Kokaina - Zatkany nos

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 30 / / 0

A moim zdaniem zatkany noś po koksie wynika z tego, że towar jest zajebiście zanieczyszczony , I wydaje mi się , że najlepszym rozwiązaniem była by zmiana dilera skoro na drugi dzień, większość ludzi ma takie problemy z kichawą . Po dobrym koksie nigdy , ale to powtarzam nigdy nie ma się zatkanego nosa , ani żadnego spływu substancji z nosa . Na drugi dzień,po zażyciu nie powinny ,a nawet nie mogą wystąpić objawy zatkanego nosa. Zatkany nos znaczy ostro wymieszany materiał . I to potwierdzi każdy koksiarz ,który choć raz w życiu walił prawdziwe koko :cool: . POZDRO dla wszystkich wariatów ;-)
  • 50 / 4 / 0

kokaina obkurcza naczynia krwionośne, także te w śluzówce, ograniczając dopływ tlenu. Przy dłuższych rautach śluzówka jakaś część komórek w błonie śluzowej zwyczajnie obumiera, stąd reakcja obronna organizmu w postaci kataru i zatkanego nosa. Z moich doświadczeń wynika, że po ściemnionym albo mocno przeżenionym towarze właśnie nie ma problemów z nosem po dłuższej sesji (owszem, możesz odczuwać pieczenie/ból przy sniffie, ale następnego dnia nos jest okej).

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

70-latkowie skazani za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów

Brytyjska para została skazana na 8 lat więzienia za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów. Kokainę przewozili na pokładzie luksusowego statku, w podszewce walizki.
  • 847 / 91 / 0

Srry za lekki odkop ale chyba mam cudowny sposób o który wielu pytało:)

Maść majerankowa do nabycia w większości aptek za cenę kilku złotych:)
  • 3831 / 140 / 13

N acetylo cysteina rozrzedza wydzieline z nosa. Polecam bo naprawdę działa - najlepiej działa przyjęty 1g doustnie plus przeplukanie nosa roztworem n-ac w soli fiz.
  • 55 / 1 / 0

bardzo dobry na dolegliwosci nosowe jest dostepny teraz w aptekach sinupret, jedna dwie tabletki dziennie dzialaja cuda, do tego na nawilzenie nosa polecam olej sezamowy dostepny w kazdej aptece, i zazwyczaj to wlasnie po dobrym koksie zawsze sa nieprzyjemne sprawy z zatokami i nosem. ktos kiedys mi powiedzial- im gorzej zepsuty nos na drugi dzien tym lepsze koko i cos moze w tym byc
  • 293 / 32 / 0

Nie wiem czy ktoś już wymieniał. Jak dla mnie w takich sprawach najlepiej spisuje się tabaka. Po małym węgorzu na prawą i lewą - spokój :D
  • 1 / / 0

Nie ma zlotego sposobu, troche pomaga wazelina lub maxibiotyk ew trybiotyk no i masc majerankowa, na malego palucha troche takiej masci i obsmarowac scianki nosa, po koko zwyczajnie nos jest wysuszony, spray do nosa tez ok ale na krotka mete bo za czeste uzywanie moze zrobic jeszcze wiecej szkody. Niestety ciezko dostac tak czysty towar zeby po imprezie nie miec nosa zatkanego. Oczyszczanie towaru spoko ale jak wciagasz czesto a nie okazyjnie raz na miesiac.
A pozatym cholernie uzaleznia to gowno, nawet wiedzac ze przez 2 dni bedzie leciec z nosa to dalej przyjebiesz.
  • 1 / / 0

zatkany nos, problemy z zatokami... Plyn lugola tylko po 1 kropli na dziure. Godzina kichania i wysmarkiwania potem cudowne oczyszczenie. ;)
  • 47 / 4 / 0

Witam
Ja zawsze zatkany nos w nocy po melanżu z białą damą miałem tylko wtedy jak koks był zjebany(parecetamol zatyka zajebiście nos) bardziej byłem spięty i wkurwiony niż porobiony a na drugi dzień sama woda z nosa leciała i tylko co sekunda wycieranie kinola, po czasie jak natknąłem się na dobrą opcje to nosek czysty całą noc(mógłbym kwiatki na łące wąchać hah ), efekt też zajebisty i mega euforyczny, tak moim zdanie jest po dobrym koksie, w praktyce każdy koksik jest mieszany dla zwiększenia profitu, ale ten co ostatnio ogarniam jest naprawdę zajebisty, jedyny minus to, to że ostro wkręca taka zabawa :P idzie się zakochać w tej damie :)
  • 7241 / 724 / 0

Na zatkany nos polecam wodę morska do nosa.Elegnacko przeczyszcza nochala.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata