonie nawet w lecie i często tego nie czuje. A sport w większości przypadków nic nie zmieni, trenuję i nadal mam zimne stopy jak w zakładzie pogrzebowym
Poczytaj o wazopresynie.
Hormonie ktory pompuje krew z malych zylek w te wieksze.
Ratunek?
Wazodylatacja.
Inozytol lub np czosnek.
  • 2131 / 66 / 3

Limit no patrz, a ja trenuję i mam zimne. ;)
Tylko u mnie to jest kwestia podawania dożylnego.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata