Kokaina - Zatkany nos

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 39 / 1 / 0

kokaina sama w sobie powinna odtykac nos czyli zatkany to wina dodatkow. Sin sprzedaje aerozole z woda morska czy na taki zawalony nos to bedzie lepsze niz zwykla woda morska w fiolce po zlotowce?
  • 171 / 8 / 0

kokaina niszczy bardziej śluzówki niż amfetamina? Po kokainie mam strupy przez tydzień w nosie. Aż tak to jest żrące? Raczej w miarę czysta

Gwatemala przyznaje: W naszym kraju produkuje się kokainę

Plantacje zostały zniszczone, podobnie jak dwa laboratoria, w których wytwarzano narkotyk. Ponad 340 osób zatrzymano. Zabezpieczono 52 sztuki broni, 57 motocykli i 38 innych pojazdów.
  • 708 / 112 / 0

To chuj nie kokaina ;d
Ja i znajomi mamy tylko na drugi dzień zatkany nos, wiadomo gluty, glucisze. Jak nie wyczyścimy po zabawie to może dwa następne dni. Ale kurwa tygodniowe strupy? xDDDDDD Nie wal tego
  • 281 / 20 / 0

Ej chłopaki, i dziwczęta. Jak mam rozpierdolony nos tak, że dziury w przegrodzie, i wgl jak sobie wsadzę latarkę do ryjca to normalnie przez nos sie światło wydobywa, to , to sie kiedyś zrośnie do stanu przed ćpania, albo na tyle żeby nie było hamskiego przelotu? Nie ćpam 3 tygodnie. Troche lepiej jest co prawda, ale chciałbym sie nie przejmować klamą. Zrósł się nosek komuś porządnie?
  • 173 / 33 / 0

@mrfuter
W 100% napewno się nie zrośnie, trochę tak ale napewno nie do stanu „fabrycznego”
Idź so laryngologa i będziesz wszystko wiedział.
  • 281 / 20 / 0

24 marca 2019CzarnyWlad pisze:
@mrfuter
W 100% napewno się nie zrośnie, trochę tak ale napewno nie do stanu „fabrycznego”
Jak spytałem o preparat na regeneracje odpowiedział mi, że jak wrzodów nie ma to nic nie jest potrzebne. Najgorzej było jak mi pies zdechł, wtedy to razem z krwią i śluzówką nawet włosy na chusteczce zostawały.
  • 173 / 33 / 0

24 marca 2019mrfuter pisze:
@mrfuter
Jak spytałem o preparat na regeneracje odpowiedział mi, że jak wrzodów nie ma to nic nie jest potrzebne. Najgorzej było jak mi pies zdechł, wtedy to razem z krwią i śluzówką nawet włosy na chusteczce zostawały.
Idź do prywatnego któremu możesz prosto powiedzieć dlaczego twoja śluzówka jest tak przeorana, powinnienes od ręki coś dostać.
  • 281 / 20 / 0

25 marca 2019CzarnyWlad pisze:
24 marca 2019mrfuter pisze:
@mrfuter
Idź do prywatnego któremu możesz prosto powiedzieć dlaczego twoja śluzówka jest tak przeorana, powinnienes od ręki coś dostać.
Na razie zrasta się dobrze, po wypłacie zrobie sobie badania. No i jakieś benzo by siadło XDDDDD
  • 3 / / 0

Ja kupiłem sobie taki sztyft "Rinopanteina" i całkiem mi pomogło, mniej szczypie, generalnie nos jakoś mniej podrażniony w środku jest. Szału nie ma, ale po jakimś czasie trochę ulga.
  • 20 / 5 / 0

Pantherin mi się sprawdza i rinopanteina w aerozolu.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata