Zejście gałkowe - jak sobie z nim radzić

Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0

Namawianie kogos kto zaczyna przygode z psychodelikami do wziecia silnie uzalezniajacego opiatu (kodeiny) nie jest na miejscu;)
  • 601 / 2 / 0

Jadłem już 4 raz i nie doświadczyłem jeszcze zejścia gałkowego, a tylko raz jadłem 1 opakowanie. Wczoraj wszamałem 2 opakowania (6 gałek) około 10 i robiłem wszystko czego wg was powinienem unikać. Piłem kawę, wczoraj i dziś, najebałem się alko, zaatakowałem w drodze powrotnej kebab :-D, niewyspałem i jedyny dyskomfort to że chciało mi się pić z rana, domyślam się że to raczej po alko ;)

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Sprzedawali dopalacze, które zabiły co najmniej dziewięć osób

12 osób zostało oskarżonych o handel dopalaczami, po zażyciu których w Łodzi i Bełchatowie zmarło w 2018 r. dziewięć osób. Z ustaleń śledczych z łódzkich „pezetów” Prokuratury Krajowej wynika, że ofiary zabił fentanyl znajdujący się w środkach sprzedawanych jako „Alfa” i „Gałgan”.
  • 86 / 19 / 0

Nijak, rozwijać tolerancję.
Wróć do „Gałka muszkatołowa”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata