Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 29 z 30
  • 58 / 9 / 0
Na mnie w paczkomacie czeka japońska Bancha. Ma podobno 4x mniej kofeiny niż normalna zielona i można ją pić nawet w nocy.
Zdam relację jutro jak smak.
Jebem ti pičku materinu
  • 2174 / 209 / 210
@Verbalhologram nie ta, normalna jak w googlach wpiszesz z partyzanta "gunpowder" to pierwsza z sieciowego sklepu. To wygląda jak typowa zielona herbata z marketu, która nijak pewnie ma się do dobrych gunpowderów, o których mowa.
deep mod
  • 2389 / 346 / 0
Mi tam smakuje i niedroga jest, i nie trzeba zamawiać z neta gdzie za koszty przesyłki masz opakowanie herbaty czasami, to dla koneserów grzebanie w necie za drogimi odmianami, ja tam lubię przedział dla plebsu i pospólstwa. Ja w dino takim mam opakowanie za kilka złoty i lepszy wróbel w garści niż ciągłe eksperymentowanie bo jeju ta mi nie smakuje. Jestem usatysfakcjonowany i tego będę się trzymał.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2174 / 209 / 210
Nie mówię, że to jest jakiś mega faken sziten i totalnie do wyjebania. Ale mam mieszane uczucia do jakościowych ziół, jak widzę coś takiego. Zazwyczaj jestem zdania, że lepiej brać z dobrych online zielarskich sklepów, niż dyskontów czy tym podobnych miejsc, gdzie "słabej jakości zielonej herbaty" można dostać na pęczki. Jeśli mówisz, że ma w sobie coś ciekawego, to gdzie mogę jej szukać. Chętnie przetestuję. :)
deep mod
  • 58 / 9 / 0
Lepiej zainwestować w drogą herbatę(chociaż 20zl to nie majątek) niż w drugi. Plus nawet jeśli nie będzie smakować to na pewno jest zdrowa.
Z mojego riserczu są 3 główne rodzaje: Sencha,Bancha i Gyokuru,no i Matcha ale Matcha to już wgl drożyzna.
Kiedyś jak bd przy kasie to zamówię.
Jebem ti pičku materinu
  • 2174 / 209 / 210
Ja po prostu nienawidzę kupować zielonych herbat w sklepie, bo w większości działanie jest znikome. W sklepie -- mam na myśli typowe sklepy jak Auchan, Lidl czy Biedronka. Jeśli tak, to tylko legitne zielarskie sklepy. Nawet lepiej zieloną na straganie od starszej Pani kupić, niż w molochach.
deep mod
  • 30 / 3 / 0
Ja piję zwykłą liściastą Big Active Herbapolu albo Loyd i jest ok ; )
  • 2389 / 346 / 0
Ja wczoraj zaparzyłem już po lekach z 3 łyżeczek ten gunpowder malwy co dałem zdjęcie i miałem taki efekt że po drugiej w nocy dopiero zasnąłem.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 58 / 9 / 0
Pierwsze parzenie Banchy - minuta. Pierwsze wrażenie, piękny seledynowy kolor naparu.
Big Activy i inne marketowe zielone, są... żółtawe.
Smak delikatny ale wyrazisty, trawiasto-warzywny.
Susz jest jednak drobno zmielony,to na minus Big Active'a,gdzie po zalaniu mamy pół filiżanki całych liści.
Jednak,jeśli chcecie pić zieloną herbatę,a nie wodę o zabarwieniu żółtawym,to zainwestujcie więcej niż 6 zł.
Jebem ti pičku materinu
  • 2174 / 209 / 210
@Verbalhologram czyli najwidoczniej dobra. Pytałem, nie odpowiedziałeś, albo ślepy jestem i nie widzę. Ten Gunpowder Malwa gdzie kupiłeś? Postanowiłem to przetestować, żeby nie mówić nic złego nt. innych odmian niż te, które znam.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 29 z 30
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.