Regulamin forum
Zwykli użytkownicy nie mogą zakładać wątków na tym forum.
Jeśli chcesz zamieścić tu FAQ, HOWTO, albo kompendium swojego autorstwa – zamieść je w dziale >Psychofarmakologia<, a na początku posta dopisz, że chcesz by wątek był w Kompendiach.
ODPOWIEDZ
Posty: 773 • Strona 74 z 78
  • 444 / 21 / 0
Cześć,

Brałem 50-100mg sertraliny przez 2 lata. Chciałbym od czasu do czasu wziąć sobie trochę psychodelików 1p-LSD mam pytanie po jakim czasie od odstawienia mogę bezpiecznie brać psychodeliki ?
Po prostu egzystuje w tym matrixie
  • 2430 / 560 / 155
@fraktal123, myślę, że po tak długim okresie zażywania bezpiecznie będzie po ok. miesiącu od wyzerowania sertraliny.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2900 / 593 / 10
@fraktal123, dodałeś ten post w temacie o zespole serotoninowym, więc dodam, że LSD jest agonistą receptorów serotoninowych, nie powoduje wyrzutu serotoniny, którą SSRI by inhibitowało.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 14 / 1 / 0
Mi osobiście przytrafił się ZS w tym roku. Na weekend zarzucone MDMA, tylko raz, dawka 100 coś mg. 4 dni później przyjęty DXM w postaci całego opakowania Acodinu. Nie jest to spora ilość, aczkolwiek początkowo chciałam wziąć 2 opakowania, jednak los chciał, iż druga apteka była zamknięta. Po przyjęciu tejże substancji zawitało uczucie mocnego wypierdolenia w kosmos, co było przyjemne na początku. Leżałam i czułam, jak moje ciało wygina się na wszystkie strony i gdzieś lecę. Lecz potem doszło uczucie gorąca, tachykardia. Patrzyłam na ścianę i widziałam czarne kropki, robaczki, jak po zażyciu większej ilości MDMA. Również nie rozumiałam nic, co pisali do mnie ludzie na messengerze. Do tego niemożność sformułowania myśli, wykrzywiona twarz, leżenie w dziwnej pozycji, machanie nogą. Już chciałam dzwonić na pogotowie, ale nawet nie byłabym w stanie racjonalnie się wysłowić przez słuchawkę. Całe szczęście, że przeszło trochę do 5 nad ranem, aż mogłam zasnąć. Żadnych innych medykamentów wtedy nie posiadałam przy sobie, co mógłby zniwelować ten stan. Na drugi dzień straszne wyczerpanie organizmu.
Summa Summarum, nie jest to bezpieczna zabawa. Nie sądziłam jednak, że może to się przytrafić. Strach i uczucie, że „zaraz umrę” ogarniają cały umysł. Masakra :<
  • 447 / 43 / 1
dodam iz zapodalem na raz sobie 350 mg 5 apb a pannie 200 na jej studniowce.. oboje zs i nie ma nas na filmie oraz zdjeciach bo pewnie zesmy tam wygladali jak wygladali. Doslownie twarze na scianach widzialem a wizuale jak po kwasie. wzrok jebal sie tak ze nie bylem w stanie przypalic papierosa ani trafic napojem do szklanki wiec przyps na maksa
Rozmyte kolory kończę, sorry...

Spoiler:
  • 3652 / 977 / 2
28 września 2019fraktal123 pisze:
Cześć,

Brałem 50-100mg sertraliny przez 2 lata. Chciałbym od czasu do czasu wziąć sobie trochę psychodelików 1p-LSD mam pytanie po jakim czasie od odstawienia mogę bezpiecznie brać psychodeliki ?
Już możesz brać. Najwyżej będzie działać słabiej.
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
  • 6 / 1 / 0
Jak biorę fluoksetyne 20mg od 1 tygodnia to wystarczy ją odstawić jeden dzień aby poczuć działanie rzekomo prawdziwego mefa? Bez zs? Dodam, że iv. Ale bez szaleństw z dawkami.
Uwaga! Użytkownik weaselM nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2900 / 593 / 10
Nie, nie wystarczy.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 46 / 26 / 0
07 grudnia 2019weaselM pisze:
Jak biorę fluoksetyne 20mg od 1 tygodnia to wystarczy ją odstawić jeden dzień aby poczuć działanie rzekomo prawdziwego mefa? Bez zs? Dodam, że iv. Ale bez szaleństw z dawkami.
Nie. Minimum 2-3 tygodnie.
  • 259 / 8 / 0
Mam wortioksetynę w dawce 15mg.
Dodatkowo leczę się u neurologa na wypadające dyski, silne bóle kręgosłupa nawet w pozycji leżącej, mam rehabilitacje i fizjoterapeutkę.

Ostatnio zamiast trucia się paracetamolem którego stosowałem długo dostałem Tramal Retard 200. Dzisiaj ból był nie do wytrzymania i wziąłem drugi raz, dużą dawkę bo 600mg rozłożone na 5h. Jak dowiedziałem się z ulotki o ZS dla bezpieczeństwa zrobiłem podkład z klona 4mg. Pregabalina standardowo 300 na noc. Grozi mi coś?
Czekam właśnie aż to 200 wejdzie bo zejdę z bólu.... jak nie zadziała jest sens wrzucenia połowy tabletki tylko rozkruszonej?

Ps. Ten lek mało mi pomaga. Jakie leki inne można stosować na silny ból kręgosłupa, tyle żeby były skuteczne?
tramadol jedynie je głaska... lub powinienem rozgryzac tabletki...
Uwaga! Użytkownik justrelax nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 773 • Strona 74 z 78
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.