Zbijanie tolerancji na opioidy za pomocą DXM/antagonistów NMDA

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 380 / 35 / 0

^Wysoce niebezpieczne połączenie, na SSRI obowiązuje zakaz DXM.
  • 188 / 21 / 2

Tyle to wiem, ale czy microdosing w moim przypadku jest aż tak groźny?

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Efekty psylocybiny mogą utrzymywac się długo po tym, jak opuści ona organizm

Nowe badania pokazują, że aktywny składnik grzybów może wpływać na mózg długo po tym, jak nie ma go już w organizmie użytkownika.
  • 380 / 35 / 0

Możesz spróbować dawki lecznicze: 1-3 tabletki. Jak będziesz się źle czuł to wiadomo, że gra nie warta świeczki.
  • 90 / 7 / 0

2 razy przyjebalem DXM raz 450 i next dzien 150 i koda cudownie zaczela dzialac nie tak jak na poczatku ale czuc dzialanie 😎 cos w tym musi byc
  • 64 / 2 / 0

Wracam. Trochę zadziałało. Po kuracji i miesiącu przerwy 100mg w pompce z relanium 10mg i nocce po alfie 3mmc i amfetaminie zapewniło mi urwany film i pobyt w szpitalu. Niestety tokarka szybko wróciła. Po 5 razach z majka(50mg dawało satysfakcję) setka była zbyt słaba. Eksperyment zakańczam z przyczyn prywatnych. Są ważniejsze rzeczy od walenia helu z midasami i nie chce do tego wracać, ale temat zostawię dla innych użytkowników żeby się podzielili doświadczeniami.
  • 403 / 57 / 0

Testowałem tą metodę biorac 60 DXM rowniez jak autor postu przez tydzień. Nic nie dalo. koda j tak nie klepla... eh, a tak liczyłem.
  • 11 / / 0

Jeśli biorę znów średnio co 3 dni tramadol i DHC to czy mogę się suplementowac DXM? Wiem, że połączenie DXM + tramadol może powodować ZS, ale czy to faktycznie będzie groźne jeśli będę np. W dniu zazywania trampka brał 15mg a w dni pomiędzy tripami 30mg?
  • 134 / 18 / 0

Lepiej obetnij dawkę trampka o trochę i bierz jak najmniej np 10 mg DXM
  • 5852 / 967 / 2

Skonczy sie tak, że zamkniemy ten temat skoro nie umiecie z niego korzystac.
Wpierdalasz SSRi/Tramal czy inne serotogeniczne wynalazki - nie wpierdalasz DXM
Za chwile zejdziecie do 1mg DXM, bo przecież trzeba przy okazji jesc tramal.
Ludzie litości.
  • 11 / / 0

Przetestowane, tabsa 15mg nie wpływała jakkolwiek na tripa, jedzone rano a tramal popołudniu. Nie wiem jak bardzo nadwrażliwym trzeba być by się coś tu zjebało litości. Nikt nie mówi o wpierdalaniu 450mg DXM i 1,5g Tramalu.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata