Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 28 z 30
  • 2166 / 208 / 210
@Up Ja nigdy takich akcji nie miałem. Ty miałeś z partyzanta odruch wymiotny po zielonej herbacie, czy efekt placebo, który w jakiś sposób udawał, że chcę Ci się wymiotować. Zwymiotowałeś chociażby raz po tym kiedyś?
deep mod
  • 58 / 10 / 0
Będzie grzana jakaś japońska zielona jak wpadnie hajs. Póki co Big Active jest grany. Działanie czuję,ale smaku nie. Tak jakbym pił gorącą wodę.
"Prawdziwą" zieloną zamówiłem sobie kiedyś z neta. Była to jakaś sencha. Smak wyrazisty,nie to co marketowe. Marketówki to jakieś zmiotki z podłogi pewnie.
Jebem ti pičku materinu
  • 2166 / 208 / 210
Sprawdź sobie w duckduckgo "Zielona herbata GunPowder". Podobno jedna z najlepszych, jaka może być. Na dniach też zamawiam. Bije na głowę wszystkie energole, kawy i inne pierdoły. Cena też raczej względnie dobra. Będzie testowane.
deep mod
  • 58 / 10 / 0
Spróbuję! Zamówię jeszcze Oolong,bo czytałem gdzieś pozytywne opinie.
Jebem ti pičku materinu
  • 2166 / 208 / 210
Słoń (raper) wypowiadał się na temat tego GunPowder. Mówił, że bije na łeb wszystkie inne. Faktycznie, coś w tym jest, bo jak kupiłem, to chęć do działania oraz smak i jakość -/- do ceny była bardzo adekwatna. Ostatnimi czasy na poczet GunPowdera rzuciłem m.in energetyki, które tak bardzo kochałem. Także coś w tym jest.
deep mod
  • 271 / 73 / 3
Jeśli chodzi o zaparzanie, polecam robić to z dużą ilością herbaty, na sitku, ale KRÓTKO.
Potem można tą herbatę zaparzać jeszcze 2-3 razy.

Od około roku piję przede wszystkim firmy Basilur z Cejlonu. Mają dużo, zwłaszcza z różnymi owocami. Dobra jakość. Można kupić w sieci ale też w marketach.
  • 2166 / 208 / 210
Partnerka to pije. Chwali sobie, ale ostatnimi czasy deficyt w sklepach jest. Jakby była najczęściej wykupowaną zieloną herbatą, jaka może być. Ostatnimi czasy mixuje sobie je, czyli jednego dnia piję w/w, potem GunPowdera na 2-3 dzień i tak w kółko. Całkiem przyjemnie to działa.
deep mod
  • 2386 / 345 / 0
też tak macie że raptem 2-3 herbaciane łyżeczki nasypie się i wychodzi pół kubka fusów z tego?
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 5036 / 887 / 40
Tak. To znaczy że herbata chyba dobra.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2386 / 345 / 0
Gunpowder firmy Malwa
herbata-malwa-lisc-zielona-gunpowder-100g_181515_min.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 28 z 30
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.