Kokaina - Zatkany nos

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 8 / / 0

no1 pisze:
najlepiej przyjebac koko po kablach cztsto bez syfu i lepiej i nos drozny heheheh
Oczywiście oczywiście Wójek dobra rada. Żyłki, pompki, śrubokręty, dupa -> jak niektórzy radzą, brawoo cieszę się że tak każdy jest pomocny. Ciekawe jak by było w rzeczywistości.

• 1052 / 4 / 0

Na zatkany nos - Tetrasil E, Flixonase i kilka innych dobrych preparatow. Mozna nos przeczyscic takze poprzez wciagniecie letniej wody przez nos i wysmarkanie splywu.

19-latek wpadł ze słoikiem marihuany... w Biedronce na Bałutach

Jeden z klientów łódzkiej Biedronki został posądzony o kradzież. Podczas przeszukania plecaka okazało się, że nie ma fantów tylko... słoik z marihuaną. Ochroniarz wezwal policję.

<

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Przez dwa tygodnie, srednio co dwa dni wciągałam koks. Pierwszy raz w tak ogromnych ilosciach.
To co dzieje się z moimi zatokami dzisiaj to jedna wielka masakra. Cała prawa strony twarzy (cały czas wciagałam prawą dziurka) tak mnie napierdzielała ze nie mogę głowy schylić bo bol przy tym nie do wytrzymania.
O katarze juz nie wspomnę, leci mi jak z wodospadu, a jak wydmuchuję to wydzielina ma kolor brazowy.
Zapodałam niedawno kilka tabletek ibuprom zatoki i nurofenn forte i zaczyna się troche polepszać
  • 53 / / 0

Najbardziej przejebany katar masz jeśli miałaś wcześniej przetrącony nos, ja miałem delikatnie i nie nastawiałem go z powrotem na swoje miejsce, wylałem w to, teraz żałuje bo raz że i tak kolumbijczyk utrzymywał się u mnie po kilka dni tak teraz jedną dziurkę mam zawsze drożną zero kataru ale przez drugą umieram, naprawdę wogle nie jest drożna, w nocy mam problemy z zaśnięciem bo dusze się i ciężko mi się oddycha i męczy mnie to do tego stopnia że chyba pierdolę na razie wciąganie czegokolwiek. Szukałem rady na tym forum ale widzę że każdy tu ma podobny problem a rozwiązań brak, no nic przetestuję jakieś krople bo leki typu ibuprom nic nie dają;/

Re:

• 2362 / 9 / 0

noithai pisze:
Na zatkany nos - Tetrasil E, Flixonase i kilka innych dobrych preparatow. Mozna nos przeczyscic takze poprzez wciagniecie letniej wody przez nos i wysmarkanie splywu.
wody nie polecam bo jest to trochę nieprzyjemne, roztwór soli fizjologicznej jest o niebo lepszy. 0.5l kosztuje jakieś 2zł w aptece, można też sobie samemu soli do kranówy dosypać :)
  • 1052 / 4 / 0

e tam, derb, nieprzyjemne. Inny lot, ja juz przynajmniej wiem ze przetrwalbym water boarding ;-)
  • 9 / / 0

Niechce odgrzewac kotleta, ale czy ktos znalazl cudowny sposob na ogarniecie nosa i zatok po zazywaniu koko ?
Tworzaca sie wydzielina zmniejsza sile dzialania koko, gdyz wilgoc w nozdrzu skleja cale koko. Wysmarkac nie da sie w zupelnosci, przeplukiwanie rozrworami wrecz bardziej zalepia nos, dodatkowo bola zatoki.
Czy ktos konstruktywnie umie wyjasnic jak sobie radzic z kichawa. ?
  • 1615 / 17 / 0

NIe znam códownego sposobu na oszyszczenie nosa, poza kroplami. Ale jeśli występują problemy z drożnością, to możesz materiał wcierać w dziąsła.
  • 585 / 5 / 0

artoffighters pisze:
Niechce odgrzewac kotleta, ale czy ktos znalazl cudowny sposob na ogarniecie nosa i zatok po zazywaniu koko ?
Tworzaca sie wydzielina zmniejsza sile dzialania koko, gdyz wilgoc w nozdrzu skleja cale koko. Wysmarkac nie da sie w zupelnosci, przeplukiwanie rozrworami wrecz bardziej zalepia nos, dodatkowo bola zatoki.
Czy ktos konstruktywnie umie wyjasnic jak sobie radzic z kichawa. ?
Jest 2 sposoby ale bardzo ekstremalne, przynajmniej dla niektorych. Ugotowac kryl albo zajebac w instalacje. Sorry ale musialem to napisac, kiedys "zajebac w kanal" bylo bardzo popularna odpowiedzia na hypku. ;)
  • 50 / 4 / 0

Po zakonczeniu baletu: roztwor soli morskiej do nosa oraz co pare godzin masc rinopanteina na patyczek higieniczny i gleboko do kanalu nosowego: to zwykle dziala i po 18-24h powinno przyniesc ulge:)
http://www.doz.pl/apteka/p15096-Rinopan ... _nosa_10_g
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata