Zdenerwowanie po opioidach

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 621 / 50 / 0

Na zejsciu kodeiny lub tramadolu nie trudno mnie zdenerwować. Nawet matka kiedy chodzi po swoim pokoju, co chwilę kurwa szafki otwiera, światło pali etc. Niby nic takiego ale to potrafi wkurwic jak mam zejście
  • 103 / 18 / 0

Odświeżę stary temat. Wczoraj po kodeine po jakichś ~2h nie dało się ze mną rozmawiać. Wszyscy i wszystko mnie wkurwiało a co najgorsze - nie byłem w stanie słuchać muzyki. Dwie nutki dosłownie leciały na okrągło bo w tej mi coś nie pasowało, ta była za szybka, ta za spokojna. Ogólnie bardziej się zniechęciłem do opio niż zachęciłem. Ale to dobrze, wyjdzie mi to tylko na plus. Pozdrówki.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Rewolucja w terapeutycznym użyciu marihuany w MMA – Pierwszy zawodnik dostał pozwolenie

Jak poinformował dziennikarz TSN Sports/UFC Aaron Bronsteter, Elias Theodorou został pierwszym w historii zawodnikiem MMA, który otrzymał pozwolenie na używanie medycznej marihuany nawet w czasie zawodów.
Użytkownik zbanowany
  • 100 / 16 / 5

U mnie po tramcu załącza się czasem mocny agresor. Jestem wtedy bardzo wymagający wobec wszystkich. Jeśli coś nie jest dobre krytykuję to i staram się naprawić. Potrafię być wtedy wredny i obrażać bez powodu. Staram się być perfekcjonistą, co różnie mi wychodzi.
  • 23 / 4 / 0

Tram zawsze powodował u mnie właśnie jakąś dziwną, specyficzną nerwówkę. Sama z siebie mam problem z byciem ciągle wkurwioną. O ile inne opio to tłumiły o tyle tramal powodował specyficzne podkurwienie, które może nie tyle co psuło cały efekt, ale żeby sobie nie dostarczać bodźców po prostu tramiłam sobie praktycznie zawsze w samotności. %-D
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata