Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Stosujesz Żeń-szeń?
1.Tak bo warto
7
32%
2.czasem i powiem działa.
6
27%
3.W miksach tak.
4
18%
4.Nie.
5
23%

Liczba głosów: 22

ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 4 z 4
  • 14 / 2 / 0
trudno mi odpowiedzieć.
Do teraz się zmagam z jakimiś skokami ciśnienia i jakby innym samopoczuciem. Sytuacja bardzo dziwna, kiedyś po miłorzębie miałem tak, że 2 czy 3 dni czułem się okropnie. Widać żeń szeń też na mnie działa i to jeszcze mocniej.
A może jestem przećpany, stary i zajechany :)
  • 3 / / 0
Witam czy ktoś suplementował z tej firmy i może polecić? Żeń-szeń od firmy Vitama Nature?
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 4 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.