Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 125 • Strona 12 z 13
  • 1 / / 0
Orientujecie się czy można złożyć zamówienie na skrytkę pocztową w Czechach i tam sobie odebrać ?
  • 2 / / 0
Witajcie poczciwi ludzie :-D Jestem zielony jeśli chodzi o sprawki sprowadzania składników. Przewertowałem cały ten wątek i mam kilka pytań, czy jakaś dobra dusza z doświadczeniem odpowie na kilka pytań na priv?
  • 3 / / 0
Na podstawie poniższej pdfki rozkminiam użycie kłącza Trzciny zwyczajnej jako źródła DMT. Wystarczy gdzieś na podmokłym terenie trochę pokopać i już jakiś surowiec mamy (tak z 30/50g powinno wystarczyć ale nie wiem czy po wysuszeniu czy świeżych).
Jako IMAO planuję użyć passiflory (susz z całej rośliny dostępny w zielarskim za 10zł za woreczek ok. 60g), kwiatu czerwonej koniczyny (przy okazji na spacerku po łąkach na mj można nazbierać) lub Rogatka zwyczajnego, który rośnie najczęściej przy plażach (jak mieszkasz na północy to nie powinno być problemu ze znalezieniem)

https://ecitydoc.com/download/ayahuasca ... nalogi_pdf
  • 683 / 149 / 1
@JustCurious Nie warto się w to bawić. Te trawy mogą/lub zawierają graminę i sporo 5-MeO-DMT. Dodatkowo Passiflora będzie po prostu słabym inhibitorem. Te warianty już zostały przetestowane i nie warto się w nie bawić. Są o wiele bezpieczniejsze i bardziej przewidywalne źródła DMT.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 525 / 54 / 0
@owerfull jakie są te źródła o których mówisz dostępne legalnie w Polsce?
  • 683 / 149 / 1
@0Sh14sH

Acacia confusa i Diplopterys cabrerana
  • 5 / / 0
Cześć chłopaki, dziewczyny!

Chciałbym spytać, czy te dwa składniki (których linki wrzucam poniżej), pozwolą mi, po odpowiednim przygotowaniu of course, otrzymać satysfakcjonującą miksturę; i czy znacie może tę stronę (avalonmagicplants) jako godną polecenia?

Dzięki!

1. https://www.avalonmagicplants.com/herbs ... -root-bark

2. https://www.avalonmagicplants.com/herbs ... anguage=en
  • 12 / / 0
cześć, jestem tu nowa. Przewertowałam wiele wątków i nadal nie do końca mam pewność skąd zdobyć Mimose Hostilis albo Acacie Confusa. Trochę się cykam zamawiać z NL, bo trzeba tam podać adres do wysyłki i no... niby unia, niby kurier dpd etc, ale obawy są.
Znacie jakieś źródło w PL, z którego można zdobyć składniki (coś jak shroom.it dla grzybków) albo kogoś kto wysyła je do paczkomatów? ze źródła które mam da się jedynie change zdobyć, a chciałabym spróbować czystego DMT :mniam:
z góry thx :*
  • 4 / / 0
Czy ktoś może korzystał z oferty tego sklepu:

https://www.zauberpilzblog.net/pl/kup-ayahuasca/

jakieś opinie?
  • 12 / / 0
04 sierpnia 2020Behemot11 pisze:
Czy ktoś może korzystał z oferty tego sklepu:

https://www.zauberpilzblog.net/pl/kup-ayahuasca/

jakieś opinie?

Ta strona przenosi do avalonmagicplants.com - w zasadzie też jestem ciekawa czy paczki z tego sklepu docierają bez problemu do PL...
ODPOWIEDZ
Posty: 125 • Strona 12 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.