Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3313 / 312 / 0

[mention]ControlPoliToxy[/mention] nie żyje na 90 procent. Wylew krwi do mózgu. Dopiszcie do zgonów z data 22 grudnia 2018/ :uwaga: :halu:
  • 384 / 26 / 0

Coś więcej? Czym spowodowany zgon, w sensie co brał, w jakim był wieku?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Śląskie: Narkotyki w świątecznej bombce zawieszonej na lusterku. Kierowca audi zatrzymany

46-letni mieszkaniec Zabrza przewoził w swoim audi narkotyki. Dla niepoznaki schował je w świątecznej bombce zawieszonej na lusterku. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
  • 54 / 8 / 0

Nie siałem fermentu ani plot.
Użytkownik Seken zmarł, powodem było pęknięcie tętniaka o którym prawdopodobnie sam nie miał pojęcia.

• 1129 / 322 / 0

A chyba juz się ogarnął z opio wcześniej. Szedł w ślady opiate_warriora z opio na stimy/ketony i też ćpunów jechał, zwłaszcza opiatowców. A teraz już nigdzie nie pojedzie, cóż. Życie bywa przewrotne.
  • 1890 / 304 / 2

Bez przesady, ja tam nigdzie nie widzialem zeby chwalil ketony etc. Mial dosc opio, niedawno rzucil, szkoda goscia, mlody byl. A co do controlpolitoxy, tez pamietam jak pisal ze spore dawki opio go nie klepia, zamowil cos z dm, ostatnie jego posty sa o china white... ale to zawsze 90 % .
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Śmierć ControlPoliToxy mnie wcale nie dziwi, bo zwyczajnie był to człowiek nieznający umiaru i mający wyjebane na swoje zdrowie. Widać niezbyt kontrolowana mu ta politoksykologia wyszła.

Mimo wszystko, spokój jego duszy. Nikt nie zasługuje na nagłą śmierć.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 197 / 2

04 stycznia 2019Kommitum pisze:
Nie siałem fermentu ani plot.
Użytkownik Seken zmarł, powodem było pęknięcie tętniaka o którym prawdopodobnie sam nie miał pojęcia.
Ale lipa, wybacz że nie wierzyłem w tę informację, ale myślałem, że po prostu opuścił forum.
  • 2032 / 375 / 154

Takie samo mam zdanie. Mimo, że nie znaliśmy się jakoś dobrze, a nawet mieliśmy dość niedawno małą spinę, to szkoda człowieka. Nikomu nie życzyłabym nagłej śmierci. Niech odpoczywają obaj w pokoju.
  • 3094 / 1037 / 0

Nigdy nikomu nie życzyłam smierci zwlaszcza tak nagłej.
To straszne co dzieje sie ostatnio.
Wszystko co robimy i tak na koncu okazuje się nic nie warte pośpiech , walka o władzę czy pieniadze tez.
  • 2592 / 917 / 1

Jego choroba po trochu tłumaczyła by jego zachowanie w tygodniach przed śmiercią (vide [mention]taurinnn[/mention] . Tylko kto by pomyślał, że to tętniak, a nie zwykłe przećpanie... Zjebane życie.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata