Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1005 / 239 / 0

ona moze i nie, ale sa inne zmarle osoby odbanowane. jedno jest pewne, same sie nie odbanowaly.
  • 1789 / 245 / 0

29 października 2019Ankaaa pisze:
@STR88 jak to mozliwe ze strony technicznej ? zdjeto moze na chwile bana ? tylko po co ?
To zależy jak mechanika rejestracji userów w bazie danych (SQL) następuje oraz korelacja z innymi mechanizmami, np. zewnętrznymi usługami jak riot.im tzn czy ban na forum jest z automatu skorelowany z innymi usługami hyperreal. Wcale by mnie to nie zdziwiło jakby zaistniał błąd (lub raczej luka w trakcie sklejania wszystkiego do kupy), który umożliwiałby używania czatu. Jeszcze przy jego poprzedniej wersji opartej o xmbc czy jakoś tak, można było korzystać z xmbc forumowym jako komunikator, ale już nie z czata, za to alias normalnie funkcjonował (wtedy nazwanickaiusunietespacjeiwielkosciliter@hyperre.al)

@Unknown warto to sprawdzic.

@STR88 ja tak normalnie od zawsze gadam, w pracy mieli zawsze o to ból dupska jak ktoś np. przeczytał nagłówek newsa "Zginęła matka z trójką dziećmi", na co ja w śmiech i "zajebiście, im mniej ludzi tym lepiej", a jak drążyli to wytykałem im hipokryzję np. w stosunku do tego że średnio co 30 sekund na świecie ktoś umiera, a w Afryce tą średnia pewnie jest jeszcze mniejsza - na końcu cytując mądrość wujka Sama "Śmierć człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka"

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Marihuana kusi inwestorów. Na rynek płyną miliardy dolarów

Miliardy dolarów płyną na rynek marihuany, w miarę jak jej legalizacja otwiera nowe możliwości dla inwestorów. Czy to nowa, „zielona gorączka”?
  • 2432 / 402 / 3

@Ankaaa, @ZX, sprawa z truflą wyjaśniona - wejście na zbanowane konto również jest liczone jako aktywność (tylko wtedy jedyne co widać, to komunikat o banie).
  • 1005 / 239 / 0

a jeszcze pytanie. dlaczego niektorym zmarlym zdjeto bana ? mowie o tych, co na 200% nie zyja. byl ban i nie ma. troche mnie to zastanawia.
  • 1493 / 172 / 0

Możliwe, że nie dostali perma tylko bana na określoną ilość czasu. Czas upłynął to i banicja zniknęła.
  • 1005 / 239 / 0

a mozliwe...
  • 196 / 40 / 0

30 października 2019GG Allin pisze:
na końcu cytując mądrość wujka Sama "Śmierć człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka"
To Stalina akurat.
  • 4198 / 602 / 16

Sorry za offtop.
Wujkiem Samem właśnie amerykanie nazywali tow. Józefa Wisarionowicza.
  • 2614 / 1025 / 1

Wujkiem Joe! (Od Józefa)
  • 7624 / 952 / 0

Z ciekawości - czemu umarłych się banuje? Żeby nie straszyli, czy chodzi o możliwość wejścia przez osoby "niepowołane"?
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 124 uczestników Wejdź na czata