Regulamin forum
Zwykli użytkownicy nie mogą zakładać wątków na tym forum.
Jeśli chcesz zamieścić tu FAQ, HOWTO, albo kompendium swojego autorstwa – zamieść je w dziale >Psychofarmakologia<, a na początku posta dopisz, że chcesz by wątek był w Kompendiach.
ODPOWIEDZ
Posty: 774 • Strona 77 z 78
  • 8 / / 0
Jeszcze tylko dodam, że gdy dłonie zacisnęły mi się i całe ciało zesztywniało, zdążyłem wziąć 1mg Clonazepan. Gdy szczęka mi się zaciskała, zdążyłem włożyć bluzę miedzy zęby, aby ich nie pokruszyć. Telepałem się przez mniej niż minutę na łóżku. Potem powoli schodziło.
  • 27 / / 0
Czy w przypadku brania MDMA (robiąc duże przerwy pomiędzy nimi załóżmy 2 albo 3 miesiące) jest ryzyko wystąpienia tego zespołu ? Dodam, że tylko 1 piksa średniej mocy i nie wykraczam poza tą skalę.
  • 3277 / 630 / 9
Zerowe. Jedna dawka poniżej 150 mg i bez dorzutek nie powinna wywować SS. Tylko nie można być na ssri i nie mieszać z DXM. Choć i takie rzeczy się zdarzały i nic nie było. W każdym razie nie powinno się tak robić.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 108 / 14 / 0
Z tym zespołem seratoninowym to jest jakaś dziwna sprawa w przypadku MDMA. Patrząc na objawy ZS opisane na wiki lub tutaj w pierwszym poście można odnieść wrażenie, że pojawia się on zawsze po MDMA, przynajmniej w słabej postaci.

Dobrze byłoby wiedzieć jak odróżnić słaby ZS od Tego Poważnego Zespołu Serstoninowego. Ja tego nie wiem. Wydaje mi się, że każdy ma inną własną teorię.
  • 14 / / 0
Siema mam pytanie czy jeśli przyjmę 460 mikrogramów LSD do 37 mg wenlaflakayny mogę się obawiać zespołu serotoninowego? Poza tym wenlaflakayne nam przepisaną od psychiatry by podnieść serotoninę do normalnego poziomu, inną sprawą jest czy LSD zrobi jako powinno? :lsd:
  • 112 / 17 / 0
Dzisiaj lecząc się z kody zarzuciłem 90 mg dexa i się kurwa zorientowałem, że od kilku dni jem ekstrakt z dziurawca, ale kilka razy takie połączenie z 60 mg dexa mi się przytrafiło i nic strasznego nie było. Dwie godziny się wkręcał dex, ale wiadomo mocniej i jak mnie nagle jebło sero, to pomyślałem, że chyba dzisiaj jest ten dzień kiedy umrę. Serio nie wiedziałem, czy dzwonić po pogotowie. Przez 2 godziny nawiedzały mnie fale pieczenia wszystkiego i już byłem gotowy, że mi wyjebie bezpiecznik w mózgu. Mieliście w ZS to pieczenie wszystkiego?

U mnie to wyglądało tak, że narasta to pieczenie strasznie, serce zaczyna bić kilka razy szybciej i po dobiciu do peaku słabnie, serce się uspokaja i na chwilę przestaje piec. Odrazu pomyślałem, że to jakaś ostateczna reakcja obronna organizmu, bo to pieczenie, to stan wręcz agonalny.

MDMA jadłem wiele razy i okresowo nawet codziennie, ale nigdy nie miałem takiej masakry jak teraz.
  • 2 / / 0
Jak wygląda sprawa z kratomem? Czy on również w połączeniu z lekami przeciwdepresyjnymi (112.5 mg wenlafaksyny) może wywołać zespół? Jak wziąłem większą dawkę kratomu to następne kilka dni się czułem bardzo źle.
  • 37 / 3 / 0
Ja zarzuciłem teraz 45mg DXM na start by sprawdzić czy nie będę mieć odczynu alergicznego. Parę dni temu odstawiłem Seronil by nie mieszać, słyszałem że to nie jest dobre połączenie. Jak wszystko pójdzie dobrze to jutro zarzucam więcej
  • 51 / 1 / 0
Cześć, mija piąty dzień odkąt leczę się sertraliną i piąty dzień bym miał dziś od ostatniego ciągu tramalowego gdybym nie zażył dziś 50mg, parę godzin po zażyciu wystąpiły u mnie delikatne nudności, z czasem się powiększały i dostałem jeszcze biegunki. Teraz mam wrażenie że mam gorączkę, ale nie wiem bo nie mierzyłem.
sertralinę stosuję w dawkach 50/100 i do tej pory żeby wytrzymać bez tramadolu paliłem skuno. Powiedzcie mi czy mam ZS? Jak tak to kiedy mi przejdzie? Czy dalej mam brać sertralinę? Serio nie mam pojęcia co robić
  • 6 / / 0
Hej , czy wie ktoś czy jest spore ryzyko w łączeniu SNRI ( duloksetyna) z stymulantami ? Typu 4mmc, MDMA , feta?
Jak tak to na ile czasu trzeba odstawić leki?
Pozdro
ODPOWIEDZ
Posty: 774 • Strona 77 z 78
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.